Artikli ID: 2395505 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

KOKKUVÕTE

Macile mõeldud Microsoft Office 2011 hõlmab menüüde ja tööriistaribade asemel linti. See on osa Macile mõeldud Office'i uuest tulemustele orienteeritud kasutajaliidesest, mis on loodud navigeerimise hõlbustamiseks. Lint koosneb vahekaartidest, millel on kuvatud iga rakenduse toimingute jaoks asjakohaseimad käsud. Vahekaartide rühm hõlmab toimingute, näiteks objektide (piltide ja tabelite) sisestamise, lehe küljendamise, viidetega töötamise, postituste loomise ja dokumentide ülevaatamise käske. Vahekaart Avaleht hõlmab enimkasutatavaid funktsioone, mis aitavad teil uues kasutajaliideses produktiivne olla. 

Ahenda see piltLaienda see pilt
2395503


LISATEAVE

Lint aitab teil kiiresti toimingute jaoks vajalikke käske leida. Käsud on korraldatud loogilistesse rühmadesse, mis on koondatud vahekaartidele. Iga vahekaart hõlmab kindlaid toiminguid, näiteks teksti sisestamist või lehtede küljendamist. Segaduse vähendamiseks kuvatakse mõned vahekaardid vaid siis, kui neid vaja on. 

Linti ei saa kustutada ega Microsoft Office'i varasemate versioonide tööriistaribade ja menüüdega asendada. Saate lindi minimeerida, et kuval ruumi vabastada. Rakenduses lindi minimeerimiseks (või maksimeerimiseks) klõpsake menüüs Vaade suvandil Lint

Ahenda see piltLaienda see pilt
2395504


Kui te ei leia lindilt käsku või funktsiooni, siis vaadake soovitu leidmiseks teavet rakenduse spikrist.

Kui soovite lindi (sh vahekaardid) välja lülitada, siis külastage seda Microsofti veebisaiti.

Lindi sisse- ja väljalülitamine

Vaadake lindi kohta lisateavet sellelt Microsofti veebisaidilt.

Lindiga tutvumine

Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Atribuudid

Artikli ID: 2395505 - Viimati läbi vaadatud: 16. detsember 2011 - Redaktsioon: 1.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
  • Microsoft Office for Mac Home and Business 2011
  • Microsoft Office for Mac Home and Student 2011
Märksõnad: 
dftsdahomeportal KB2395505

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com