Nemôžete spustiť skripty v Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2411920 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse spustiť skript v Microsoft Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell, dostanete jeden z nasledovných chybových hlásení:
Súbor C:\my_script.ps1 sa nedá načítať. Prevedenie skripty je zakázaný v tomto systéme. Prečítajte si "Get-Help about_signing" pre viac informácií.
Súbor C:\Desktop\myscript.ps1 sa nedá načítať, pretože spúšťajú skripty je zakázaný v tomto systéme. Ďalšie informácie nájdete v about_Execution_Policies v http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=135170.
Súbor C:\my_script.ps1 sa nedá načítať. Súbor C:\my_script.ps1 nie je digitálne podpísaný. Skript sa nespustí v systéme. Ďalšie informácie nájdete v about_Execution_Policies v http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=135170.

PRÍČINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak zásady vykonávania pokynov je nastavená na hodnotu obmedzený. Určité rutiny cmdlet prostredia Windows PowerShell sa nedá spustiť, ak politika je príliš obmedzený.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Spustenie modulu Azure služby Active Directory pre Windows PowerShell ako admin. Chcete urobiť, kliknite na tlačidloŠtart, kliknite na položku Všetky programy, kliknite na položku Windows Azure služby Active Directory, kliknite pravým tlačidlom myši Windows Azure Active Directory modul pre Windows PowerShella potom kliknite na položku Spustiť ako správca.
 2. Nastavenie výkonu politiky na neobmedzené. Vykonáte to tak, zadajte nasledovné cmdlet a stlačte kláves Enter:
  Set-ExecutionPolicy Unrestricted
 3. Spustenie prostredia Windows PowerShell cmdlet, ktoré chcete.
 4. Prevedenie politika nastavená na hodnotu obmedzený. Vykonáte to tak, zadajte nasledovné cmdlet a stlačte kláves Enter:
  Set-ExecutionPolicy Restricted

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Na pomoc dodávať bezpečnejšie príkazového riadka správy skúsenosti, prostredie Windows PowerShell používa "realizácie politiky" kontrolovať ako možno použiť prostredie Windows PowerShell. Vykonávanie politiky definujú obmedzenia podľa ktorých Windows PowerShell načíta súbory pre spustenie a konfigurácia. Podľa predvoleného nastavenia prostredia Windows PowerShell beží obmedzený výkon politiky. Tento režim je jeho najbezpečnejšie v ktorom Windows PowerShell pôsobí ako interaktívny shell len.

Štyri realizácie politiky sú takto:
 • Obmedzené je predvolený implementácie politiky. Táto politika nemá spúšťať skripty a interaktívne len.
 • Stav AllSigned politika beží skripty. Všetky skripty a konfiguračné súbory musí byť podpísaný vydavateľom, ktorým dôverujete. Táto politika vám otvorí riziko spustenia podpísané ale škodlivý skriptov, po potvrdení, že dôverujete jeho vydavateľovi.
 • RemoteSigned politika beží skripty. Všetky skripty a konfiguračné súbory, ktoré sú prevzaté z komunikácie aplikácií, ako je napríklad Microsoft Outlook, program Windows Internet Explorer, Outlook Express a Windows Messenger musí byť podpísaný vydavateľom, ktorým dôverujete. Táto politika sa otvorí na riziko spustenia škodlivé skripty, ktoré nie sú prevzaté z týchto aplikácií a nie sa zobrazí výzva.
 • Neobmedzený politika beží skripty. Všetky skripty a konfiguračné súbory, ktoré sú prevzaté z komunikácie aplikácií, ako Outlook, Internet Explorer, Outlook Express a Windows Messenger spustiť po potvrdzujete, že ste pochopili, že súbor pochádza z internetu. Nevyžaduje sa žiadny digitálny podpis. Táto politika vám otvorí riziko spustenia nepodpísané, škodlivé skripty, ktoré sú prevzaté z týchto aplikácií.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky alebo Azure služby Active Directory Fórum .

Vlastnosti

ID článku: 2411920 - Posledná kontrola: 9. júla 2014 - Revízia: 16.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
 • Office 365 Identity Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365m o365p o365022013 kbmt KB2411920 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2411920

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com