K dispozici je aktualizace pro Scriptlet.Typelib a Eyedog chyby zabezpečení a virech BubbleBoy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 240308 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Společnost Microsoft vydala aktualizaci, která řeší chyby zabezpečení v následujících dvou ovládacích prvků ActiveX:
  • Objekt pro konstrukci knihovny typů pro scriptlets (Scriptlet.Typelib)
  • Eyedog
Další informace o těchto ovládacích prvků báze následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms99-032.mspx

Další informace

Aktualizace eliminuje chybu zabezpečení, která může umožnit provozovateli škodlivého webu se zlými nevhodné akcím v počítači. Aktualizace je k dispozici v obou z následujících webů společnosti Microsoft:
ftp://ftp.microsoft.com/peropsys/IE/IE-Public/Fixes/usa/Eyedog-fix
- a -
http://windowsupdate.microsoft.com
Ovládací prvky Scriptlet.Typelib a Eyedog vzájemně nesouvisejí, ale obě jsou nesprávně označeny jako "bezpečná pro skriptování" a proto lze volat z aplikace Internet Explorer.

Vývojáři pomocí ovládacího prvku Scriptlet.Typelib generovat typ knihovny pro skriptování součásti systému Windows. Ovládací prvek Scriptlet.Typelib by neměla být vyplněna "bezpečná pro skriptování", protože umožňuje místní soubory, které mají být vytvořeny nebo změněny. Tato aktualizace odstraňuje "bezpečná pro skriptování" nastavení, které způsobí, že aplikace Internet Explorer výzvu k potvrzení před načtením ovládacího prvku.

Ovládací prvek Eyedog používá diagnostickým softwarem v systému Windows. Ovládací prvek Eyedog by neměla být vyplněna "bezpečná pro skriptování", protože umožňuje se dotazovat na informace registru a vlastnosti počítače chcete-li být shromážděné. Kromě toho metod ovládacího prvku ohrožen útoky způsobující přetečení vyrovnávací paměti. Aktualizace jsou ovládacího prvku zabráníte načtení v rámci aplikace Internet Explorer.

BubbleBoy virus, viru Internetu je virus s vyžadující aplikaci Internet Explorer 5 a Microsoft Outlook 2000 nebo Microsoft Outlook 98 nebo Microsoft Outlook Express. Tento virus, může být vložen do e-mailové zprávy, které jsou ve formátu jazyk HTML (HTML) a které neobsahují žádné přílohy. Eliminuje aktualizace, která je popsána v tomto článku tyto chyby zabezpečení do dvou ovládacích prvků ActiveX, tato aktualizace zabrání šíření viru BubbleBoy.

Další související se zabezpečením informace o produktech společnosti Microsoft báze následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/security
Poznámka: Tato aktualizace je součástí aplikace Internet Explorer 5.01 a novějších.

Vlastnosti

ID článku: 240308 - Poslední aktualizace: 22. března 2007 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 2
  • 128bitová verze aplikace Microsoft Internet Explorer 4.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 2
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbvirus KB240308 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:240308
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com