Браузер Internet Explorer 9 працює повільно

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2398082 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Відомості про бета-версію
У цій статті описується бета-версія продукту Майкрософт. Відомості в статті надаються за принципом "як є" та можуть бути змінені без попередження.

Корпорація Майкрософт не надає офіційної підтримки бета-версії цього продукту. Щоб отримати відомості про підтримку бета-версії, див. документацію у файлах бета-продукту або перегляньте веб-сайт, з якого його завантажено.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Під час перегляду веб-сторінки за допомогою бета-версії Windows Internet Explorer 9 робота браузера може значно сповільнюватися.  При цьому старіші версії Internet Explorer під час перегляду цієї ж сторінки працюють у нормальному режимі.

Примітка. Під час перегляду веб-сторінок зі складними графічними елементами сповільнення роботи може бути ще значнішим.  


ПРИЧИНА

Ця проблема може виникати, якщо бета-версія Internet Explorer 9 працює в режимі програмного рендерінгу.

За промовчанням у бета-версії браузера Internet Explorer 9 використовується режим рендерінгу GPU. Однак деякі застарілі відеоадаптери та відеодрайвери не підтримують апаратне прискорення GPU. Якщо бета-версія браузера Internet Explorer 9 визначає, що відеоадаптер або відеодрайвер не підтримує апаратне прискорення GPU, браузер переходить у режим програмного рендерінгу.

Щоб визначити, чи працює Internet Explorer 9 бета-версії в режимі програмного рендерінгу, виконайте наведені нижче дії.
  1. Запустіть бета-версію браузера Internet Explorer 9.
  2. У меню Сервіс виберіть пункт Властивості браузера.
  3. На вкладці Додатково знайдіть розділ Графіка із прискоренням.
  4. Перевірте, чи встановлено прапорець Використовувати програмний рендерінг замість рендерінгу GPU.
Якщо цей прапорець установлено, бета-версія Internet Explorer 9 працює в режимі програмного рендерінгу. Якщо цей параметр виділено сірим, це означає, що встановлений відеоадаптер або відеодрайвер не підтримує апаратне прискорення GPU.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб усунути цю проблему, відвідайте веб-сайт виробника відеоадаптера й інсталюйте останній відеодрайвер, що підтримує апаратне прискорення GPU.  

Щоб отримати відомості про те, як зв’язатися з виробником обладнання, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт за цією адресою:
http://support.microsoft.com/gp/vendors

Примітка. Якщо після інсталяції останнього відеодрайвера проблема не зникне, можливо, доведеться замінити відеоадаптер на такий, що підтримує апаратне прискорення GPU.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Властивості

Номер статті: 2398082 - Востаннє переглянуто: 15 вересня 2010 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Windows Internet Explorer 9 Platform Preview
Ключові слова: 
kbsurveynew kbprb kbexpertisebeginner KB2398082

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com