V systému Windows 7 se ikony zařízení WSD mohou v části Zařízení a tiskárny nesprávně zobrazovat jako jiná třída

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2403006 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

U zařízení WSD (Web Services for Devices) se může v okně Zařízení a tiskárny zobrazovat nesprávná ikona. Příklad: Tiskárna WSD se může zobrazit s ikonou serveru v seznamu Zařízení (správně by se měla zobrazit s ikonou tiskárny v seznamu Tiskárny a faxy.

Příčina

Tyto potíže jsou způsobeny nesprávným balíčkem Device Stage, který byl vydán společností Microsoft a byl k dispozici mezi 8. a 22. červnem 2010.

Řešení

Chcete-li vyřešit tyto potíže, vymažte obsah úložiště metadat nástroje Device Stage a stáhněte nové balíčky. Chcete-li, abychom tyto potíže vyřešili za vás, přejděte k části Automatická oprava. Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte k části Manuální oprava.

Automatická oprava

Chcete-li tyto potíže odstranit automaticky, klikněte na odkaz Opravit tyto potíže. Potom klikněte v dialogovém okně Stažení souboru na položku Spustit a postupujte podle kroků v tomto průvodci.


Opravit tyto potíže
Microsoft Fix it 50527


Poznámka: Je možné, že tento průvodce bude k dispozici pouze v angličtině, tato automatická oprava však funguje i pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má tyto potíže, můžete automatickou opravu uložit na jednotku USB flash nebo na disk CD a spustit ji v příslušném počítači později.

Manuální oprava

Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, postupujte takto:

1. Otevřete příkazový řádek se zvýšenými oprávněními (správce).

2.       Zadejte příkaz del /s "%systemdrive%\users\%username%\AppData\Local\Microsoft\Device Metadata\*.*" a stiskněte klávesu Enter.

3.       Na výzvu Are you sure (Y/N) zadejte odpověď Y a stiskněte klávesu Enter.

4.       Je možné, že pomocí Y bude třeba potvrdit několik dalších odstranění, a to v závislosti na počtu balíčků Device Stage, které jsou nyní v počítači k dispozici (systém Windows stáhne všechny tyto balíčky znovu).
 

Tyto kroky odstraní z mezipaměti nesprávný balíček a vyzvou systém Windows 7 k opětovnému stažení příslušných balíčků se správnými metadaty zařízení.
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 2403006 - Poslední aktualizace: 30. června 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbmsifixme kbfixme KB2403006

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com