Власники локальний групи розсилки, які синхронізовано Не на роботі 365 не може керувати групу розсилки в обмін онлайн

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2417592 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Коли до локальної групи розсилки синхронізований організації Microsoft Office 365 через синхронізації ????(AD), перенесений користувачів, які є власниками групи розсилки нахиляє керувати нею, у Microsoft Exchange Online. Наприклад, користувач може з'явитися повідомлення про помилку, подібне до такого:
Дія '<??>', '<property>', не можна виконати над об'єктом '<name>', бо об'єкта відбувається синхронізація з локальною організацією. Ця дія повинна бути виконана на об'єкт у вашій локальній організації</name> </property> </cmdlet>
.

РІШЕННЯ

Групи розсилки, створених у Office 365 через синхронізації каталогів повинні вирішуватися в локальному середовищі. Власники групи розсилки повинна вміти групи за допомогою засобів локальні для сервера Exchange, наприклад таких:
 • Обмін центру адміністрування
 • Консолі керування Exchange
 • Exchange Management Shell
Після внесення змін до групи в локальному середовищі, зміни буде синхронізовано до Office 365 наступного разу, прокладену синхронізації каталогів. Або, щоб побачити зміни, відразу ж, ви можете змусити синхронізацію каталогів. Для отримання додаткової інформації про те, як змусити синхронізації зі службою каталогів перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Синхронізація каталогів сили
Ми настійно рекомендуємо, що ви задіяти рідні утиліти, Exchange для керування групами розсилки та груп безпеки пошти у вашому локальному середовищі. Для отримання додаткових відомостей зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:

Додаткові відомості

В даний час синхронізації каталогів синхронізує в групі розсилки, атрибут managedBy . У цій ситуації глобальний список адрес (GAL) коректно відображає власник групи розсилки. Тим не менш, цей власник не може керувати групи розсилки, оскільки список керування доступом (ACL) для групи не надають дозволи для власника.

Додаткові інструменти для керування групами розсилки

Існують додаткові локальні інструментів, які можна використовувати для редагування участі у групі.
 • АктивніDirectory – користувачі й комп'ютери

  Адміністратори за допомогою ????(AD) – користувачі й комп'ютери можна змінювати участі у групі. Щоб отримати додаткові відомості перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
  Керування групами
 • Dsquery.exe

  Користувачі можуть використовувати Dsquery.exe інструмент для керування членством. Щоб зробити це, користувачі можуть створити ярлик на робочому столі інтерфейсу користувача Dsquery.exe і використовувати цей інструмент, щоб оновити групу розсилки. Ви повинні мати на віддалений сервер адміністрації інструменти (RSAT) встановлені на комп'ютерах користувачів використовувати DSQuery.exe на non серверна версія Windows Vista з пакетом оновлень 1 (SP1) або пізнішої версії.

  Для отримання додаткової інформації про те, як встановити та активувати RSAT перейдіть на веб-сайті Microsoft: Щоб створити ярлик на робочому столі інтерфейсу користувача Dsquery, виконайте такі дії:
  1. Область на робочому столі правою кнопкою миші пункт створитита клацніть ярлик.
  2. Введіть у полі та натисніть кнопку Далі:
   C:\windows\system32\rundll32.exe dsquery, OpenQueryWindow
  3. Введіть ім'я ярлика та натисніть кнопку Готово.
  Після того, як ці дії виконуються, зміни з'являться у службі Office 365, після того, як працює синхронізація каталогів. Або, ви можете змусити синхронізацію каталогів, щоб побачити зміни негайно.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про усунення неполадок із керування групами розсилки у службі Office 365 див нижче статті бази знань Майкрософт:
2731947 "У вас немає достатніх дозволів" помилка під час спроби видалити або внести зміни до групи розсилки у службі Office 365

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2417592 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365a o365022013 o365m kbmt KB2417592 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2417592

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com