OL2000: Ako vysielať pošty pomocou programu Outlook

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 241825 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje poslať vysielania mail. Vysielanie mail je rovnaké e-mail orgán text správy odoslané do mnohých rozdielnych adresách, každý ako samostatnú správu. Týmto spôsobom sa zobrazí len jedna adresa v Vykonaná akcia pole a jednu správu odosiela každého príjemcu.

DALSIE INFORMACIE

Program Outlook nezahŕňa metóda na odosielanie vysielania poštou; Avšak pri používaní s hromadnou korešpondenciou programu Microsoft Word, Outlook môže vysielať pošty do skupiny kontaktov. Každý príjemca dostane jednotlivú správu, len im adresované.

Vedenie hromadnej korešpondencie na e-mailové adresy vyžaduje, musíte splniť nasledovné:
  1. Publikovať vaše kontakty programu Outlook ako adresár elektronickej pošty tak, že e-mailové adresy budú k dispozícii ako údajov pri hromadnej korešpondencii programu Word.
  2. Návrh dokumentu programu Word až slúžiť ako orgán vaše vysielanie poštová správa.
  3. Správania hromadnú korešpondenciu zlúčiť údaje o kontaktoch s dokument programu Word. Hlavný rozdiel s táto Hromadná korešpondencia je, nastavte "Typ dokumentu" na "Formulárové listy" a možnosti zlúčenia na zlúčenie do "E-mail".
Ďalšie informácie o hromadnej korešpondencii kontaktov programu Outlook pomocou vašej verzie programu Outlook a Word, po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
192258 OL2000: Ako hromadnej korešpondencie pomocou kontaktov

Vlastnosti

ID článku: 241825 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbusage kbmt KB241825 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:241825

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com