IAS znamená není proxy digitální podpisy MS-CHAP v2 požadavky nebo povolit ověřování křížek doménové struktury

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 239715 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Server 1.0 OVĚŘOVÁNÍ v Internetu) není mají schopnost proxy MS-CHAP verze 2.0 požadavky digitální podpisy nebo povolit ověřování mezi doménové struktury do počítače se systémem Windows 2000 Server.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože IAS nebyl původně navržen pro podporu této funkce.

Řešení

Oprava tohoto problému byla zahrnuta na disku CD-ROM Windows NT 4.0 Service Pack 6 (SP6) ve složce Support/IAS, ale není součástí standardní instalace Windows NT 4.0 s aktualizací SP6.

Poznámka SP6 není požadováno nainstalovat tuto opravu; opravu můžete nainstalovat v počítači se systémem Windows NT 4.0 SP4 nebo SP5 SP6. Po instalaci nebo přeinstalovat všechny aktualizace service pack, měli byste použít tuto opravu.

Windows NT Server nebo Workstation 4.0

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0.

Tento problém byl poprvé opraven v Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6.

Vlastnosti

ID článku: 239715 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe KB239715 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:239715

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com