Použitie nástroja Userdump.exe na vytvoriť súbor výpisu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 241215 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Userdump.exe nástroj môžete použiť na generovanie používateľa výpisom procesu, ktorá vypne s výnimkou alebo že nereaguje (zablokuje sa).

DALSIE INFORMACIE

Vytvoriť súbor výpisu (.dmp) pre proces, ktorý vypne s výnimkou

 1. Spustenie programu Setup.exe pre váš procesor.

  Poznámky
  • Predvolene je zahrnutá do tohto programu Setup.exe Userdump.exe nástroj v priečinku C:\kktools\userdump8.0.
  • Tento program Setup.exe nainštaluje ovládač režimu jadra, nainštaluje sa súbor Userdump.sys a vytvorí proces vyčítat ikonu v okne Ovládací Panel.
  • Ak máte konkrétnu potrebu, vypnúť funkciu "výpis na ukončenie procesu", keď spustíte Setup.exe program.
 2. V okne Ovládací Panel dvakrát kliknite na Proces Výpisom.
 3. Na Výnimkou monitorovanie karte, kliknite na tlačidloNové, pridať meno vhodné programu na Monitor zoznam a potom kliknite na tlačidlook. Napríklad, pridajte názov programu ako Lsass.exe, Winlogon.exe, Mtx.exe, alebo Dllhost.exe.
 4. V Monitor kliknite na tlačidlo program meno, ktoré ste pridali v kroku 3 a potom kliknite na tlačidlo Pravidlá.
 5. Kliknutím vyberte Vlastné pravidlá, vyberte typ chyby, ktoré chcete spúšť pre program, ktorý ste pridali v kroku 3 Vlastné pravidlá zoznam a potom kliknite na tlačidlo ok.

  Vyberte napríklad položku Porušenie prístupu (c0000005) Chyba typu.
Keď sledovaný program generuje chybového hlásenia o porušení prístupu, Userdump.exe nástroj spustí, a potom Userdump.exe nástroj vytvorí súbor zlyhaní (.dmp) v% SystemRoot % priečinok. Analyzovaním tento súbor .dmp je možné izolovať príčina Winlogon prístup porušenie chybové hlásenia.

Chcete vytvoriť súbor výpisu pre zavesenie proces

 1. Spustenie programu Setup.exe pre váš procesor.

  Poznámky
  • Predvolene je zahrnutá do tohto programu Setup.exe Userdump.exe nástroj v priečinku C:\kktools\userdump8.0.
  • Tento program Setup.exe nainštaluje ovládač režimu jadra, nainštaluje sa súbor Userdump.sys a vytvorí proces vyčítat ikonu v okne Ovládací Panel.
  • Ak máte konkrétnu potrebu, vypnúť funkciu "výpis na ukončenie procesu", keď spustíte Setup.exe program.
 2. Ak program neodpovedá, presunúť na verziu Userdump.exe pre váš procesor v príkazovom riadku, a potom zadajte nasledujúci príkaz:
  userdump PID
  Poznámka: V tomto príkaze PID je zástupný symbol pre identifikáciu procesu (PID) programu, ktorý prestal reagovať. Vykonaná akcia získať PID program, otvorte program Správca úloh a potom kliknite na tlačidloProces kartu.
Pri spustení userdump PID príkaz, .dmp súbor sa generuje. Môžete použiť tento súbor s výpisom vykonávať post-mortem ladenie s programom, ako napríklad nástroj na Windbg.exe.

Ak Spustite Inštalátor na inštaláciu nástroja Userdump.exe, niektoré ďalšie funkcie ste zapnuté. Tieto ďalšie funkcie nástroja Userdump.exe sú opísané v podrobne Userdocs.doc súbor sprevádza Userdump.exe nástroj. Tieto dodatočné funkcie zahŕňajú po:
 • Proces self-dumping. Môžete nakonfigurovať Userdump.exe nástroj na automaticky vytvoriť súbor výpisu pre určitý program, keď program stretne akúsi chybu, napríklad bloku s výnimkou obslužný program alebo filter najvyššej úrovne nespracovanú výnimku.
 • Hot-key proces snímku. Môžete priradiť jeden úhoz s obrázkom binárne na spustenie nástroja Userdump.exe na vytvorenie súboru výpisu.
 • Výnimkou monitorovanie. Môžete sledovať nástroja Userdump.exe programy pre výnimky a môže automaticky generovať výpisu súborov, keď sa vyskytujú určité výnimky. Môžete nakonfigurovať či výnimkou spúšťa dump súbor pre každý program pomocou procesu Dump pomôcky. Proces vyčítat pomôcku môžete pristupovať z ovládacieho panela.

ODKAZY

Chcete prevziať verziu 8.1 nástroja Userdump.exe a jeho dokumentácie, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = E089CA41-6A87-40 C 8-BF69-28AC08570B7E & displaylang = en
Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
258833Riešenie problémov s vysokým CPU využitie MTS alebo COM + proces
Stiahnuť najnovšiu Debugging Tools for Windows (32-bitová verzia), navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/whdc/devtools/DDK/default.mspx

Vlastnosti

ID článku: 241215 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB241215 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:241215

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com