Program Outlook nie je možné nastaviť nový profil pomocou služby Exchange Autodiscover pre poštovú schránku Exchange Online v Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2404385 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉMPri pokuse o nastavenie nového poštového konta Office 365 pomocou Sprievodcu pridaním nového konta v programe Microsoft Outlook profile programu Outlook nie je automaticky nastaví. Okrem toho sa zobrazí chybové hlásenie, keď Outlook sa pokúša nastaviť server nastavenia profilu:
Šifrované pripojenie k vašej poštové služby nie je k dispozícii
Pri testovaní pomocou Microsoft Remote Connectivity Analyzer, sa môžu zobraziť nasledovné chybové hlásenie:
Automatická konfigurácia nemôže spracovať danú e-mailovú adresu. Sú povolené len poštové schránky a kontakty.
Tento problém sa vyskytuje z nasledujúcich príčin:
 • Nezadali ste nesprávnu e-mailovú adresu na stránke Automatické nastavenie konta Sprievodcu pridaním nového konta programu Outlook.
 • Požadované aktualizácie pre program Outlook automaticky pripojiť na Exchange Online nie sú nainštalované verzie programu Outlook, ktorý používate.
 • Záznam Autodiscover CNAME pre doménu neexistuje alebo nie je nastavená správne.
 • V organizáciách, ktoré používajú Active Directory synchronizácia pošty, mailNickname, displayNamea proxyAddresses atribúty nie správne nastavené synchronizovaného používateľa do lokálnej služby Active Directory.
Poznámka: Tento článok popisuje Outlook 2013, Outlook 2010, program Outlook 2007 a Exchange Online. Ďalšie informácie o pripojenie k systému Exchange Online prostredníctvom mobilného zariadenia nájdeteNastavenie a používanie balíka Office 365 v telefóne alebo počítača Tablet PC. Potrebujete pomoc pri pripojení programu Outlook do služby tretej strany, obráťte sa na poskytovateľa tretej strany.

RIEŠENIE

Ak používate vlastnú doménu

Ak chcete vyriešiť tento problém, ak používate balík Office 365 vlastnú doménu, použite nasledujúce postupy v poradí, v akom sú uvedené. Ak prvá metóda nevyrieši problém, prejdite na ďalší postup.

Metóda 1: Spustite Office 365 Desktop

Najskôr sa uistite, zadajte správnu e-mailovú adresu a heslo na stránke Automatické nastavenie konta Sprievodcu pridaním nového konta programu Outlook.

Ak používate program Outlook 2010 alebo staršej, spustite Office 365 Desktop a nainštalovať všetky potrebné aktualizácie. Ďalšie informácie o Office 365 Desktop, prejdite na Moje aktuálne aplikácií balíka Office pomocou služby Office 365.

Ďalšie informácie o nastavení programu Outlook pre Office 365 získate na nasledujúcich webových lokalitách spoločnosti Microsoft a kliknite na prepojenie, ktoré zodpovedá verzii programu, ktorý používate:

Poznámka: Ak tento postup nevyrieši problém, prejdite na metódu 2.

Metóda 2: Uistite sa, že je správne nastavený záznam Autodiscover CNAME

Záznam Autodiscover CNAME musí existovať a musí byť nastavený správne. Dôrazne odporúčame vytvoriť Exchange Autodiscover pri používaní programu Outlook na pripojenie k poštovým schránkam v službe Exchange Online. Služba automatickej konfigurácie a ďalších súvisiacich záznamov DNS je požiadavku na pripojenie aplikácie Outlook Exchange Online. Správcovia môžu použiť Sprievodca riešením problémov domény Office 365 alebo Microsoft Remote Connectivity Analyzer potvrdíte, že záznamy sú nastavené správne.
Použitie sprievodcu riešením problémov domény Office 365
Používanie sprievodcu riešením problémov domény Office 365, postupujte nasledovne.
 1. Prihláste sa do portálu (Office 365https://portal.Office.com) pomocou konta správcu.
 2. Kliknite nasprávua kliknite na tlačidloOffice 365otvoriť Office 365 Admin Center.
 3. Na ľavej navigačnej table kliknite na položkudomény, vyberte názov domény, ktorý používa príslušného používateľa a kliknite na tlačidloriešenie problémov, spustite sprievodcu.
Použiť Microsoft Remote Connectivity Analyzer
Remote Connectivity Analyzer môžete použiť na overenie, či Exchange Autodiscover pracuje správne, postupujte nasledovne:
 1. Vo webovom prehľadávači, prejdite na Microsoft Remote Connectivity Analyzer nástroj na nasledujúcej webovej lokalite:
  https://www.testconnectivity.Microsoft.com/?testid=O365EasAutoDiscover
 2. Vyplňte všetky povinné polia formulára a kliknite na tlačidlo Vykonať Test.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Snímka obrazovky zadajte test poverenia
 3. Po dokončení testu overiť, či je úspešná. Ak je test úspešný, Autodiscover pracuje správne. Ak test nebude úspešný, použite informácie uvedené riešenie problému.

