Makale numarası: 2399238 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa
Windows Internet Explorer 9 yüklediğinizde, ek yazılım ve bileşenler de işleminin bir parçası yüklenir. Bunlar Internet Explorer 9 önkoşulları ve ayrıntılarını, bilgisayarınızda çalışan işletim sistemine bağlı olarak değişebilir. Ancak, bu önkoşulları bazılarını otomatik olarak yüklenemiyorsa, Internet Explorer 9 yükleme işlemi tamamlanmaz. Bu durumda, el ile bu makalenin sonraki bölümlerinde açıklanan bileşenleri ve ön koşul yazılımları yüklemek zorunda.

El ile yükleme yolu olmadan önce dikkate alınacak noktalar

Güncelleştirme yüklü ve yeniden başlatma bekleyen olduğundan emin olun.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Internet Explorer 9 otomatik olarak yazılım ve bileşenler diğer güncelleştirmeleri yüklemeyi devam ediyor veya sistemin yeniden başlatılmasını bekleyen yüklememeniz. Bunlar soruna neden olup olmadığını denetlemek için aşağıdakilerden birini yapın:
 • Windows 7'de, Başlat'ı tıklatın, Denetim Masası'nı ve Windows Update'i tıklatın.
 • Windows Vista Denetim Masası'ndaki Güvenlik'i tıklatın ve ardından Windows Update'i tıklatın.
Güncelleştirme yüklemesi devam ediyorsa, Internet Explorer 9 yüklemeye çalışmadan önce son yükleme sağlar. Internet Explorer 9 yüklemeye çalışmadan önce güncelleştirmelerin yüklü, ancak sistem henüz yeniden başlatılmamışsa, bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Ayrıca yeniden başlatma bekleniyor ise, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz dikkat edin:

Güncelleştirmeler, geçerli değildi.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Prelease bir Windows sürümü çalıştırdığınız değil emin olun.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Yayın öncesi bir sürümünü kullanıyorsanız, bu güncelleştirmeleri yüklenmez. Ve burada da, "güncelleştirmeleri geçerli değil" hata iletisi alırsınız. Bu hata iletisini almaya devam ederseniz, bilgisayarınızı bir serbest bırakılmış, orijinal bir kopyasını Windows 7 veya Windows Vista Service Pack 2 (SP2) çalıştığından emin olun.

Windows'un hangi sürümünün yüklü olduğu emin değilseniz şu adımları izleyin:
 1. Başlangıç türü'nü tıklatın msinfo32Aramayı Başlat veya arama programları ve dosyaları kutusunu ve sonra Enter tuşuna basın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2418428

 2. İşletim sistemi adı yanında, işletim sisteminize ve sistem mimarisi türünüzü Sistem türü' nün yanındaki bulun.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2728929

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed


El ile Internet Explorer 9 önkoşulları yükleyin

Biz önceki bölümde üzerinde düşünmeniz gereken sorular otomatik yükleme sorunlarını olasılıklar çizgili, devam edin ve bileşenleri ve önkoşul yazılımını el ile yükleyin. Bunu yapmak için çalıştırdığınız işletim sistemine uygun olarak, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Windows 7 veya Windows Server 2008 R2 için

Windows Vista veya Windows Server 2008 için

Bilinen sorunlar

Internet Explorer 9 yüklemeye çalıştığınızda bir hata iletisi alabilirsiniz. Yükleme sorunları çeşitli nedenleri olabilir. Bu sorunları giderme hakkında daha fazla bilgi için bkz.Internet Explorer 9 yükleme sorunları nasıl giderilir.

Özellikler

Makale numarası: 2399238 - Last Review: 28 Nisan 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 29.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows Internet Explorer 9
Anahtar Kelimeler: 
kbhowto kbinfo kbsurveynew kbcip kbmt KB2399238 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2399238

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com