Office Outlook 2007 güncelleştirmesinin açıklaması: 11 Ocak 2011

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2412171 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Microsoft, Microsoft Office Outlook 2007 için bir güncelleştirme yayımladı. Bu güncelleştirme, Office Outlook 2007 için en son düzeltmeleri sağlar. Ayrıca, bu güncelleştirme kararlılık ve performans iyileştirmeleri içerir.
Bilinen sorunlar

14 Aralık 2010 tarihinde, bu güncelleştirmenin yayımlanan özgün sürümü yüklü değilse, Outlook klasörlerinde geçiş yaptığınızda, performans düşüşü görebilirsiniz. Bu sorun için çözüm daha yeni bir sürümünü yüklemektir. 11 Ocak 2011'de yayımlanan güncelleştirme Çözüm bölümünde.

Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2485531 Yeni bir güncelleştirme bilgisayara yüklendikten sonra Microsoft Outlook 2007 gönderme/alma veya performans sorunları yaşayabilirsiniz

Çözüm

Güncelleştirmeyi karşıdan yükleme bağlantısı

Bu güncelleştirmeyi edinmek için karşıdan yüklemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklatın. Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Güncelleştirme paketini şimdi karşıdan yükle.

Yayın Tarihi: 11 Ocak 2011

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme nasıl edinilir ve yüklenir

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın yüklendiği tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Güncelleştirme ayrıntıları

Bu güncelleştirme, daha önce yayımlanan şu güncelleştirmenin yerini alır:
969907 Outlook 2007 güncelleştirmesi: 9 Haziran 2009 'un açıklaması

Güncelleştirmenin yüklü olup olmadığını belirleme

Ayrıntılı bilgileri görüntülemek veya gizlemek için burayı tıklatın

Bu güncelleştirmeyi kaldırma

Ayrıntılı bilgileri görüntülemek veya gizlemek için burayı tıklatın

Referanslar

Aralık 2010'da tanımlanan sorunları hakkında daha fazla bilgi için Outlook 2007 güncelleştirmesi aşağıdaki Microsoft Office Web günlüğü ziyaret edin:
Outlook 2007 için yeni bir güncelleştirme ile ilgili sorunlar

Özellikler

Makale numarası: 2412171 - Last Review: 23 Ağustos 2013 Cuma - Gözden geçirme: 11.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
atdownload kbsurveynew kbexpertisebeginner kbvideocontent kbmt KB2412171 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2412171

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com