Właściciele grupy dystrybucyjnej lokalnej, która jest zsynchronizowane z programem Office 365 nie może zarządzać grupy dystrybucyjnej w programie Exchange Online

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2417592 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Jeśli jesteś klientem indywidualnym, znaleźć dodatkowe rozwiązywania problemów i dydaktycznych w Wsparcie dla małych firm.
Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Gdy grupę dystrybucyjną lokalnego jest zsynchronizowane z programem Microsoft Office 365 organizacji za pośrednictwem synchronizacji usługi Active Directory, zmigrowani użytkownicy, którzy są właścicielami grupy dystrybucyjnej nie można nim zarządzać w programie Microsoft Exchange Online. Na przykład użytkownik może zostać wyświetlony komunikat o błędzie podobny do następującego:
Akcja '<cmdlet>', '<property>', nie można wykonać na obiekcie "<name>", ponieważ obiekt jest synchronizowany z organizacji lokalnej. Ta akcja powinna być wykonywana na obiektu w lokalnej organizacji</name> </property> </cmdlet>
.

ROZWIĄZANIE

Grupy dystrybucyjne, które są tworzone w 365 pakietu Office za pośrednictwem synchronizacji katalogów muszą być zarządzane w środowisku lokalnym. Właściciele grupy dystrybucyjnej musi zarządzać grupy przy użyciu narzędzia lokalnego dla Exchange Server następujące:
 • Centrum administracji programu Exchange
 • Konsoli zarządzania programu Exchange
 • Program Exchange Management Shell
Po wprowadzeniu zmian do grupy w środowisku lokalnym, zmiany są zsynchronizowane z programem Office 365 przy następnym logowaniu się uruchamiania synchronizacji katalogów. Lub, aby zobaczyć zmiany natychmiast, można wymusić Synchronizacja katalogu. Aby uzyskać więcej informacji na temat jak wymusić synchronizację katalogów przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Wymuszanie synchronizacji katalogów
Zdecydowanie zaleca się, że natywne narzędzia Exchange służy do zarządzania grupy dystrybucyjne i grupy zabezpieczeń z włączoną obsługą poczty e-mail w środowisku lokalnym. Aby uzyskać więcej informacji przejdź do następującej witryny sieci Web firmy Microsoft:

WIĘCEJ INFORMACJI

Obecnie synchronizacji katalogów synchronizuje atrybut managedBy grupy dystrybucyjnej. W takiej sytuacji na globalnej liście adresowej (GAL) prawidłowo Wyświetla właściciela grupy dystrybucyjnej. Jednak ten właściciel nie może zarządzać grupy dystrybucyjnej, ponieważ listy kontroli dostępu (ACL) dla grupy nie udzielić uprawnień właściciela.

Dodatkowe narzędzia do zarządzania grupami dystrybucyjnymi

Istnieje na pomieszczeń dodatkowych narzędzi, które służy do modyfikowania członkostwa grupy.
 • AktywneDirectory Users and Computers

  Administratorzy służy do modyfikowania członkostwa grupy Active Directory Users and Computers. Aby uzyskać więcej informacji przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
  Zarządzanie grupami
 • Dsquery.exe

  Użytkowników można użyć narzędzia Dsquery.exe do zarządzać członkostwami grup. Aby to zrobić, użytkownicy mogą utworzyć na pulpicie skrót do interfejsu użytkownika Dsquery.exe i korzystać z tego narzędzia do aktualizacji listy dystrybucyjnej. Musi mieć zdalnego serwera administracji narzędzia (RSAT) zainstalowane na komputerach użytkowników do używania DSQuery.exe na wersję-serwer systemu Windows Vista Service Pack 1 (SP1) lub nowszym.

  Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zainstalować i włączyć narzędzia administracji zdalnej serwera przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
  Instalowanie narzędzi administracji zdalnej serwera
  Aby utworzyć skrót do interfejsu użytkownika Dsquery, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy obszar na pulpicie, wskaż polecenie Nowy, a następnie kliknij przycisk Skrót.
  2. Wpisać następujące polecenie w polu, a następnie kliknij przycisk Dalej:
   C:\windows\system32\rundll32.exe dsquery, OpenQueryWindow
  3. Wpisz nazwę dla skrótu, a następnie kliknij przycisk Zakończ.
  Po tych czynności są wykonywane, zmiany pojawią się w 365 pakietu Office po uruchomieniu synchronizacji katalogów. Czy można wymusić synchronizację katalogów, aby natychmiast zobaczyć zmiany.

ODWOŁANIA

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązywania problemów z zarządzania grup dystrybucyjnych w usłudze Office 365 zobacz następujący artykuł bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2731947 "Nie masz wystarczających uprawnień" błąd podczas próby usunięcia lub zmiany do grupy dystrybucyjnej w usłudze Office 365

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2417592 - Ostatnia weryfikacja: 30 maja 2013 - Weryfikacja: 10.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365a o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2417592 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2417592

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com