  Poznámka: Ak vaša organizácia hybridné potvrdenie, založiť Exchange Autodiscover môže stále bod lokálneho servera Exchange Server. Ďalšie informácie získate na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Asistent pre nasadenie servera Microsoft Exchange

Metóda 3: Uistite sa, že sú správne nastavené vlastnosti používateľa v službe Active Directory

Upozornenie:Tento postup vyžaduje Active Directory rozhrania Editor (ADSI Edit). Nesprávne použitie ADSI Edit, môže spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že problémy, ktoré vyplývajú z nesprávneho použitia ADSI Edit, bude možné vyriešiť. Použite nástroj ADSI Edit na vlastné riziko.

Použite nástroj ADSI Edit (alebo podobný nástroj na úpravu služby Active Directory) overiť, či tieto znaky správne nastavené pre používateľa.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
AtribútPríklad
poštaTed@contoso.com
mailNicknameTed
displayNameTed Bremer
proxyAddressesSMTP: ted@contoso.com X 400: c = nás =; p = prvú organizáciu; o = Exchange, s = Bremer; g = Ted
Bežné problémy vyskytnúť, ak hodnota nie je nastavená na niektorý z týchto atribútov.

Po nastavení správne hodnoty pre tieto atribúty vynútenie synchronizácie adresárov a potom sa pokúsite nastaviť e-mailové konto v programe Outlook.

Ak používate vlastnú doménu

Ak používate vlastnú doménu s Office 365, môžete použiť Sprievodcu pridaním nového konta programu Outlook Nastavenie profilu programu Outlook s použitím predvoleného "onmicrosoft.com"-na e-mailovú adresu, priradené poštových schránok programu Exchange Online pri registrácii do služby Office 365. Pri použití Sprievodcu pridaním nového konta nastavenie nového profilu pošta, zadáte svoje predvolené Office 365 e-mail vo formulári používateľa> @doména>. onmicrosoft.com (napríklad kim@contoso.onmicrosoft.com) a Office 365 heslo.

Táto metóda je podporovaná a pracuje pre zákazníkov, ktorí môžu plán sa ich individuálnej alebo domény. Táto metóda podporuje Autodiscover. Zmení umiestnenie na serveri poštovej schránky programu Outlook sa primerane aktualizujú s umiestnenie poštovej schránky servera.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spoločnosť Microsoft nepodporuje manuálne nastavenie profilu programu Outlook na pripojenie k poštovým schránkam v programe Exchange Online v Office 365. Však pomôžeme vám na vykonanie ďalších úloh, napríklad nastavenie DNS a automatická konfigurácia záznamov (ako je to uvedené v postupe 2 tohto článku), ktoré umožňuje nastaviť konto prostredníctvom podporovaných metód.

ODKAZY

Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:
 • 977968 Používatelia nemôžu používať Outlook Anywhere otvoriť zdieľanú poštovú schránku, ktorý bol premiestnený servera Exchange Server 2010
 • 2555008 Riešenie problémov voľnom v hybridné nasadenie lokálneho servera Exchange Server a Exchange Online v Office 365
Stále potrebujete pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2404385 - Posledná kontrola: 25. júla 2014 - Revízia: 35.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a kbgraphxlink o365e o365p o365m o365022013 gwt guided walk through kbtshoot kbgraphic kbmt KB2404385 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2404385

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com