Arızalı SP4 Tandqic.sys tarafından üretilen NTBackup ayarlar geri yükleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 240087 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Kullandığınızda NTBackup programını verileri Tandberg SLR5 bant sürücüsündeki bant yedekten geri yüklemek için Windows NT 4 Service Pack 4 (SP4) sağlanan Tandqic.sys sürücüsüyle birlikte, verileri geri yükleme olanağınız olabilir. Yedekleme kataloğu almak veya tek dosyaları geri yüklemek mümkün olmayabilir. Teybi SLR5 sürücüdeki verileri başarıyla yedekleme olsa bile, başarılı bir geri yükleme işleminin, aslında onay aldığınızda, veri geri bulabilirsiniz.

Neden

Bu davranış, NTBackup programın belirli bir kayıt defteri değerleri için 0'ın yerine, varsayılan ("1") ayarlanmış olması gerekir ve bazı kayıt defteri bayraklar (SP4 Tandqic.sys sürücü ile oluşturulan) yedekleme dosyalarının geri yüklenmesi için değiştirilmesi gerekir çünkü oluşur.

Çözüm

Windows NT Server'ı veya Workstation 4.0

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, böylece veri, Windows NT 4.0 Service Pack 4 çalıştıran bir bilgisayarda oluşturulan bir teyp yedekten geri yüklenebilir ilgili kayıt defteri girdilerini otomatik olarak ayarlamak için Windows NT 4.0 Service Pack 6 \Support\Utils\i386 klasöründe Regset.exe yardımcı programını kullanabilirsiniz.

NTBackup programını Tandqic.sys sürücü kullanırken denetleyen kayıt defteri ayarlarını el ile de değiştirebilirsiniz. Bu işlem gerçekleşir:
 1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni (Regedt32.exe) başlatın.
 2. Aşağıdaki anahtarı altında "hızlı dosya geri yükleme kullanma" değeri kayıt defterinde bulun:
  HKEY_LOCAL_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Ntbackup\Backup altyapısı
 3. Düzen menüsünde, String ' i tıklatın, sonra da 0 yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 4. Aşağıdaki anahtarı altında "Teyp katalogları kullan" değeri kayıt defterinde bulun:
  HKEY_LOCAL_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Ntbackup\User arabirimi
 5. Düzen menüsünde, String ' i tıklatın, sonra da 0 yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 6. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Tandberg teyp sürücüleri ve bunların Ntbackup.exe program uyumluluğu hakkında ek bilgi için (800) 258-8285 adresindeki Tandberg Teknik Destek'e başvurun veya kendi Web sitesini ziyaret edin:
http://www.tandberg.com

Özellikler

Makale numarası: 240087 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbenv kbfix kbhardware KB240087 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:240087

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com