Опис оновлення Office Outlook 2007: 11 січня 2011

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2412171 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

корпорація Майкрософт випустила оновлення для Microsoft Office Outlook 2007. Це оновлення містить останні виправлення до Office Outlook 2007. Крім того, це оновлення містить стабільності та якості.
Відомі проблеми

Якщо ви встановили Оригінальна версія випущена 14 грудня 2010 цього оновлення, ви можете побачити зниження продуктивності при перемиканні папки в Outlook. Вирішити цю проблему полягає в установці новіша версія оновлення було випущено 11 січня 2011 у розділі роздільна здатність.

Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2485531 Microsoft Outlook 2007 можуть виникнути проблем надсилання й отримання або продуктивності, після того, як останні оновлення були встановлені на комп'ютері

Розв'язанн

Посилання для завантаження оновлення

Для отримання цього оновлення, клацніть посилання, щоб завантажити його. У Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонується такий файл:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити пакет оновлень.

Дата випуску: 11 січня 2011 року.

Додаткові відомості

Як отримати та інсталювати оновлення

Для отримання додаткових відомостей про завантаження файлів підтримки Microsoft клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала поточне Підтримка програмного забезпечення для виявлення вірусів, доступне на Вільний час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають будь-яким несанкціонованим змінам файлу.

Оновлення відомостей

Це оновлення, замінює такі попередньо випущені оновлення:
969907 Опис оновлення для Outlook 2007: 9 Чер 2009

Як визначити, чи інстальовано оновлення

Натисніть тут, щоб переглянути або приховати докладні відомості

Як видалити це оновлення

Натисніть тут, щоб переглянути або приховати докладні відомості

Посилання

Для отримання додаткових відомостей про питань, зазначених у грудні 2010 оновлення для Outlook 2007, відвідайте наступні блог Microsoft Office:
Проблеми з останні оновлення для Outlook 2007

Властивості

Номер статті: 2412171 - Востаннє переглянуто: 23 серпня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Ключові слова: 
atdownload kbsurveynew kbexpertisebeginner kbvideocontent kbmt KB2412171 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2412171

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com