Outlook yeni bir profili oluşturduğunuzda Office 365'te Exchange Online bir posta kutusu Exchange URL'sine kullanılarak ayarlanamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2404385 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

SORUN

Microsoft Outlook içinde yeni bir hesap Ekleme Sihirbazı'nı kullanarak yeni bir posta hesabı için Office 365 ayarlamak çalıştığınızda, Outlook profiliniz otomatik olarak ayarlanmış değildir. Outlook profiliniz için sunucu ayarlarını ayarlamak çalıştığında aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Posta hizmetleri için şifreli bağlantı kullanılamıyor.
Microsoft Uzak bağlantı Çözümleyicisi'ni kullanarak test ettiğinizde aşağıdaki hata iletisini döndürdü:
Verilen e-posta adresi URL'sine işleyemiyor. Posta ve kişileri izin verilir.
Bu sorun aşağıdaki nedenlerden biriyle oluşur:
 • Yanlış e-posta adresi, Outlook yeni hesabı Ekle sihirbazında Otomatik hesap kurulumu sayfasındaki girildi.
 • Outlook'un Exchange Online otomatik olarak bağlanmak gereken güncelleştirmeleri için çalıştırmakta Outlook sürümü yüklü değildir.
 • Etki alanınızın URL'sine CNAME kaydı yok veya doğru şekilde kurulmuş değil.
 • Active Directory eşitleme kullanan kuruluşlarda posta, mailNickname, displayName, ve proxyAddresses öznitelikleri doğru eşitlenmiş yerinde Active Directory'de kullanıcı için ayarlanır değil.

ÇÖZÜM

Özel bir etki alanı kullanıyorsanız

Office 365 ile özel bir etki alanı kullanıyorsanız, bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemleri içinde listelendikleri sırayla kullanın. İlk yöntem sorunu çözmezse, sonraki yönteme geçin.

Yöntem 1: Office 365 Masaüstü Kurulumu çalıştırın

İlk olarak, Outlook yeni hesabı Ekle sihirbazında Otomatik hesap kurulumu sayfasında doğru e-posta adresini ve parolayı girdiğinizden emin olun.

Outlook 2010'da veya daha önceki bir sürümünü kullanıyorsanız, Office 365 Masaüstü çalıştırın ve gerekli tüm güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun. Office 365 Masaüstü hakkında daha fazla bilgi için gidin Office 365 ile benim geçerli Office Masaüstü uygulamaları kullanma.

Outlook Office 365 için ayarlamak hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerine gidin ve çalıştırmakta olduğunuz Outlook sürümüyle eşleşen bağlantıyı tıklatın:

Not Bu yöntem sorunu çözmezse, yöntem 2'ye geçin.

Yöntem 2: URL'sine CNAME kaydını doğru şekilde ayarlandığından emin olun

URL'sine CNAME kaydı var olması ve doğru şekilde ayarlanmış olması gerekir. Çevrimiçi Exchange posta kutularına bağlanmak için Outlook kullanıyorsanız, Exchange URL'sine ayarlamak öneririz. URL'sine ve ilgili diğer DNS kayıtlarını ayarlama çevrimiçi Exchange Outlook bağlantısı için bir gereksinimdir. Yöneticiler etki alanı sorunlarını giderme Sihirbazı'nda Office 365 veya Microsoft Uzak bağlantı Çözümleyicisi kayıtları düzgün ayarlandığını doğrulamak için kullanabilirsiniz.
Office 365'de etki alanı sorunlarını giderme Sihirbazı'nı kullanın
Office 365'de etki alanı sorunlarını giderme Sihirbazı'nı kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin.
 1. Office 365 portal (oturum açhttps://Portal.Office.com) bir yönetici hesabı kullanarak.
 2. Yönetim' i tıklatın ve sonra Office 365 Yönetim Merkezi'ni açmak içinOffice 365' i tıklatın.
 3. Sol gezinti bölmesinde,etki alanları' nı tıklatın, etkilenen bir kullanıcı tarafından kullanılan etki alanı adını seçin ve ardındansorun gidermeSihirbazı'nı başlatmak için tıklatın.
Microsoft Uzak bağlantı Çözümleyicisi'ni kullanma
Exchange URL'sine doğru çalışıp çalışmadığını sınamak için Uzak bağlantı Çözümleyicisi'ni kullanmak için şu adımları izleyin:
 1. Bir web tarayıcısında aşağıdaki Web sitesinde Microsoft Uzak bağlantı Çözümleyicisi Aracı bulun:
  https://www.testconnectivity.microsoft.com/?testid=O365EasAutoDiscover
 2. Formdaki tüm gerekli alanları doldurun ve Sınama gerçekleştir'itıklatın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Ekran görüntüsü enter kimlik bilgileri sınama
 3. Sınama tamamlandığında, başarılı olup olmadığını doğrulayın. Sınama başarılı olursa, URL'sine düzgün çalışıyor demektir. Sınama başarılı değilse, sorunu gidermek için sağlanan bilgileri kullanın.

