Aplikace Outlook nemůže nastavit nový profil pomocí Exchange Autodiscover pro poštovní schránky na serveru Exchange Online v Office 365

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2404385 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

PROBLÉM

Při pokusu o nastavení nového poštovního účtu pro Office 365 pomocí Průvodce přidáním nového účtu v aplikaci Microsoft Outlook vaše profil aplikace Outlook není nastavena automaticky. Dále se zobrazí následující chybová zpráva při pokusu aplikace Outlook nastavit nastavení serveru pro váš profil:
Šifrované připojení k poštovní služby není k dispozici
Při testování pomocí nástroje Analyzátor vzdáleného připojení Microsoft může být vrácena následující chybová zpráva:
Automatická konfigurace nemůže zpracovat danou e-mailovou adresu. Jsou povoleny pouze poštovní schránky a kontakty.
K tomuto problému dochází z některého z následujících důvodů:
 • Na stránce průvodce přidat nový účet v aplikaci Outlook Automatické nastavení účtu zadali nesprávnou e-mailovou adresu.
 • Pro verzi aplikace Outlook, kterou používáte nejsou nainstalovány požadované aktualizace pro aplikaci Outlook automaticky připojit k Online serveru Exchange.
 • Záznam Autodiscover CNAME pro vaše doména neexistuje nebo není správně nastaven.
 • V organizacích používajících službu Active Directory synchronizace pošta, mailNickname, displayName, a proxyAddresses atributy nejsou nastaveny správně synchronizované uživatele ve službě Active Directory v prostorách.

ŘEŠENÍ

Pokud používáte vlastní domény

Chcete-li tento problém vyřešit, pokud používáte vlastní domény pomocí služeb Office 365, použijte následující metody v pořadí, v jakém jsou uvedeny. Pokud první metodou problém nevyřešíte, pokračujte další metodou.

Metoda 1: Instalačním programem sady Office 365 plochy

Nejprve ověřte na stránce průvodce přidat nový účet v aplikaci Outlook Automatické nastavení účtu zadejte správnou e-mailovou adresu a heslo.

Pokud používáte aplikaci Outlook 2010 nebo starší verzi, spusťte aplikaci sady Office 365 plochy a ujistěte se, že je třeba nainstalovat všechny požadované aktualizace. Další informace o Office 365 plochy přejděte na Můj aktuální plochy aplikace Office pomocí služeb Office 365.

Další informace o tom, jak nastavit Outlook pro Office 365 naleznete na následujících webech společnosti Microsoft a potom klepněte na odkaz odpovídající verzi aplikace Outlook, kterou používáte:

Poznámka: Pokud tato metoda problém nevyřešíte, pokračujte metodou 2.

Metoda 2: Ujistěte se, zda je správně nastaven záznam Autodiscover CNAME

Záznam Autodiscover CNAME musí existovat a musí být správně nastaven. Důrazně doporučujeme nastavit Exchange Autodiscover při použití aplikace Outlook pro připojení k serveru Exchange Online poštovní schránky. Nastavení Autodiscover a dalších souvisejících záznamů služby DNS je vyžadováno pro připojení k aplikaci Outlook v režimu Online Exchange. Mohou správci Průvodce řešením potíží domény ve službách Office 365 nebo analyzátor vzdáleného připojení Microsoft zkontrolujte, zda jsou správně nastaveny záznamy.
Použití Průvodce řešením potíží domény ve službách Office 365
Chcete-li použít Průvodce odstraňováním potíží domény ve službách Office 365, postupujte takto.
 1. Přihlaste se k portálu (Office 365https://Portal.microsoftonline.com) pomocí účtu správce.
 2. Klepněte na položkuSprávcea potom klepněte na tlačítkoOffice 365otevřete Office 365 Admin Center.
 3. V levém navigačním podokně klepněte na položkudomény, vyberte název domény, který je používán příslušného uživatele a potom klepněte na tlačítkoPoradce při potížíchspustíte průvodce.
Použít Microsoft Remote Connectivity Analyzer
Chcete-li zkontrolovat, zda správně pracuje Exchange Autodiscover pomocí vzdáleného připojení Analyzer, postupujte takto:
 1. Ve webovém prohlížeči přejděte na nástroj Analyzátor vzdáleného připojení Microsoft na následujícím webu:
  https://www.testconnectivity.microsoft.com/?testid=O365EasAutoDiscover
 2. Vyplňte požadovaná pole ve formuláři a klepněte na tlačítko Provést Test.

