Microsoft Silverlight güncelleştirmesi: 28 Eylül, 2010

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2416427 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft Silverlight, gelecek nesil Microsoft sağlayan bir çapraz tarayıcı, multi-environment eklentisi olan. NET–based medya deneyimleri ve zengin etkileşimli uygulamalar web için.

Bu makalede, Silverlight 4 genel dağıtım sürümü (GDR) 1 (sürüm 4.0.50826.0) ve önceki sürümleri çalışan Bing araç arasında bir uyumsuzluk sorunu gideren bir güncelleştirme (sürüm 4.0.50917.0). Çalışan Bing Toolbar (sürüm 6) geçerli sürümü etkilenmez. Bu güncelleştirme 28 Eylül 2010 serbest bırakılır.

Daha fazla bilgi

Bu güncelleştirme geçerli Silverlight yükleyicisi dahil edilir. Microsoft Silverlight'ın bilgisayarınızda yoksa, bu güncelleştirme, Microsoft Update veya Windows Server Update Services (WSUS) olarak sunulur. Bu güncelleştirmeyi yüklemek için aşağıdaki kaynaklardan birinden edinin:

Microsoft Silverlight'ın sitesi

Silverlight yükleyicisi, bu güncelleştirme ek olarak tüm önceki güncelleştirmelerini içerir. En son Silverlight sürümünü yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Bu bilgiler yararlı oldu mu? Lütfen bize görüşlerinizi gönderin.
Microsoft Update

Bu güncelleştirme ayrıca Microsoft Update kullanıcıları için kullanılabilir. “ (KB 2416427) Microsoft Silverlight güncelleştirmesi. ” olarak, Silverlight yüklü önceki bir sürümü varsa, bu güncelleştirme sunulur

NOT:"Microsoft Silverlight (KB 2416427) için güncelleştirme" Bilgisayarınız için uygun değilse bu güncelleştirmeyi Microsoft Update Agent tarafından algıladı. El ile karşıdan yüklemek isterseniz, ziyaret"Microsoft Silverlight programını edinin"


WSUS:

Bu güncelleştirme, Microsoft Update, WSUS aracılığıyla da edinilebilir. "Microsoft Silverlight (KB 2416427) için güncelleştirme." gibi bir bilgisayara Microsoft Silverlight'ın önceki bir sürümü varsa, bu güncelleştirme sunulur
Microsoft Silverlight'ın bir bilgisayar yoksa, bu güncelleştirme en son Microsoft Silverlight yükleyicisi tarafından "Microsoft Silverlight (KB 2416427) için güncelleştirme." olarak sunulur


Referanslar

Silverlight hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
Silverlight Yönetim
Microsoft Silverlight
Silverlight geliştirici kaynakları

Özellikler

Makale numarası: 2416427 - Last Review: 21 Aralık 2010 Salı - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Silverlight 4
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbexpertiseinter kbinfo atdownload kbcip kbmt KB2416427 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2416427

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com