XCON: Anlık ileti yoluyla kullanılabilir NetMeeting oturumu Davetiyeleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 241253 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft anında ileti istemcileri, bir Microsoft NetMeeting oturumu anlık ileti kişileri davet etmek yetkiniz vardır. NetMeeting, yerel bilgisayarın kayıt defterinde kayıtlı olan bir Microsoft DirectPlay uygulaması olduğundan, bu mümkündür. Anlık ileti tüm DirectPlay uygulamaları başvurur ve diğer ilgili kişilere davetiye için bunları gösterir. Tam DirectPlay uygulaması arasında anlık ileti istemcileri üzerinde belirli bir uygulama contingent işlevdir.

Daha fazla bilgi

DirectPlay uygulaması programlama arabirimi (API) Microsoft Windows için geliştiricilerin çok oyunculu oyunlar oyun sunucularına, sohbet istemciler ve diğer ağ uygulamaları oluşturmak için tek tek taşımaları, iletişim kurallarının veya çevrimiçi hizmetlere kodu yazmadan sağlar.

Özellikler

Makale numarası: 241253 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB241253 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:241253

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com