USB Fare veya Klavye AMD OHCI USB Denetleyicisiyle Çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 241134 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

AMD'ın OHCI USB denetleyicisi kullandığınızda, aralıklı örnekler burada Windows USB fare veya USB tanımıyor karşılaşabileceğiniz klavye.

Neden

Ana bilgisayar denetleyicisinin durum kayıtların durumunu sorgulama yanlış bilgi verdiğinde, bu sorun oluşabilir. Sonuç olarak denetleyicisine bağlı bir klavye ve fare düzgün başlatılamıyor değil.

Çözüm

Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımlamıştır, ancak yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan bilgisayarlara uygulayın.

Bu sorunu hemen gidermek için, bu makalenin sonraki bölümlerinde yer alan karşıdan yükleme bağlantısını tıklatıp düzeltmeyi karşıdan yükleyin veya Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurup düzeltmeyi edinin. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Not: Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için çözümleyeceğini giderler özel durumlarda, iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Bu düzeltmenin ingilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri olmalı veya daha yenisi:
Date Time Version Size File name Platform
---------------------------------------------------------------
10/18/99 11:08am 4.10.2225 24,240 Openhci.sys Win98 SE
5/16/00 3:22pm 4.10.2022 22,992 Openhci.sys Win98
				
Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
DOWNLOAD
Download 241134usa8.exe now
Yayım Tarihi: Haz-20-2000

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.
Not: Bu düzeltmeyi yükleyen paketi hem de Windows 98 ve Windows 98 ikinci sürüm düzeltme sürümleri içerir. Paket, doğru sürümü otomatik olarak yükler.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Windows 98 ve Windows 98 İkinci Sürüm düzeltmeleri hakkında ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
206071Windows 98 ve Windows 98 İkinci Sürüm Düzeltmeleri Hakkında Genel Bilgiler

Özellikler

Makale numarası: 241134 - Last Review: 25 Ocak 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbdownload kb3rdparty kbbug kbfix kbgraphxlinkcritical kbhardware KB241134 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:241134

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com