Ви не можете запустити сценарії в Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2411920 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби запустити сценарій в Microsoft Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell, з'являється одне з таких повідомлень про помилку:
Не вдалося завантажити файл C:\my_script.ps1. Виконання скриптів вимкнуто для цієї системи. Будь ласка, дивіться "Отримати довідку about_signing" для більш докладної інформації.
Не вдалося завантажити файл C:\Desktop\myscript.ps1, тому що запуск сценаріїв вимкнуто для цієї системи. Докладніше перегляньте about_Execution_Policies в http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=135170.
Не вдалося завантажити файл C:\my_script.ps1. Файл C:\my_script.ps1 не має цифрового підпису. Скрипт не буде виконувати в системі. Докладніше перегляньте about_Execution_Policies в http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=135170.

Причини

Ця проблема може виникнути, якщо встановлено політику виконання обмежений. Певні командлетів Windows PowerShell не можна запустити, якщо політика є дуже обмеженим.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Від імені модуль блакитні служба Active Directory для Windows PowerShell до адміністратора. Для цього натисніть кнопкуПуск, виберіть пункт Усі програми, натисніть Windows Azure служба Active Directory, клацніть правою кнопкою миші Windows Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShellі виберіть пункт Запуск із правами адміністратора.
 2. Значення політики виконання необмежений. Для цього введіть наступні команди cmdlet і натисніть клавішу Enter:
  Set-ExecutionPolicy Unrestricted
 3. Запускати команди cmdlet Windows PowerShell, який ви хочете.
 4. Значення політики виконання обмежений. Для цього введіть наступні команди cmdlet і натисніть клавішу Enter:
  Set-ExecutionPolicy Restricted

Додаткові відомості

Щоб допомогти доставити більш безпечний досвід адміністрування командний рядок, Windows PowerShell використовує "виконання політики" контролювати те, як можна використовувати оболонку Windows PowerShell. Виконання політики визначають обмеження, згідно з якою Windows PowerShell завантажує файли для виконання та конфігурації. За промовчанням Windows PowerShell працює в обмежених виконання політики. Цей режим є його найбільш безпечний режим, в якому Windows PowerShell працює як Інтерактивна оболонка тільки.

Політики виконання чотирьох є наступні:
 • Обмежений є виконання політики за промовчанням. Ця політика не запускати скрипти, інтерактивні лише.
 • "Все підписано" політика запускає сценарії. Всі скрипти і конфігураційних файлів підписані видавцем, яким ви довіряєте. Ця політика відкриває вам ризику працює підписаний, але зловмисні сценарії, переконавшись, що ви довіряєте видавцю.
 • RemoteSigned політика запускає сценарії. Всі скрипти і конфігураційні файли, що завантажуються зі зв'язок "один-до-одного" додатків, таких як Microsoft Outlook, Windows Internet Explorer, Outlook Express і Windows Messenger підписані видавцем, яким ви довіряєте. Ця політика відкриває вам ризику працює шкідливі скрипти, які не завантажуються з цих програм, і не відобразиться.
 • Не обмежено політика запускає сценарії. Всі скрипти і конфігураційні файли, що завантажуються зі зв'язок "один-до-одного" додатків, таких як Outlook, Internet Explorer, Outlook Express і Windows Messenger запустити після того, як ви підтвердіть, що ви розумієте, що файл походить з Інтернету. Немає із цифровим підписом не потрібно. Ця політика відкриває вам ризику працює непідписані, шкідливі скрипти, які завантажуються з цих програм.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2411920 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 14.0
Застосовується до:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
 • Office 365 Identity Management
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365m o365p o365022013 kbmt KB2411920 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2411920

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com