Popis aktualizácie programu Office Outlook 2007: Január 11, 2011

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2412171 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Spoločnosť Microsoft vydala aktualizáciu programu Microsoft Office Outlook 2007. Táto aktualizácia poskytuje najnovšie opravy pre program Office Outlook 2007. Táto aktualizácia navyše prináša zvýšenie stability a zlepšenie výkonu.
Známe problémy

Ak ste nainštalovali originálnu verziu uvoľní December 14, 2010 tejto aktualizácie, môžete vidieť výkonu pri prepnutí priečinkov v programe Outlook. Riešením tohto problému je nainštalovať novšiu verziu aktualizácia uvoľní Január 11, 2011 v časti riešenie.

Ďalšie informácie o tomto probléme nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2485531 Microsoft Outlook 2007 môžu vyskytnúť problémy s odosielanie/prijímanie alebo výkon po poslednej aktualizácie bola nainštalovaná na počítači

Riešenie

Aktualizovať odkaz na stiahnutie

Ak chcete získať túto aktualizáciu, kliknite na nasledujúci odkaz na stiahnutie. Nasledujúci súbor je k dispozícii na prevzatie zo Strediska pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevezmite balík aktualizácie.

Dátum vydania: Január 11, 2011

Ďalšie informácie

Ako získať a nainštalovať aktualizáciu

Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Aktualizácia Podrobnosti

Túto aktualizáciu nahradí nasledovné skôr vydané aktualizácie:
969907 Popis aktualizácie programu Outlook 2007: June 9, 2009

Ako zistiť, či je aktualizácia nainštalovaná

Kliknite sem, ak chcete zobraziť alebo skryť podrobné informácie

Ako chcete odinštalovanie tejto aktualizácie

Kliknite sem, ak chcete zobraziť alebo skryť podrobné informácie

Odkazy

Ďalšie informácie o problémoch identifikovaných v decembri 2010 Aktualizácia pre program Outlook 2007, navštívte nasledujúce Microsoft Office blog:
Problémy s poslednej aktualizácie programu Outlook 2007

Vlastnosti

ID článku: 2412171 - Posledná kontrola: 23. augusta 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Kľúčové slová: 
atdownload kbsurveynew kbexpertisebeginner kbvideocontent kbmt KB2412171 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2412171

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com