Uživatelé neobdrželi oznámení služby SharePoint Online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2412093 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Nevíte jakou verzi služeb Office 365 používáte? Přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Jsem po inovaci služby pomocí služeb Office 365?
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

V prostředí Microsoft Office 365 před upgradem neobdrželi uživatelé služby Microsoft SharePoint Online oznámení podle očekávání. Konkrétně uživatelé mohou zaznamenat jeden nebo více následujících příznaků:
 • Oznámení e-mailové zprávy nejsou přijata po vytvoření oznámení.
 • Oznámení nefungují. Oznámení neobdrží.
 • Seznam upozornění na úkoly nefungují.
 • Pracovní e-mailové zprávy neobdrží.
 • Pracovní postup nefunguje.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Prozkoumejte uživatelská oprávnění pro seznam, knihovnu nebo seznam úkolů. Ujistěte se, že uživatelský účet má alespoň oprávnění ke čtení v objektu.
  • Pokud tato oprávnění jsou k dispozici, přejděte ke kroku 2.
  • Pokud tato oprávnění nejsou k dispozici, přesměrování uživatele správce webu jsou tato oprávnění přidělena opraven.
 2. Ověřte, že oznámení nové práce. K tomu vytvořte nové oznámení knihovně test nebo na test seznam. Proveďte akci, kterou chcete generovat výstrahy. Například přidání, úprava nebo odstranění položky. Počkejte 15 minut. Pokud neobdrží výstrahy, shromážděte následující informace a poté kontaktovat technickou podporu služeb Microsoft Office 365:
  • Ověření posledního známého obdržela oznámení.
  • Záznam přesné kroky pro reprodukci problému v nové oznámení.
 3. Pokud obdrží nové oznámení, ale existující oznámení neobdrží, může být poškozen existující oznámení. V tomto scénáři odstranit a znovu vytvořit oznámení pro všechny uživatele na webu. Chcete-li to provést, postupujte podle kroků v následující části "Odstranit a znovu vytvořit oznámení".

Odstranit a znovu vytvořit oznámení

Chcete-li obnovit funkčnost oznámení, odstranit a znovu vytvořit všechny výstrahy. Tyto kroky je třeba provést na každém webu a na každém podřízeném webu, kde se problém vyskytuje. Uvědomte si, že stanovení výstrahy pro kořenový web problém nevyřešíte na všechny podřízené weby.

Chcete-li odstranit a znovu vytvořit oznámení, postupujte takto:
 1. Přejděte k nastavení upozornění uživatele v Online služby SharePoint. Chcete-li to provést, proveďte jednu z následujících akcí:

  • Na webu klepněte na položku Akce webua potom klepněte na tlačítko Nastavení webu. V části Správa webuklepněte na tlačítko oznámení uživatelů.
  • Přejděte na adresu URL a pak připojit "/ _layouts/sitesubs.aspx" na něj. Například upravte na následující adresu URL:

   http://<SiteURL>/_layouts/sitesubs.aspx</SiteURL>
 2. Vyberte uživatelský účet.
 3. Vyberte všechny výstrahy a klepněte na tlačítko Odstranit.
 4. Nastavení nové výstrahy. Postupujte následujícím způsobem
  1. Klepněte na název seznamu nebo knihovny v levém navigačním podokně.
  2. Proveďte jednu z následujících akcí:
   • Pokud je v knihovně, klepněte na značku knihovny , Upozornit na pásu karet klepněte a klepněte na tlačítko nastavit upozornění u této ItemName.
   • Pokud je seznam, klepněte na kartu seznam nebo Kalendář (v závislosti na typu seznamu.). Upozornit na pásu karet klepněte a potom klepněte na tlačítko nastavit upozornění u této ItemName.
  3. Použít výchozí nastavení na stránce oznámení nové nastavení nové výstrahy a klepněte na tlačítko OK.
 5. Test funkce výstrah. Proveďte akci, kterou chcete generovat výstrahy. Například přidání, úprava nebo odstranění položky. Počkejte 5-10 minut pro příjem oznámení.


