Windows NT LAN Manager версії 3 клієнта з першого виходу запобігає діяльності подальшого входу до системи

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 241338 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Коли клієнт використовує автентифікацію Windows NT LAN Manager варіант 2 (також відомий як NTLMv2), настроєного LmCompatibilityLevel вибрано параметр 3 або вище налаштувати з'єднання на сервері під керуванням Windows NT 4.0 до консолі користувач має увійти до системи інтерактивно або деякі інші клієнт виконав мережі вхід із використанням LAN Manager або NTLMv1 аутентифікації, один з наступних симптомів можуть виникнути на сервері:
 • Сервер може генерувати "доступ до порушення" протокол IMAP про помилку, possiblyrelating до служба LSASS. Це може статися на сервері і theclient під Вільний час запуску, особливо в періоди важких мережі logontraffic.
 • ім'я домену поля можуть не відображатися на екрані входу до системи сервера, незважаючи на те, що робити поля імені та пароля користувача. Ви не зможете увійти до домену, тому що це свідчить про те, що контролер домену не знайдено.
 • Спроби входу до системи можуть не працювати, і може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  Системі не вдалося увійти (C0000037). Будь ласка, спробуйте ще раз або зверніться до адміністратора yoursystem.

причина

Така поведінка виникає тому, що Windows NT LAN Manager варіант 2 (рівень 3 і вище) входу отримає і обробить сервером, перш ніж NlSamInitialize функція називається, змушуючи протокол IMAP про помилку "Порушення доступу". Крім того, в даний Вільний час Lsass.exe генерує протокол IMAP про помилку "STATUS_PORT_DISCONNECTED", яка запобігає процвітаючий наступного входу в систему.

Розв'язанн

Windows NT Server або Workstation 4.0

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. Докладну інформацію про одержання найновіший пакет оновлень будь ласка, перейдіть до:
 • 152734як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
Докладну інформацію про одержання окремі оновлення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів Microsoft. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт і інформацію про витрати підтримки, будь ласка, перейдіть за адресою на World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0, сервер терміналів видання

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT Server 4.0, термінал сервер видання. Щоб отримати додаткові відомості клацніть цей номер статті, щоб переглянути статтю в theMicrosoft бази знань:
152734 Як отримати найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0

Стан

Microsoft має підтвердила існування цієї неполадки у Windows NT 4.0 та Windows NT Server 4.0, видання сервера терміналів.

Цю проблему, спочатку було виправлено у Windows NT Server 4.0 служба Pack 6 і Windows NT Server 4.0, термінал сервер видання служба Pack 6.

Додаткові відомості

Windows NT 4.0 підтримує Windows NT виклику/відповідь (або Windows NT LAN Manager виклик/відповідь) як метод автентифікації, поряд з базової автентифікації та анонімний доступ. Microsoft розробила розширення для NTLM називається Windows NT LAN Manager версії 2, яка використовує пароль, отримані ключ 128 біт і значно покращує сесії механізми безпеки.

Докладніше про Windows NT LAN Manager версія 2 будь ласка, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
147706Вимкнення автентифікації Windows NT LM
Це може не статися при таких ситуаціях обійти питання, пов'язані:
 • Коли сервер служби, яка працює за допомогою облікового запису користувача починається перед першим входом не анонімний.
 • Коли користувач інтерактивно ввійде до консолі сервера до першого не анонімний вхід до системи сталося.
 • Коли клієнтський комп’ютер-зразок не настроєно на відправити Windows NT LAN Manager версії 2 тільки (рівня 3) як перший не анонімний вхід до системи

Властивості

Номер статті: 241338 - Востаннє переглянуто: 19 червня 2014 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kberrmsg kbfix kbnetwork kbmt KB241338 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 241338

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com