Majitelia lokálnu distribučnú skupinu, ktorá je synchronizované s Office 365 nemôže spravovať distribučnú skupinu v službe Exchange Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2417592 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Ak ste zákazníkom malých podnikov, nájsť dodatočné riešenia problémov a vzdelávania získate na Podpora pre malé podniky.
Nie ste si istí ktoré vydanie Office 365 používate? Zistite to na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Používam vylepšenú službu balíka Office 365?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri lokálnej distribučnej skupiny je synchronizované s Microsoft Office 365 organizácie pomocou synchronizácie služby Active Directory, migrovaný užívateľov, ktorí sú vlastníkmi distribučnej skupine nie je možné spravovať v Microsoft Exchange Online. Napríklad, používateľ môže zobraziť chybové hlásenie, nasledovnému:
Akcia "<cmdlet>", "<property>", nemožno vykonať na objekte "<name>", pretože objekt je synchronizovaný od lokálnej organizácie. Táto akcia sa vykoná na objekte vo svojej lokálnej organizácii</name> </property> </cmdlet>
.

RIEŠENIE

Distribučné skupiny, ktoré sú vytvorené v Office 365 pomocou synchronizácie adresárov musia byť spravované v lokálnom prostredí. Distribučné skupiny vlastníkov musí spravovať skupiny pomocou lokálneho nástroje pre Exchange Server napríklad nasledovné:
 • Výmena Admin Center
 • Konzole Exchange Management Console
 • prostredie Exchange Management Shell
Po zmeny v skupine v lokálnom prostredí, zmeny sú synchronizované Office 365 nabudúce, že spustí synchronizáciu adresárov. Alebo vidieť zmeny okamžite, môžete vynútiť synchronizáciu adresára. Viac informácií o tom, ako vynútiť synchronizáciu adresárov, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Vynútiť synchronizáciu adresárov
Dôrazne odporúčame použiť natívne Exchange nástroje na spravovanie distribučné skupiny a skupiny zabezpečenia e-mailu vo vašom lokálnom prostredí. Viac informácií, nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:

ĎALŠIE INFORMÁCIE

V súčasnosti, synchronizáciu adresárov synchronizuje atribút managedBy distribučnej skupiny. V tejto situácii, global adresu zoznamu (GAL) správne zobrazuje vlastníkom distribučnej skupiny. Však tento majiteľ nemôže spravovať distribučnú skupinu, pretože zoznam prístupových práv (ACL) pre skupinu nemá udeliť povolenia vlastníka.

Ďalšie nástroje pre riadenie distribučných skupín

Existujú ďalšie lokálne nástroje, ktoré možno upraviť členstvo v skupine.
 • AktívneDirectory Users a počítače

  Správcovia môžu použiť Active Directory Users a počítače upraviť členstvo v skupine. Pre viac informácií, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Správa skupín
 • DsQuery.exe

  Používatelia môžu pomocou nástroja Dsquery.exe spravovať členstvo v skupinách. K tomu, užívateľov môžete vytvoriť zástupcu na ploche pre Dsquery.exe užívateľské rozhranie a použiť tento nástroj na aktualizáciu distribučnej skupiny. Musíte mať Remote Server Administration nástrojov (RSAT) nainštalovaný v počítačoch používateľov na použitie DSQuery.exe na non-server verziu Windows Vista Service Pack 1 (SP1) alebo novšiu verziu.

  Pre viac informácií o tom, ako nainštalovať a zapnúť RSAT, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Inštalácia vzdialený Server Administration nástrojov
  Vytvoriť zástupcu na ploche Dsquery používateľské rozhranie, postupujte nasledovne:
  1. Pravým tlačidlom myši kliknite na oblasť na pracovnej ploche, ukážte na položku Novéa potom kliknite na položku Skratky.
  2. Zadajte nasledovný príkaz v poli, a potom kliknite na tlačidlo Ďalej:
   C:\windows\system32\rundll32.exe dsquery, OpenQueryWindow
  3. Zadajte názov odkazu a kliknite na Dokončiť.
  Po týchto krokoch sa vykonáva, zmeny sa zobrazia v Office 365 po spustení synchronizácie adresárov. Alebo môžete vynútiť synchronizáciu adresárov okamžite vidieť zmeny.

ODKAZY

Pre viac informácií o riešení problémov s riadiacim distribučných skupín v Office 365, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2731947 "Nemáte dostatočné oprávnenia" chyba pri pokuse odstrániť alebo zmeňte distribučnú skupinu v Office 365

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2417592 - Posledná kontrola: 31. mája 2013 - Revízia: 10.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365a o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2417592 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2417592

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com