Nemôžete otvoriť položku verejného priečinka keď server, ktorý má v držbe verejný priečinok databázy je zastavený v prostredí servera Exchange 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2409597 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Máte niekoľko verejný priečinok databáz, ktoré sú nainštalované na viacerých serveroch Microsoft Exchange Server 2010.
  • Môžete nakonfigurovať verejný priečinok replikácia medzi databázami verejný priečinok.
  • Nakonfigurujte databázu chcete ukážte na verejný priečinok databázy na inom serveri v poštovej schránke.
  • Databázy verejný priečinok, ktorý je zadaný nie je prístupný.
  • Môžete pripojiť k poštovej schránke pomocou klientská aplikácia rozhrania MAPI a pokúsite sa otvoriť položku verejného priečinka.
V tomto scenári, nemôže otvoriť položku verejného priečinka. Navyše používateľského rozhrania MAPI klientska aplikácia môže byť poškodený.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje pretože Exchange Server 2010 nepodporuje že klientská aplikácia rozhrania MAPI vyžaduje vyzerať, že alternatívne verejného priečinka pri databázy predvolené verejný priečinok nie je k dispozícii. Preto klientská aplikácia rozhrania MAPI udržiava snaží pripojiť k databáze predvolené verejného priečinka namiesto toho sa snaží pripojiť k databázam ostatných verejný priečinok v zozname odkazov.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledovné update rollup:
2425179 Popis Update Rollup 2 for Exchange Server 2010 Service Pack 1
Poznámka Klient presmerovanie nastane iba vtedy, ak server, ktorý hostí databázy zadaný verejný priečinok nie je k dispozícii. Keď server, ktorý hostí verejný priečinok je k dispozícii, klient presmerovania sa nevyskytuje, ak verejný priečinok databázy je odpojený. V tomto scenári, klient nemôže otvoriť vo verejnom priečinku aj vtedy, keď je aktualizácia nainštalovaná.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2409597 - Posledná kontrola: 22. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1, pri použití s produktom:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbhotfixrollup kbmt KB2409597 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2409597

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com