OL2000: Outlook kullanarak posta yayını oluşturma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 241825 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, yayın posta gönderme. Yayın posta birçok farklı adreslere gönderilen aynı e-posta iletisinin gövde metni olarak ayrı bir ileti her ' dir. Bu şekilde, Kime alanında yalnızca bir adres görünür ve her bir alıcıya gönderilen bir ileti.

Daha fazla bilgi

Outlook, yayın posta göndermek için bir yöntem içermez; ancak Microsoft Word adres-mektup birleştirme özelliğiyle birlikte kullanıldığında, Outlook ilgili kişiler grubuna posta yayınlayabilirsiniz. Her alıcı için tek bir iletiye, yalnızca kendisine adreslenen alır.

Adres mektup birleştirme e-posta adreslerine sevketme aşağıdakileri gerçekleştirmek gerektirir:
  1. Outlook kişilerinizi e-posta adres defteri olarak yayımlamak, böylece e-posta adresleri, bir Word adres-mektup birleştirme için veri olarak kullanılabilir.
  2. Yayın posta ileti gövdesi olarak hizmet verecek bir Word belgesini taslak.
  3. Word belgenizin ile ilgili verileri birleştirmek için adres mektup birleştirme gerçekleştir. Anahtar ile bu adres mektup birleştirme için "E-posta" Birleştir "Form mektuplar" için "belge türü" ve birleştirme seçenekleri ayarlayın farktır.
Adres-mektup birleştirme Outlook Kişilerine, Outlook ve Word sürümünüze kullanma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
192258OL2000: Adres mektup birleştirme kişileri kullanmak için

Özellikler

Makale numarası: 241825 - Last Review: 29 Ağustos 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbusage KB241825 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:241825

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com