Ustawienie "Uruchom okna przeglądarki w oddzielnym procesie" nie jest dostępna w programie Internet Explorer 5.01 lub Internet Explorer 5.5

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 240928 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W Uruchom okna przeglądarki w oddzielnym procesie opcja, która znajdowała się na Zaawansowane Karta w programie Internet Explorer w wersji wcześniejszej niż Internet Explorer 5.01 nie jest dostępna w programie Internet Explorer 5.01 lub Internet Explorer 5.5.

Ten artykuł zawiera dodatkowe informacje dotyczące tego ustawienia i jest jak automatycznie włączone lub wyłączone w programie Internet Explorer 5.5 i Internet Explorer 5.01.

Więcej informacji

W Uruchom okna przeglądarki w oddzielnym procesie Opcja w programie Internet Explorer 5 i Windows 98 Second Edition (lub Przeglądaj w nowy proces Opcja w programie Internet Explorer 4 i Windows 98) określa, czy nowy proces jest tworzony dla każdego wystąpienia programu Internet Explorer zostanie uruchomiony. To ustawienie jest wyłączone, wszystkie wystąpienia programu Internet Explorer i Eksplorator Windows, który można uruchomić są uruchamiane w tym samym procesie. Jeśli to ustawienie zostanie włączone, można zapobiec jednego wystąpienia programu Internet Explorer lub Eksploratora Windows dokonujące inne wystąpienia, jeśli przestaje odpowiadać (zawiesza się); Jednakże jeżeli to ustawienie zostanie włączone, są zużywane dodatkowe zasoby i może wpłynąć na wydajność programu Internet Explorer.

Po zainstalowaniu programu Internet Explorer 5.01 lub Internet Explorer 5.5 nie można skonfigurować to ustawienie, ponieważ jest automatycznie włączone lub wyłączone na podstawie ilości pamięci o dostępie losowym (RAM) zainstalowanej w komputerze. Jeśli komputer został zainstalowany w mniej niż 32 megabajty (MB) pamięci RAM, to ustawienie jest wyłączone i wszystkie wystąpienia programu Internet Explorer współużytkować ten sam proces. Jeśli istnieje 32 MB pamięci RAM lub więcej zainstalowane na komputerze, to ustawienie jest włączone, co powoduje, że nowego wystąpienia programu Internet Explorer do tworzenia nowych procesów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 240928 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Słowa kluczowe: 
kbinfo kbui kbmt KB240928 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:240928

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com