Použití hesla v aplikaci Outlook Express

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2403615 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

V tomto článku jsme bude vypadat nejlépe postupy pro výběr hesla, jak nakonfigurovat aplikaci Outlook Express pamatovat hesla a co dělat v případě, že aplikace Outlook Express zapomene.

Další informace

Volba hesla

Zabezpečení odborníků se dohodly, že "nejlepší praxe teorie" vyžaduje, aby heslo:

 • Ručně zadané každém je požadováno a
 • Je náhodnéa
 • Je jedinečný a používané pouze na jednom místě a
 • Je minimálně osm znaků dlouhé, ale čtrnáct nebo více je lepší a
 • Obsahuje kombinaci velkých a malých písmen a alespoň jeden číslic nebo symbol (například interpunkční znaménko) a
 • Změní pravidelně a často
Tyto návrhy jsou založeny na bitem rozum a hodně složité matematické algoritmy. Jsou určeny pouze zabránit uhodnutí hesla, ale také provést téměř nemožné pro počítačový program k prolomení hesla. Ale stejné odborníků snadno potvrdit, že nejlepší teoreticky není vždy nejlepší v praxi. Pokud jsou příliš dlouhé nebo složité snadno zapamatovatelná, že je vysoce pravděpodobné, že bude uživatel zapsat heslo na kousek papíru a jej skrýt hesla, obvykle v o zjevné přímé tichý zavřete v počítači, jako například v horní okraj, pod klávesnicí nebo daleko horší, ale překvapivě běžné na okraji monitoru.

Hesla, je nutno zvolit

Nepoužívejte hesla, pokud jej:
 • Můžete najít ve slovníku, včetně cizí jazyk slovníku
 • Je název správný, včetně vlastní nebo poskytovatele služeb Internetu
 • Máš narozeniny, výročí nebo jiné důležité datum, kdy jiné může uhodnout nebo zjistit ve své doklady
 • Je vaše adresa, číslo bankovního účtu nebo kreditní karty, číslo pasu nebo ve skutečnosti libovolné číslo, které se používá v libovolném typu identifikační karty
 • Obsahuje pouze čísla nebo pouze místo kombinace čísla, písmena a symboly, písmena nebo
 • s název oblíbené PET, jako je často používán jako Nápověda pro otázku jste zapomněli heslo

Místo toho použijte fráze je stále více populární řešením dlouhé a složité hesel. Ano, namísto hesla jako "a4yIQX5! 0," můžete použít něco jako "všechny krávy mohou plout." Pouze je snadnější si zapamatovat, je také mohly být ještě mnohem delší fráze stále jednoduchý. Vyhnout se běžné věty však jako "bude nebo nebude. Nahrazování i čísla nebo znaky pro písmena není velmi zkomplikovat pro vyhrazený cracker, uhodnout danou frázi. Zajímají mnohem podrobnější a vysoce technické diskuse hesel a předat fráze, je v webu Microsoft TechNet, skvěle rozpravy vynikající článek tři části: předat fráze a hesla.

Vysoká značky pro chybné angličtinu

Psaní hesla nebo průchodu fráze je možná pouze čas, kdy platí se nesprávně, poskytována že vaše pravopisné chyby nejsou nejběžnější příklady. Nejsilnější možnou fráze, kombinovat jelen s chybnou gramatiku a provádět některé náhradu znaků, jako v "jeden nikdy dusn't kn0w 1 provést?"

Hesla pro identitu

Používáte více identit v aplikaci Outlook Express nebo Ne, pokud se rozhodnete můžete chránit vaši identitu s heslem. Mnoho uživatelů rozhodnout provést, protože nesdílejí s ostatními počítači nebo spoléhají na své přihlašovací heslo systému Windows ostatním uživatelům zabránit v zobrazení jejich soubory. Heslo Identity je navržen pro minimální ochranu osobních údajů a není silné zabezpečení. Zastaví příležitostné uživateli v otevření vaší Identity aplikace Outlook Express, je stále velmi snadno a dobře informovaného uživatele pro přístup k úložišti zpráv bez nutnosti zadání hesla Identity. Hesla identity jsou také omezena na 15 znaků nebo méně, tak pomocí dlouhou frázi není možné. Pro silné zabezpečení používejte namísto aplikace Outlook Express identity účty uživatelů systému Windows chráněný heslem.