  Not Kuruluşunuz içinde karma onayı olduğunda, Exchange URL'sine kayıt yerinde Exchange sunucusuna işaret edebilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
  Microsoft Exchange Server dağıtım Yardımcısı

Yöntem 3: Active Directory kullanıcı özniteliklerini doğru ayarlandığından emin olun

UyarıBu yordam, Active Directory arabirimleri Düzenleyicisi (ADSI Düzenleyicisi) gerektirir. ADSI Edit yanlış kullanılması, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, ADSI Düzenleyicisi'nin yanlış kullanımından kaynaklanan sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. ADSI Düzenleyicisi kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

ADSI Düzenleme (veya benzer bir aracı düzenleme Active Directory için) aşağıdaki öznitelikleri kullanıcı için doğru ayarlanmış olup olmadığını doğrulamak için kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
ÖznitelikÖrnek
postated@contoso.com
mailNicknamenlar
displayNameDüzenlenmiş Bremer
proxyAddressesSMTP: ted@contoso.com X 400: c = us a =; p = ilk kuruluş; o Exchange; = s = Bremer; g nlar =
Bir değeri bir veya daha fazla bu öznitelikler için ayarlandığında ortak sorunlar oluşur.

Bu öznitelikler için doğru değerler ayarladığınızda Dizin eşitlemeyi zorlama için oluşur ve sonra kullanıcının Outlook e-posta hesabı ayarlamak deneyin.

Bir özel etki alanı kullanmıyorsanız

Özel bir etki alanı ile birlikte Office 365 kullanmıyorsanız, yeni hesabı Ekle Sihirbazı'nı Outlook içinde "onmicrosoft.com" varsayılan kullanarak Outlook profilinizi ayarlamak için kullanabilirsiniz-Office 365 için kaydolurken, kullanıcıların çevrimiçi Exchange posta kutuları ile ilişkili olan e-posta adresine göre. Yeni bir posta profili ayarlamak için yeni hesap Ekle Sihirbazı'nı kullandığınızda, varsayılan Office 365 e-posta adresinizi kullanıcıformunda belirttiğiniz >etki alanı@ >. onmicrosoft.com (örneğin, kim@contoso.onmicrosoft.com) ve Office 365 parolanızı.

Bu yöntem desteklenir ve planlıyorsanız olmayan müşteriler için works kendi gösterim veya özel etki alanı. Bu yöntem aynı zamanda URL'sine destekler. Outlook, posta kutusu sunucu Konumunuz değişirse, buna göre güncelleştirilir, posta sunucunuz yeni konumunu.

DAHA FAZLA BİLGİ

Microsoft, el ile bir profili bağlantı Outlook posta kutularına Exchange Online Office 365'te ayarlama desteklemiyor. Ancak, kayıtları (Bu makaledeki Yöntem 2'de anlatıldığı gibi), DNS ve URL'sine ayarlama gibi diğer görevleri tamamlamak için desteklenen yöntemler arasında hesabınızı ayarlama sağlayan yardımcı olabiliriz.

REFERANSLAR

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalelerine bakın:
 • 977968 Kullanıcılar Outlook Heryere Exchange Server 2010'a taşındı paylaşılan bir posta açmak için kullanamazsınız
 • 2555008 Karma dağıtımında serbest/meşgul sorunları nasıl giderilir Exchange Server ve Exchange Online Office 365'te yerinde
Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2404385 - Last Review: 13 Temmuz 2014 Pazar - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a kbgraphxlink o365e o365p o365m o365022013 gwt guided walk through kbtshoot kbgraphic kbmt KB2404385 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2404385

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com