Düzeltme: bir COBOL copybook Host Integration Server 2010 ortamında almak Transaction Integrator kullanmaya çalıştığınızda bir hata iletisi oluşturulur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2395269 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin::
  • Microsoft Host Integration Server 2010 ortamında, COBOL copybook almak Transaction Integrator (tı) kullanmayı deneyin.
  • Almak istediğiniz COBOL copybook 32 KB'den daha büyük değil.
  • Almak istediğiniz COBOL copybook birçok REDEFINE ifadeleri içerir.
Bu senaryoda bir hata iletisi oluşturulur. Bu hata iletisini copybook 32767 bayt boyutu üst sınırı aştığını gösterir.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir.. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır.. Bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın.. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir.. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir..

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur.. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun..

NOT:Ek sorunlar oluşursa veya bir sorun giderme gerekli ise, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaraları veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
NOT:"Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi yüklemek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır..

Yeniden başlatma gereksinimleri

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir..

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz..

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce (ABD) sürümü, düzeltmeyi yüklemek için Microsoft Windows Installer paketi kullanır. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler aşağıdaki tabloda UTC (Eşgüdümlü Evrensel Saat) kullanılarak listelenmiştir.. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde tarih yerel saate dönüştürülür.. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak içinZaman dilimiDenetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde sekmesi.
Microsoft Host Integration Server 2010, 32-bit sürümü
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya Boyutu:TARİHSAATPlatform
Microsoft.hostintegration.tidesigner.Wizards.dll8.5.4235.2464,80009 Eyl 2010Sep 201016: 25X86
Microsoft Host Integration Server 2010, 64-bit sürümü
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya Boyutu:TARİHSAATPlatform
Microsoft.hostintegration.tidesigner.Wizards.dll8.5.4235.2464,80009 Eyl 2010Sep 201016: 27X86

Daha fazla bilgi

Microsoft Host Integration Server 2006 için benzer bir sorun hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
941079Düzeltme: Bir COBOL copybook Host Integration Server 2006 ortamında almak Transaction Integrator (tı) kullandığınızda, bir copybook "32767" en büyük değeri aşıyor gösteren bir hata iletisi oluşturulur

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2395269 - Last Review: 10 Kasım 2010 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2395269 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2395269

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com