Версія Windows NT LAN Manager 3 клієнтів з першого входу до системи не дозволяє подальшу діяльність входу до системи

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 241338 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Коли клієнт використовує Windows NT LAN Manager 2 Версія автентифікації (також відомий як NTLMv2), які настроєно з параметром LmCompatibilityLevel 3 або вище, щоб підключитися до сервера під керуванням Windows NT 4.0 до консолі користувач має увійти інтерактивно або деякі інші клієнт має виконати вхід до мережі з використанням LAN Manager або NTLMv1 автентифікації, один із таких симптомів може виникнути на сервері:
 • Сервер може генерувати протокол IMAP про помилку "порушення прав доступу" можливо що стосується служба LSASS. Це може статися на як на сервері і в Клієнт під Вільний час запуску, особливо в періоди важких мережі входу до системи трафік.
 • ім'я домену поля можуть не відображатися на екрані входу до сервера, хоча робити поля ім'я та пароль користувача. Ви не зможете увійти до домену, тому що це свідчить про те, що не вдалося знайти контролер домену.
 • Спробу входу може не працювати, і може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  Системі не вдалося увійти (C0000037). Будь ласка, спробуйте ще раз або зверніться до вашого системний адміністратор.

ПРИЧИНА

Ця проблема виникає тому, що отримання і обробки сервером, перш ніж NlSamInitialize функція називається, викликає протокол IMAP про помилку "Порушення прав доступу" вхід до Windows NT LAN Manager 2 версії (рівень 3 +). Крім того, в цей Вільний час Lsass.exe генерує протокол IMAP про помилку "STATUS_PORT_DISCONNECTED", запобігає наступні спроби наступного входу до системи.

РОЗВ'ЯЗАНН

Windows NT Server або робочої станції 4.0

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
 • 152734як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0, термінальний сервер видання

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT Server 4.0, видання сервера терміналів. Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті для перегляду статті в на Microsoft Knowledge Base:
152734 Як отримати найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0

СТАН

корпорація Майкрософт підтвердила, що це проблема у Windows NT 4.0 та Windows NT Server 4.0, видання сервера терміналів.

Цю проблему було усунуто у Windows NT Server 4.0 служба Pack 6 і Windows NT Server 4.0, термінал сервер видання служба Pack 6.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Windows NT 4.0 підтримує завдання/відповідь Windows NT (Windows NT LAN Manager завдання/відповідь або), як метод автентифікації, разом з базової автентифікації та анонімний доступ. Microsoft розробила розширення для NTLM, називається 2 версії Windows NT LAN Manager, який використовується 128-бітний ключ пароля, отриманих і значно покращує сесії механізмів захисту.

Щоб отримати додаткові відомості про Windows NT LAN Manager 2 версії будь ласка, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
147706Як відключити на Windows NT LM перевірки автентичності
Така поведінка не спостерігається при таких ситуаціях обійти питання, пов'язані:
 • Під Вільний час запуску служби сервера, який працює, використовуючи обліковий запис А комп'ютера користувача перед першим не анонімний вхід до системи.
 • Коли інтерактивно входу користувача до консолі сервера перед першим не анонімний вхід до системи під.
 • Коли клієнтський комп’ютер-зразок не налаштовано на надсилання 2 версії Windows NT LAN Manager тільки (рівень 3) як перший не анонімний вхід до системи

Властивості

Номер статті: 241338 - Востаннє переглянуто: 13 червня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kberrmsg kbfix kbnetwork kbmt KB241338 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 241338

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com