DALŠÍ INFORMACE

K tomuto problému může dojít, pokud oprávnění nejsou přidělena k účtu uživatele pro přístup na weby, knihovny nebo seznamu, ve kterém uživatel chce použít funkci výstrahy. To znamená, že uživatelé musí mít oprávnění do seznamu nebo knihovny pro výstrahy a seznamu úkolů na úkoly a pracovní postupy. Pokud má uživatel anonymní přístupová oprávnění pro seznam, knihovnu nebo seznam úkolů nebo přes skupinu NT Authority\Authenticated Users, neobdrželi oznámení. Pokud má uživatel oprávnění přímo nebo prostřednictvím skupiny zabezpečení, očekáváte oznámení pracovat správně.

SharePoint 2010 obsahuje integrovanou funkci pro upozornění uživatelů prostřednictvím e-mailové oznámení o určité změny ve službě SharePoint. Stejné technické služby back-end, odešle tato oznámení je používán více součástí výrobku. Tento proces back-end se spouští každých 5 minut a odešle e-mailové oznámení hromadně pro všechny uživatele, kteří splňují určitá kritéria. Proto uživatelé neobdrželi zboží ihned po splnění kritérií. Místo toho uživatelé čekat 5 minut nebo více, než obdrží e-mailové oznámení.

Následující položky pomocí funkce oznámení:
 • Oznámení: Můžete vybrat uživatele Upozornit v seznamu nebo knihovně přijímat oznámení e-mailem, který je založen na kritériích, které jsou nastaveny v tomto seznamu nebo knihovně. Uživatelé zobrazí zpráva okamžitý e-mail oznamující, že byl úspěšně nastaven na oznámení.
 • Seznam úkolů: Seznam úkolů lze konfigurovat na kartě Upřesnit použití Odeslat e-mail při přiřazení vlastníka možnost. Pokud je tato možnost povolena, uživatelé, kteří jsou uvedeny v Přiřazená pole e-mailové zprávy přijímat, pokud je úkol přidělen, pokud úkol změní vlastnictví, pokud je úkol zpožděn, a po dokončení úkolu.
 • Pracovní postupy: Dvě obecné konfigurace se používají v pracovních postupech, které používají tyto funkce upozornit uživatele prostřednictvím e-mailu. Při spuštění pracovního postupu u položky pracovního postupu iniciátor obdrží e-mailovou zprávu, která uvádí, zda byla spuštěna pracovního postupu. Pak v závislosti na konfiguraci pracovního postupu jsou jeden nebo oba následující události může dojít:
  • Nejběžnější konfiguraci pracovní postup vytvoří úkol v seznamu úkolů na webu SharePoint můžete sledovat průběh pracovního postupu. "Pracovní postup seznamu úkolů" vytvořený systém nebo jiný seznam úkolů lze použít jako seznam, ve kterém vytvoří pracovní úkoly. Pokud seznam úkolů není nakonfigurován pro odesílání e-mailových zpráv na vlastníka nebo vlastníků úkolu, tito uživatelé obdrží e-mailovou zprávu, která je upozorní, že byl úkol vytvořen.
  • V druhém druh konfigurace pracovní postup odešle standardní e-mailové zprávy na cílovou skupinu. Uživatelé mohou pomocí aplikace Microsoft SharePoint Designer vytvářet vlastní pracovní postupy a vytvářet kroky v pracovním postupu, podle kterého konzervované text e-mailu je odeslána zpráva na stejnou cílovou skupinu při každém. Knihovny může například vyžadovat, aby uživatelům zvolit kategorii pro každý dokument, který uložení. Odeslání určitým uživatelům nebo skupinám, podle kategorie vybrané dokumenty odeslané e-mailové zprávy lze vytvořit pracovní postup.

Odkazy

Další informace o správě upozornění naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Správa oznámení

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 webu.

Vlastnosti

ID článku: 2412093 - Poslední aktualizace: 5. března 2013 - Revize: 16.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office SharePoint Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 pre-upgrade o365m kbmt KB2412093 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2412093

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com