Outlook не вдалося настроїти нові профіль за допомогою Exchange автовизначення Exchange Online поштової скриньки у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2404385 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Не впевнені який реліз Не на роботі 365, ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби настроювання нового облікового запису електронна пошта для служби Office 365 за допомогою майстра запит на додавання нового облікового запису у Microsoft Outlook, профіль Outlook не автоматично настроїти. Крім того, з'являється таке протокол IMAP про помилку, коли Outlook намагається встановити настройки сервера для свого профілю:
Зашифроване підключення до служб пошти недоступний
Коли ви перевірити за допомогою аналізатора дистанційного підключення Microsoft, таке протокол IMAP про помилку може бути повернена:
Автовизначення не вдалося обробити даного електронну адресу. Дозволяється лише поштові скриньки та контакти.
Ця проблема виникає для однієї з таких причин:
 • На сторінці Автоматичне настроювання облікового запису в Outlook, Майстер запит на додавання нового облікового запису введено неправильно електронну адресу.
 • Необхідні оновлення для Outlook автоматично підключатися до Exchange Online не інсталюються для версії Outlook, запущена.
 • запис А CNAME автовизначення для домену не існує або не настроєно неправильно.
 • В організаціях, які використовують синхронізації служба Active Directory на пошти, mailNickname, displayName, і proxyAddresses атрибути не налаштовано правильно для синхронізовану користувача в локальній службі служба Active Directory.
Щоб ваша робота служби оновлення якомога більш безболісним, ми рекомендуємо приймати кілька хвилин, щоб перевірити, що нинішніх умовах налаштовано правильно. Перед службу оновлення до Office 365 відбувається, важливо, щоб перевірити, що запису автовизначення налаштовано правильно в DNS. В іншому випадку клієнтів Outlook може бути не в змозі підключитися до поштових скриньок після оновлення.

Щоб визначити, чи є ваша організація нещодавно підвищено до Office 365, перейдіть до Я використовую Office 365 після служби оновлення?

РІШЕННЯ

У разі сценарій виконання настроюваних доменів

Щоб вирішити цю проблему, якщо використовується власний домен Не на роботі 365, використайте нижченаведені способи в порядку, в якому вони перераховані. Якщо перший спосіб не вирішує проблему, перейдіть до наступного способу.

Метод 1: Запустіть програму інсталяції Office 365 робочого стола

По-перше, переконайтеся, що введено правильну електронну адресу та пароль на сторінці Автоматичне настроювання облікового запису в Outlook, Майстер запит на додавання нового облікового запису.

За сценарій виконання Outlook 2010 або ранішої версії, запустити стола Office 365 і переконайтеся, що ви встановити всі потрібні оновлення. Докладніше про Office 365 робочий стіл зверніться до одного з таких веб-сайтах корпорації Майкрософт: Докладніше про те, як настроїти Outlook для Office 365 піти на такі веб-сайти корпорації Майкрософт і клацніть посилання, яке відповідає версії Outlook, що ви працюєте: Примітка. Якщо цей метод не вирішує проблему, скористайтеся способом 2.

Метод 2: Переконайтеся, що запис А CNAME автовизначення налаштовано правильно

запис А автовизначення CNAME має існувати і потрібно настроїти правильно. Ми настійно рекомендуємо настроїти на біржі автовизначення під Вільний час сценарій виконання Outlook для підключення до поштових скриньок Exchange Online. Створення автовизначення та інших пов'язаних записів DNS є вимогою для підключення Outlook в Exchange Online. Адміністратори можуть використовувати майстер домену усунення несправностей в Office 365 або аналізатора дистанційного підключення Microsoft для підтвердження, що запис А бізнес-партнера налаштовані правильно.
За допомогою майстра виправлення неполадок домену у службі Office 365
Щоб за допомогою майстра виправлення неполадок домену у службі Office 365, виконайте такі інтерактивні елементи.
 • У службі Office 365
  1. Ввійдіть до порталу (Office 365HTTPS://portal.microsoftonline.com) за допомогою облікового запису адміністратора.
  2. Виберіть адміністратораі натисніть кнопку Office 365 для відкриття центру адміністрування Office 365.
  3. На лівій навігаційній панелі клацніть доменивиберіть ім'я домену, який використовується в ураженій користувача та виберіть пункт Виправлення неполадок , щоб запустити майстер.
 • В попередні оновлення Office 365
  1. Ввійдіть до порталу (Office 365HTTPS://portal.microsoftonline.com) за допомогою облікового запису адміністратора.
  2. Колонтитула виберіть адміністратораі на лівій навігаційній панелі, клацніть домени.
  3. Виберіть ім'я домену, який використовується в ураженій користувача і натисніть кнопку виправити, щоб запустити майстер.
Використовуйте аналізатор дистанційного Microsoft підключення до
Щоб перевірити, чи обмін автовизначення працює правильно за допомогою аналізатора дистанційного підключення, виконайте такі дії:
 1. У веб-переглядачі перейдіть до інструмента аналізатора дистанційного підключення Microsoft на веб-сайт корпорації:
  HTTPS://www.testconnectivity.Microsoft.com/?testid=O365EasAutoDiscover
 2. Завершити всі необхідні поля у формі і виберіть пункт Виконати тест.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана enter перевірки фінансові дані
 3. Після завершення перевірки переконайтеся, чи це успішний. Якщо тест є успішним, автовизначення працює правильно. Якщо тест не увінчалися успіхом, використовувати інформацію, яка надається виправлення цієї неполадки.