Windows XP Service Pack 2 (SP2) je důležité změně týkající se hesla pro identitu. Před na aktualizaci SP2 Pokud používáte heslo pro identitu není výzva znovu heslo i v případě, že zavřete a znovu aplikaci Outlook Express. Je to proto, že vaši identitu, zůstane přihlášen. Za účelem vyzváni k zadání hesla při spuštění aplikace Outlook Express, bude nutné klepnutím na příkaz Konec a Odhlásit identitu v nabídce soubor zavřete aplikaci Outlook Express, spíše než jednoduše zavřením okna jako obvykle. Po instalaci aktualizace SP2, aplikace Outlook Express vždy vyzve k zadání hesla při spuštění bez ohledu na to, zda byl odhlášen vaši identitu.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2403613


Chcete-li přidat, změnit nebo odebrat heslo Identity:
 1. V Soubor nabídky, klepněte na tlačítko Identity, klepněte na tlačítko Správa identit
 2. Poklepejte na identitu, kterou chcete upravit
 3. Zrušte zaškrtnutí políčka označené"Požadovat heslo."

Hesla účtů

Aplikace Outlook Express hesla některé nebo všechny vaše e-mailových a diskusních účtů si zapamatovat, takže není nutné je zadat pokaždé, když kontrola nových zpráv nebo otevřít složku příspěvky. Toto je nakonfigurovat na stránce vlastností serveru každý účet.

Spravovat hesla k účtu:
 1. Klepněte na příkaz účty Nástroje nabídka
 2. Poklepejte na účet, který chcete změnit
 3. Klepněte Servery Karta

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2403614


Na stránce vlastností serveru umožňuje konfigurovat hesla k účtu. Chcete-li aplikace Outlook Express pamatovat heslo pro účet, jednoduše políčko Zapamatovat heslo.

Zapomenutá hesla

Pokud zapomenete heslo Identity, nebude možné jej obnovit. Navíc od hesla účtů jsou uloženy v registru systému Windows pod určitou identitu, i pokud jste nikdy více identit, také nebude moci obnovit své heslo. Je jedinou možností je vytvoření nové Identity z okna přihlášení Identity, zadejte znovu vaše informace účty a potom importovat poštovní složky takto:
 1. V Soubor nabídky, klepněte na tlačítko Import, klepněte na tlačítko Zprávy
 2. Vyberte "Microsoft Outlook Express 6" ze seznamu a klepněte na tlačítko Další.
 3. Vybrat Importovat poštu z adresáře úložiště Outlook Express 6 a klepněte na tlačítko OK
 4. Přejděte do složky úložiště původní Identity
 5. Vyberte složky, které chcete importovat a klepněte na tlačítko Další
 6. Po dokončení procesu importu klepněte na tlačítko Dokončit zavřete Průvodce importem.

Odebrat původní Identity, bude nutné upravit registr systému Windows. Toto je lepší přenechat zkušení uživatelé.

Občas stane, že aplikace Outlook Express přestane zapamatování hesla účtu. Může to být způsobeno antivirové e-mail skenery. Zakázání prohledávání e-mailů obvykle řeší tento problém, ale bude pravděpodobně nutné znovu nastavení účtu na stránce Vlastnosti serverů a ověřte že stále zaškrtnuto políčko Zapamatovat heslo.

Pokud aplikace Outlook Express nadále si hesla, pravděpodobně potíže služby chráněné úložiště systému Windows. Nejprve ověřte, že je služba spuštěna:
 1. V Spustit nabídky, klepněte na tlačítko Ovládací panely
 2. Poklepejte na položku Nástroje pro správu Otevřít
 3. V Nástroje pro správu Poklepáním na okno Služba Otevřít
 4. V pravém podokně přejděte dolů a zjistit, zda Chráněné úložiště stav je Spuštění
 5. Pokud je stav Spuštění, poklepejte na jeho
 6. Nastavit Typ spouštění k Automatické a klepněte na tlačítko OK
 7. Restartujte počítač.

Pokud problém přetrvává, jsou pravděpodobně poškozené položky registru pro skladování chránit. Řešení vyžaduje pečlivé úpravy registru a je vysvětlen podrobně v těchto článcích znalostní báze Knowledge Base.

Aplikace Outlook Express a Outlook opakovaně výzvu k zadání hesla při kontrole zpráv v počítači s procesorem Exchange Server

Nastavení uložení hesla nejsou zachovány v aplikaci Outlook nebo Outlook Express

Pokud zapomenete heslo účtu, je málo, kterou lze provést online Společenství nebo odborné pomoci systému Windows. Budete muset kontaktovat vašeho poskytovatele služeb Internetu nebo účet vlastníka a požádat o nové heslo.


Vlastnosti

ID článku: 2403615 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook Express 5.5
 • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbpasswords kbmt KB2403615 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2403615

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com