XCON: Dostupné prostřednictvím funkci pozvánky NetMeeting relace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 241253 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Klienti Microsoft Instant Messaging mají schopnost pozvat kontakty funkci spustit relaci Microsoft NetMeeting. To je možné, protože NetMeeting je aplikace Microsoft DirectPlay, která je registrována v registru místního počítače. Rychlé zasílání zpráv odkazuje všech aplikací DirectPlay a zpřístupní pro pozvání jiným kontaktům. Plnou funkčnost aplikace DirectPlay mezi klienty funkci je contingent při určité aplikace.

Další informace

DirectPlay aplikační programovací rozhraní (API) pro systém Microsoft Windows umožňuje vývojářům vytvářet hry pro více hráčů, servery HRA, klienti konverzace a jiných síťových aplikací bez psaní kódu pro jednotlivé přepravy, protokolů nebo služeb online.

Vlastnosti

ID článku: 241253 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB241253 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:241253

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com