Outlook 2000'deki arşivi ve Otomatik Arşiv özelliğinin açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 239652 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Bu makalenin Microsoft Outlook 2002 sürümü için bkz: 290847.
Bu makalenin Microsoft Outlook 98 sürümü için bkz: 239702.
Bu makalenin Microsoft Outlook 97 sürümü için bkz: 239704.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Outlook'un bir özetini sunar Otomatik Arşiv özelliği ve nasıl kullanılacağını açıklar.

Daha fazla bilgi

Maddeler, masanızın üzerinde raporlar pile aynı şekilde oluşturulan Outlook posta kutunuzun büyüyor. Kağıt-based dünyasında, bazen belgelerinizi karışık ve kaydedebilirsiniz, önemli ancak sık kullanılan. Gazete ve dergi gibi daha az önemli olan belgeleri atabilirsiniz, yaş üzerinde temel.

Aynı işlemi Outlook içinde hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dosya menüsündeki Arşiv ' i tıklatarak eski öğeleri bir depolama dosyasına el ile aktarabilir veya Otomatik Arşiv'i kullanarak otomatik olarak transfer eski öğeleri olabilir. Öğeler, belirttiğiniz yaş ulaştığınızda eski kabul edilir. Otomatik arşivlemek için silmek veya eski öğeleri taşıyın. Outlook, her tür öğeleri arşivleyebilir, ancak Microsoft Excel elektronik tablosu veya bir Microsoft Word belgesi gibi bir e-posta klasöründe saklanan dosyalar yalnızca bulmak bir e-posta iletisine eklenir. Bir e-posta klasöründe saklanan BIR dosya arşivlenemez.

Otomatik Arşiv iki adımlı bir işlemdir. Önce Otomatik Arşiv'I etkinleştirin. Ikinci olarak, arşivlenmiş istediğiniz her klasör için Otomatik Arşiv özelliklerini ayarlayın.

Klasör düzeyinde, arşivlenmiş öğelerin ve ne sıklıkta arşivlenmiş belirleyebilirsiniz. Bağımsız klasörleri otomatik olarak arşivleyebilir veya tüm klasörler için varsayılan bir Otomatik Arşiv ayarı yapılandırabilir ve daha sonra bu varsayılan Otomatik Arşiv ayarlarını kullanmak istemediğiniz klasörler için Otomatik Arşiv ayarlarını bağımsız olarak yapılandırabilirsiniz. Otomatik Arşiv işleminin, Outlook'u her başlattığınızda otomatik olarak çalışır. Outlook her klasörün Otomatik Arşiv özelliklerini tarihe göre denetler ve eski öğeleri arşiv dosyanıza taşır. <a0>Silinmiş Öğeler</a0> klasöründeki öğeler silinir.

Birkaç Outlook klasörü açık bir Otomatik Arşiv ile ayarlanır. Bu klasörler ve onların varsayılan eskime dönemleri Takvim (6 ay), <a1>Görevler</a1> (6 ay), <a1>Günlük</a1> (6 ay), Gönderilmiş Öğeler (2 ay) ve Silinmiş öğeler (2 ay) var. Gelen kutusu, notlar, kişiler ve Taslaklar klasörleri Otomatik Arşiv etkinleştirilmiş bir otomatik olarak sahip değilsiniz. Kişiler klasörü için Otomatik Arşiv ayarlanamaz ve bir arşiv özelliği yoktur.

Verme ve arşivleme

Arşivlediğinizde, özgün öğeler arşiv dosyasına kopyalanır ve sonra geçerli klasörden kaldırılır. Varolan klasör yapınız yeni arşiv dosyanızda korunur. Arşivlemek için seçtiğiniz klasörün üstünde bir ana klasör varsa, ana klasör arşiv dosyasında oluşturulur, ancak ana klasördeki öğeler arşivlenmez. Bu, bir aynı klasör yapısını arşiv dosyasında ve posta kutunuzun arasında bulunmaktadır. Klasörler boş olsalar da arşivlendikten sonra yerinde kalır.

Verdiğinizde, özgün öğeler verme dosyasına kopyalanır, ancak geçerli klasörden kaldırılır. Buna ek olarak, yalnızca, bir dosya türü, bir kişisel klasör dosyasına arşivleyebilirsiniz, ancak birçok dosya türü verebilirsiniz.

Verdiğinizde, bu kayıtları tarihler değişir. Bu, özellikle e-posta öğeleri için dışa aktarma tarihi Sıfırla gönderilen tarihi burada açmış durumda önemlidir.

Otomatik Arşiv'I açma için

 1. Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın ve sonra diğer sekmesini tıklatın.
 2. Otomatik Arşiv ' i tıklatın.
 3. Seçmek için tıklatın Otomatik Arşiv her onay kutusunu işaretleyin ve sonra da gün kutusuna bir sayı yazarak Otomatik Arşiv işleminin sıklıkta çalışacağını belirtin.
 4. Öğeler arşivlenir önce uyarılmak istiyorsanız Önce sor Otomatik Arşiv onay kutusunu seçmek için tıklatın.
 5. Varsayılan arşiv dosyası kutusuna arşivlenen öğelerin aktarılacağı dosyanın adını yazın veya listeden seçmek için Gözat ' ı tıklatın.
 6. Iki kez Seçenekler ' i kapatmak için Tamam ' ı tıklatın.
Otomatik Arşiv'I bırakmış, artık, her klasör için Otomatik Arşiv özelliklerini ayarlamalısınız.

Bir klasör için Otomatik Arşiv özellikleri ayarlamak için

 1. Klasör listesi, otomatik arşivlemek istediğiniz klasörü sağ tıklatın ve sonra da kısayol menüsünden Özellikler ' i tıklatın.
 2. Otomatik Arşiv</a0> sekmesini tıklatın.
 3. Bu klasör için Otomatik Arşiv'i ayarlamak için <a0></a0>, Bu tarihten önceki öğeleri sil ' i seçmek için tıklatın.
 4. Ne zaman öğeleri otomatik olarak arşiv dosyanıza transfer edileceğini belirtmek için Ay kutusuna bir sayı yazın.
 5. Arşivlenen öğelerin aktarılacağı dosyayı belirtmek için <a0></a0>, Eski öğeleri buraya taşı ' yı tıklatın.
 6. Eski öğeleri buraya taşı) kutusunda, arşivlenmiş olan öğeler, bir dosya adı yazın veya listeden seçmek için Gözat ' ı tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
Not:, Otomatik Arşiv ilk kez etkinleştirmeniz gerekir. Daha fazla bilgi için "otomatik için Aç, arşiv" bölümüne bakın.

Referanslar

Otomatik Arşiv hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Outlook Yardımı'naYardım menüsünden nasıl ISTEDIĞIM arşivle, ofiste yazın tıklatın Yardımcısı veya Yanıt Sihirbazı'nı ve sonra konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 239652 - Last Review: 11 Ağustos 2004 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbautomation kbhowto KB239652 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:239652

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com