OL97: Bir bakış arşivi ve Otomatik Arşiv

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 239704 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Outlook 97 Otomatik Arşiv özelliğini nasıl kullanacağınızı bir özetini sunar.

Daha fazla bilgi

Maddeler, masanızın üzerinde raporlar pile aynı şekilde oluşturulan Outlook posta kutunuzun büyüyor. Kağıt-based dünyasında, bazen belgelerinizi karışık ve kaydedebilirsiniz, önemli ancak sık kullanılan. Gazete ve dergi gibi daha az önemli olan belgeleri atabilirsiniz, yaş üzerinde temel.

Aynı işlemi Outlook içinde hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dosya menüsündeki Arşiv ' i tıklatarak eski öğeleri bir depolama dosyasına el ile aktarabilir veya Otomatik Arşiv'i kullanarak otomatik olarak transfer eski öğeleri olabilir. Öğeler, belirttiğiniz yaş ulaştığınızda eski kabul edilir. Otomatik arşivlemek için silmek veya eski öğeleri taşıyın. Outlook, her tür öğeleri arşivleyebilir, ancak yalnızca bir Microsoft Excel elektronik tablosu veya e-posta iletisine eklenmiş bir Word belgesi gibi bir e-posta klasöründe saklanan dosyalar bulabilirsiniz. Bir e-posta klasöründe saklanan BIR dosya arşivlenemez.

Otomatik Arşiv iki adımlı bir işlemdir. Önce Otomatik Arşiv'I etkinleştirin. Ikinci olarak, arşivlenmiş istediğiniz her klasör için Otomatik Arşiv özelliklerini ayarlayın.

Klasör düzeyinde, arşivlenmiş öğelerin ve ne sıklıkta arşivlenmiş belirleyebilirsiniz. Tek tek klasörleri, klasör gruplarını veya tüm Outlook klasörlerini otomatik olarak arşivleyebilirsiniz. Işlem, Outlook'u başlattığınızda otomatik olarak çalışır. Her klasörün Otomatik Arşiv özelliklerini tarihe göre denetlenir ve eski öğeleri arşiv dosyanıza taşınır. <a0>Silinmiş Öğeler</a0> klasöründeki öğeler silinir.

Birkaç Outlook klasörü açık bir Otomatik Arşiv ile ayarlanır. Bu klasörler ve onların varsayılan eskime dönemleri Takvim (6 ay), <a1>Görevler</a1> (6 ay), <a1>Günlük</a1> (6 ay), Gönderilmiş Öğeler (2 ay) ve Silinmiş öğeler (2 ay) var. Gelen kutusu, notlar, kişiler ve Taslaklar klasörleri Otomatik Arşiv etkinleştirilmiş bir otomatik olarak sahip değilsiniz.

Verme ve arşivleme

Arşivlediğinizde, özgün öğeler arşiv dosyasına kopyalanır ve sonra geçerli klasörden kaldırılır. Varolan klasör yapınız yeni arşiv dosyanızda korunur. Arşivlemek için seçtiğiniz klasörün üstünde bir ana klasör varsa, ana klasör arşiv dosyasında oluşturulur, ancak ana klasördeki öğeler arşivlenmez. Bu, bir aynı klasör yapısını arşiv dosyasında ve posta kutunuzun arasında bulunmaktadır. Klasörler boş olsalar da arşivlendikten sonra yerinde kalır.

Verdiğinizde, özgün öğeler verme dosyasına kopyalanır, ancak geçerli klasörden kaldırılır. Buna ek olarak, yalnızca, bir dosya türü, bir kişisel klasör dosyasına arşivleyebilirsiniz, ancak birçok dosya türü verebilirsiniz.

Otomatik Arşiv'I açma için

 1. Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın ve sonra Otomatik Arşiv</a0> sekmesini tıklatın.
 2. Seçmek için tıklatın Otomatik Arşiv her onay kutusu. Süresi dolan öğeleri silmek isterseniz, seçmek için tıklatın... Sil, süresi dolmuş öğeleri, AutoArchiving (yalnızca e-posta klasörleri için) onay kutusu.
 3. Bir sayı, Otomatik Arşiv işleminin hangi sıklıkta çalışacağını belirtmek için gün kutusuna yazın.
 4. Önce sor Otomatik Arşiv öğeler arşivlenir önce uyarılmak için bu onay kutusunu seçmek için tıklatın.
 5. Varsayılan arşiv dosyası kutusuna arşivlenen öğelerin aktarılacağı dosyanın adını yazın veya listeden seçmek için Gözat ' ı tıklatın.
 6. Seçenekler ' i kapatmak için Tamam ' ı tıklatın.
Otomatik Arşiv'I bırakmış artık, Otomatik Arşiv'i etkinleştirmek, her klasör için Otomatik Arşiv özelliklerini ayarlamalısınız.

Bir klasör için Otomatik Arşiv özellikleri ayarlamak için

 1. Klasör listesi, otomatik arşivlemek istediğiniz klasörü sağ tıklatın ve sonra da kısayol menüsünden Özellikler ' i tıklatın.
 2. Otomatik Arşiv</a0> sekmesini tıklatın.
 3. Bu tarihten önceki öğeleri sil bu klasörde otomatik arşivlemeyi etkinleştirmek için tıklatıp seçin ve yer <a1>Ay</a1> kutusuna bir sayı yazın.
 4. Arşivlenen öğelerin aktarılacağı dosyayı belirtmek için Eski öğeleri buraya taşı ' yı tıklatın.
 5. Eski öğeleri buraya taşı) kutusunda, arşivlenmiş olan öğeler, bir dosya adı yazın veya listeden seçmek için Gözat ' ı tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
Not:, Otomatik Arşiv ilk kez etkinleştirmeniz gerekir. Daha fazla bilgi için bkz: bölüme, "Aç Otomatik Arşiv."

Referanslar

Otomatik Arşiv hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde Microsoft Outlook Yardımı ' nı tıklatın, sonra da nasıl ISTEDIĞIM arşivle, Office Yardımcısı'na veya Yanıt Sihirbazı'nı yazın ve konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 239704 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB239704 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:239704

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com