Myš USB nebo klávesnice nefunguje s řadičem AMD OHCI USB

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 241134
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud používáte řadič AMD OHCI USB, může dojít k občasné instance, kde systém Windows nerozpozná myš USB nebo USB klávesnice.

Příčina

Tento problém může nastat při dotazování na stav hostitele Registry stavu řadiče vrací nesprávné informace. Výsledkem je a myš nebo klávesnice připojené k řadiči správně inicializován.

Řešení

A je nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu, ale je určena pouze k problém, který je popsán v tomto článku. Vztahují pouze k počítače, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Řešení tohoto problému problém okamžitě, stáhněte si opravu klepnutím na odkaz uvedený dále v Tento článek nebo kontakt Microsoft Product Support Services na tuto opravu získat. Microsoft Product Support Services úplný seznam telefonních čísel a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
POZNÁMKA:: Ve zvláštních případech poplatky účtovány pro telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník odborné pomoci společnosti Microsoft zjistí že konkrétní aktualizace odstraní váš problém. Výdaje na technickou podporu se použít u dalších otázek a problémů, které nemohou být zařazeny v dané konkrétní aktualizaci.

Anglická verze Tato oprava by měla mít následující atributy souborů nebo novější:
Date Time Version Size File name Platform
---------------------------------------------------------------
10/18/99 11:08am 4.10.2225 24,240 Openhci.sys Win98 SE
5/16/00 3:22pm 4.10.2022 22,992 Openhci.sys Win98
				
Následující soubor je k dispozici pro stahování Microsoft Download Centrum:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
DOWNLOAD
Stáhnout 241134usa8.exe
Datum vydání: 20. Června-x-2000

Další informace o stažení Soubory podpory společnosti Microsoft, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb Online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Microsoft používá nejčastěji aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den, soubor bylo zaúčtováno. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňují neoprávněné změny souborů.
Poznámka: Balíček, který instaluje tuto Oprava obsahuje verzi opravy pro systém Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání. Balíček automaticky nainstaluje správnou verzi.

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace o systému Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání, klepněte na číslo v následujícím článku Microsoft Knowledge Base:
206071 Obecné informace o systému Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání opravy hotfix

Vlastnosti

ID článku: 241134 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 5.0
Klíčová slova: 
kbhotfixserver kbqfe kbdownload kb3rdparty kbbug kbfix kbgraphxlinkcritical kbhardware kbmt KB241134 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:241134

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com