  Примітка. Якщо ваша організація в гібридних підтвердження, ваші запис А бізнес-партнера Exchange автовизначення може ще вказують на на локальному сервері Exchange. Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
  Microsoft Exchange Server розгортання помічника

Спосіб 3: Переконайтеся, що правильно налаштовані атрибути користувача в служба Active Directory

Попередження. Ця процедура вимагає служба Active Directory інтерфейси редактор (редагування). За допомогою редагування ADSI неправильно може призвести до серйозних проблем, які можуть потребувати переустановити операційну систему. корпорація Майкрософт не може гарантувати, що проблеми, які є результатом неправильного сценарій виконання редагування ADSI буде усунуто. За допомогою редагування ADSI на свій страх і ризик.

За допомогою редагування ADSI (або аналогічний інструмент для редагування Active Directory) для перевірки, чи такі атрибути правильно налаштовані для користувача.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
АтрибутПриклад
поштиTED@contoso.com
mailNicknameТед
displayNameТед Bremer
proxyAddressesSMTP: ted@contoso.com X 400: c = нас на =; p = першою організацією; o = Exchange; s = Bremer; g = Тед
Розповсюджені проблеми виникають, коли значення для одного або декількох з цих атрибутів не встановлено.

Після того, як правильні значення встановлюється для цих атрибутів, змусити синхронізації каталогів відбуваються, а потім спробуйте настроїти обліковий запис А комп'ютера електронна пошта користувача в Outlook.

Якщо ви не використовуєте настроюваних доменів

Якщо ви не використовуєте настроюваних доменів разом Не на роботі 365, використовується Майстер запит на додавання нового облікового запису в Outlook для настроювання конфігурації Outlook, використовуючи стандартний "onmicrosoft.com"-на основі адресу електронна пошта, який пов'язано із поштових скриньок користувачів Exchange Online, під Вільний час реєстрація події в Office 365. Під Вільний час сценарій виконання майстра додати новий обліковий запис А комп'ютера щоб створити новий профіль, пошта, вказану адресу електронна пошта за промовчанням Office 365 у вигляді користувач> @домен>. onmicrosoft.com (наприклад, kim@contoso.onmicrosoft.com) і пароль Office 365.

Цей метод підтримується і робіт для клієнтів, які не планують мають свої власні марнославства або користувача домену. Цей метод також підтримує автовизначення. Якщо розташування сервера вашої поштової скриньки зміниться, Outlook буде оновлено відповідно з нове розташування сервера поштових скриньок.

Додаткові відомості

Microsoft не підтримує вручну налаштування профілю в Outlook для підключення до до поштових скриньок у службі Exchange Online у службі Office 365. Тим не менш, ми можемо допомогти вам виконати інші завдання, такі як настроювання DNS і автовизначення запису (що обговорюється в метод 2 цієї статті), який дозволяє вам настроїти ваш обліковий запис А комп'ютера через підтримуваних методів.

Посилання

Докладніше перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт:
 • 977968 Користувачі не можуть використовувати Outlook Anywhere відкрити спільну поштову скриньку, яка була перенесена в Exchange Server 2010
 • 2555008 Як виправити неполадки вільний/зайнятий Вільний час співіснування з локальний сервер Exchange і Exchange Online у службі Office 365
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2404385 - Востаннє переглянуто: 20 грудня 2013 р. - Редакція: 20.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a kbgraphxlink o365e o365p o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade gwt guided walk through kbtshoot kbgraphic kbmt KB2404385 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2404385

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com