OL2000: Jak vysílání mail použití Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 241825 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje odesílat poštu vysílání. Vysílání pošty je stejného textu e-mailové zprávy tělo odeslána mnoho různých adres každý jako samostatné zprávy. Tímto způsobem se zobrazí pouze jednu adresu v poli a jedna zpráva je odeslána do každého příjemce.

Další informace

Aplikace Outlook neobsahuje metodu pro odesílání pošty vysílání; však při použití s funkci hromadné korespondence aplikace Outlook můžete vysílat poštovní skupina kontaktů. Každý příjemce obdrží jednotlivé zprávy adresované pouze jim.

Vedení hromadné korespondence do e-mailové adresy vyžaduje provádět následující:
  1. Publikovat složky Kontakty aplikace Outlook jako e-mailový adresář, aby e-mailové adresy budou k dispozici jako data Word hromadné korespondence.
  2. Konceptu dokumentu sloužit jako tělo vysílání poštovní zprávu.
  3. Vést hromadné korespondence sloučit kontaktní data s dokumentem aplikace Word. Nastavení možností sloučení a "Dokumentu zadejte" k "Formulářové dopisy" ke sloučení "E-mail" je klíče rozdíl pomocí hromadné korespondence.
Další informace o hromadné korespondenci kontakty aplikace pomocí verze aplikace Outlook a Word klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
192258OL2000: Jak korespondence pomocí kontaktů

Vlastnosti

ID článku: 241825 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbusage KB241825 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:241825

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com