Nepoužito okamžitě v některých počítačích více procesoru změnit letní čas

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 241040 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Když v některých počítačích s více procesory se systémem Windows NT 4.0 Service Pack 4 (SP4) nebo Service Pack 5 (SP5), letní čas změny nemusí být použita pro tři nebo více hodin nebo až při příštím restartování počítače.

Poznámka: Toto chování není specifické pro všechny výrobce jeden počítač s více procesory. Může dojít v libovolném počítači s více procesory; společnost Microsoft netestovala každý počítač více procesory toto chování.

Řešení

Windows NT Server nebo Workstation 4.0

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Pro vaši potřebu podporovanou aktualizaci softwaru, která opravuje tento problém je také k dispozici od společnosti Microsoft, ale jeho nebyl plně regresní testovány a měly by být použity pouze u systémů, ve kterých k popsanému problému. Pokud jste jsou neobtěžují konkrétní problém, doporučuje společnost Microsoft nainstalovat nejnovější WINDOWSNT aktualizace service pack, která obsahuje tato aktualizace softwaru.

Pokud používáte aktualizací Service Pack 6:

Jako součást aktualizací Service Pack 6 je nainstalována aktualizace Microsoft BIOS3 Y2K.

Pokud používáte aktualizaci Service Pack 4 nebo 5:

Jsou k dispozici ke stažení ze serveru FTP společnosti nebo stažení následující soubory. Klepněte na názvy souborů níže stažení příslušného souboru:
x 86:
Stažení:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Biosfixi.exe now

FTP:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Biosfixi.exe now
Alfa:
Stažení:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Biosfixa.exe now

FTP:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Biosfixa.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Windows NT Server verze 4.0, Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Systém Windows NT 4.0

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizací Service Pack 6.

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server verze 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6.

Další informace

Další informace o dalších oprav zahrnutých v aktualizaci Microsoft BIOS3 Y2K klepnutím na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
216913Hodnota datum BIOS není okamžitě aktualizovat na 1.leden 2000

Vlastnosti

ID článku: 241040 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB241040 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:241040

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com