Vytvoření a odeslání e-mailové zprávy pomocí aplikace Outlook Express

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2406757 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Aplikaci Outlook Express odešlete e-mailových zpráv, jakmile je píšete, nebo můžete vytvořit návrh a vraťte se do něj později dokončit a odeslat. A velikost souboru je téměř pouze limit lze zadat v okně zprávy, dokumenty, obrázky, i hudby a videa.

Další informace

E-mailové adresy musí být letter-perfect, aby poštu pro dosažení zamýšleného cíle a aplikace Outlook Express je bohaté možnosti adresování zpráv přesně. Zadejte několik písmen jména osoby K nebo KOPIE (pro kopie) řádků a Outlook Express poskytuje automaticky úplnou adresu z adresáře.


 1. Klepněte Vytvořit poštu tlačítko.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Vytvořit tlačítko Pošta

  Vytvořit tlačítko Pošta
 2. V K Zadejte několik prvních písmen názvu příjemce uvedené níže. Pokud aplikace Outlook Express navrhne jméno, které chcete zobrazit, stiskněte Zadejte klíč.

  Pokud název není v adresáři, zadejte úplnou e-mailovou adresu. Psaní velkých písmen nezáleží a adresa by měla být žádné mezery.
 3. Opakujte krok 2 pro každou osobu, kterou chcete odeslat zprávu, názvy oddělit čárkou nebo středníkem.
 4. Chcete-li odeslat kopie e-mailu, postupujte podle kroků 2 a 3 v KOPIEpole pro každou osobu, která získá kopii.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Pole Komu a kopie v nové e-mailové zprávy
 5. Zadejte stručný předmět zprávy, jak je uvedeno níže. Aplikace Outlook Express nebude připomenout, pokud to zapomenete.
 6. Klepněte do oblasti zprávy a napište zprávu, jak je uvedeno níže.
 7. Klepněte na tlačítko Odeslat jak je uvedeno níže.
Pokud aplikace Outlook Express, požádá o potvrzení o jakýkoli název, klepněte na správný název v Kontrola jmen pole a klepněte na tlačítko OK.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Předmět e-mailové zprávy, subjekt a tlačítko Odeslat

Předmět e-mailové zprávy a text zprávy a tlačítka Odeslat

Chraňte soukromí e-mailové adresy příjemců. Zdvořilá způsob odesílání e-mailu velké skupině lidí – Změna e-mailové adresy, zábavné a tak dále – je jména příjemců do SKRYTÁ řádek (skrytá kopie). Jména a e-mailové adresy v řádku SKRYTÁ jsou neviditelné všem, kteří obdrží zprávu; Když příjemce otevře zprávu, zobrazí se pouze jméno odesílatele (v řádku Komu). Pokud není zobrazen, klepněte na řádek SKRYTÁ Zobrazení nabídky, klepněte na tlačítko Všechna záhlaví. Postupujte podle pokynů v kroku 2 výše přidání jmen do řádku SKRYTÁ.

Psaní e-mailu, odeslat ji později

E-mailu lze složit v době, kdy je počítač odpojen od Internetu. Postupujte podle pokynůPsaní e-mailu, odeslat ji nynívýše uvedené části.

Po klepnutí na tlačítkoOdeslatAplikace outlook Express umožňuje vědět, že uchovává zprávyPošta k odeslání– je v seznamu složek a potom ji pošle automaticky při přechodu do režimu online.

Uložte e-mailové zprávy. Aplikace Outlook Express automaticky uloží zprávy je píšete, takže pokud se počítač vypne neočekávaně zpráv bude čekat v Koncepty složka. Pro další bezpečnostní, není však vhodné – zejména pro důležitou zprávu – uložit e-mailové zprávy při psaní. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Uložit, na Soubor nabídka.

E-mailová zpráva Course

Pokud aplikace Outlook Express nebude odesílat e-mailové zprávy tak rychle, jak chcete, můžete vzít věci do vlastních rukou na rychlost je na cestě.

KlepněteOdeslat/přijmouttlačítko.

Aplikace Outlook Express okamžitě odešle všechny zprávy ve složce Pošta k odeslání (a načte všechny zprávy z poskytovatel metadat Internet).
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Tlačítko odeslat/přijmout na panelu nástrojů aplikace Outlook Express

Aplikace Outlook Express nástrojů na tlačítko odeslat/přijmout

Připojení souboru k e-mailové zprávy

Je snadné připojení souborů k e mailu – obrázek děťátka, jste coauthoring papíru, soubor daně pro účetní nebo oblíbené skladby. Je to spíše jako papír ořezové něco písmeno.

 1. Ve zprávě, klepnětePřipojit tlačítko.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Přiřadit tlačítko na panelu nástrojů e-mailu

  Přiřadit tlačítko na panelu nástrojů e-mailu
 2. Procházením vyhledejte soubor, který chcete připojit, jak je uvedeno níže.
 3. Klepněte na soubor a klepněte na tlačítko připojit, jak je uvedeno níže.
Chcete-li více než jeden soubor uzavřete, opakujte kroky 1 až 3.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Příloha

Příloha
 1. Dokončení zprávy, pokud jste tak již neučinili a na muOdeslattlačítko.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Připojit pole zobrazující připojeného dokumentu

  Připojit pole zobrazující připojeného dokumentu
 2. Zobrazit přílohy(!)Zde ve zprávě.

Otázky velikost souboru.Zkontrolujte velikost souborů před jejich odesláním. Jsou-li MB nebo větší, rozmyslete si, žádající příjemce, pokud můžete, nebo chcete na příjem souboru. Nebo zvažte kompresi velkých souborů před jejich odesláním. Některé aplikace sady Office obsahují funkce komprese; Alternativně můžete použijte program jiného výrobce ke kompresi souboru.
Vlastnosti

ID článku: 2406757 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook Express 5.5
 • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbsendmail kbmt KB2406757 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2406757

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com