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Snímek obrazovky enter testování pověření
 3. Po dokončení zkoušky je ověřte, zda je úspěšné. Je-li test úspěšný, Autodiscover pracuje správně. Není-li test úspěšný, použijte informace, která je k dispozici k řešení problému.

  Poznámka: Pokud vaše organizace v hybridní potvrzení, záznamy Exchange Autodiscover může i nadále odkazovat místního serveru Exchange. Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Microsoft Exchange Server nasazení pomocníka

Metoda 3: Zkontrolujte, zda jsou správně nastaveny atributy uživatele ve službě Active Directory

Upozornění:Tento postup vyžaduje Active Directory rozhraní Editor (Editor rozhraní ADSI). Nesprávné použití rozhraní ADSI může způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže způsobené nesprávným použitím uvedeného nástroje ADSI Edit lze přeložit. Pomocí nástroje ADSI Edit na vlastní nebezpečí.

Pomocí nástroje ADSI Edit (nebo podobného nástroje pro úpravy služby Active Directory) Chcete-li ověřit, zda jsou správně nastaveny následující atributy pro uživatele.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
AtributPříklad
poštaTED@contoso.com
mailNicknameTomáš
displayNameBremer Tomáš
proxyAddressesSMTP: ted@contoso.com X 400: c = us; a =; p = první organizace; o = Exchange; s = Bremer; g = Tomáš
Běžné problémy dojít, pokud hodnota není nastavena pro jeden nebo více z těchto atributů.

Po těchto atributů jsou nastaveny správné hodnoty. Vynutit synchronizaci adresářů a potom se pokuste nastavit e-mailový účet uživatele v aplikaci Outlook.

Pokud nepoužíváte vlastní domény

Pokud nepoužíváte vlastní domény a služeb Office 365, můžete použít Průvodce přidáním nového účtu v aplikaci Outlook nastavit vaše profil aplikace Outlook pomocí výchozí "onmicrosoft.com"-na základě e-mailovou adresu, který je spojen s poštovní schránky Exchange Online uživatelů při registraci služeb Office 365. Při použití Průvodce přidáním nového účtu pro nastavení nového profilu pošty, ve formuláři uživatelezadejte e-mailové adresy služeb Office 365 výchozí > @doména>. onmicrosoft.com (například kim@contoso.onmicrosoft.com) a heslo do služeb Office 365.

Tato metoda je podporována a prací pro zákazníky, kteří plánují nemusí mít vlastní marnivost nebo vlastní domény. Tato metoda podporuje také Autodiscover. Pokud se změní umístění poštovní schránky serveru, aplikace Outlook bude příslušným způsobem aktualizováno novým umístěním serveru poštovní schránky.

DALŠÍ INFORMACE

Společnost Microsoft nepodporuje ruční nastavení profilu v aplikaci Outlook pro připojení k poštovním schránkám Exchange Online v Office 365. Však můžeme pomoci můžete provést další úkoly, například nastavení DNS a Automatická konfigurace záznamů (jak je uvedeno v metodě 2 tohoto článku), která umožňuje nastavení účtu prostřednictvím podporovaných metod.

ODKAZY

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
 • 977968 Uživatelé aplikace Outlook Anywhere nelze použít k otevření sdílené poštovní schránky, který byl přesunut na Exchange Server 2010
 • 2555008 Řešení problémů volného času v hybridní nasazení místní Exchange Server a Exchange Online v Office 365
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2404385 - Poslední aktualizace: 8. července 2014 - Revize: 33.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365a kbgraphxlink o365e o365p o365m o365022013 gwt guided walk through kbtshoot kbgraphic kbmt KB2404385 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2404385

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com