Aplikace Outlook Express a Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2419492 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

V posledním tři měsíce mé přátel rozhodla koupit nové počítače díky speciální koupi nabízených hlavní dodavatel. Každý počítač dodán velký pevný disk, tun paměť, Windows XP Home Edition a celé sady softwaru, včetně sady Microsoft Office. Protože I sloužit jako "počítač guru" každé tři, všechny nazývá mi oznamuje značnou. Jakmile se jim říká, že byla součástí sady Office, věděl co byl pocházející. Zda dostatečně všechny tři skončila až příště nezobrazovat přesně stejnou otázku: Jaký je rozdíl mezi aplikacemi Outlook a Outlook Express a který z nich použít?

Další informace

Podobnost

Aplikace Outlook a Outlook Express zpracovávat základy pošty sítě Internet, včetně adresáře, pravidla pro zprávy, uživatelem vytvořené složky a podporu pro poštovní účty POP3, IMAP a HTTP. Obě byly vyvinuty společností Microsoft a mít tak trochu podobný vzhled. Obsahují slovo "Outlook" v jejich názvech. Believe to nebo Ne, který je téměř všechny mají společné.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2419488


Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Že i zpracování e-mailů, ale i v tom, že se liší.Rozdíly

Aplikace Outlook a Outlook Express byly navrženy pro různé posluchače s různými potřebami různých programovacích týmy. Aplikace Outlook Express byl vyvinut jako součást aplikace Internet Explorer s domácí uživatel v úvahu při aplikaci Outlook byl vyvinut jako součást sady Microsoft Office s podnikovým uživatelem v úvahu. Aplikace Outlook Express je základní program Internet mail, který je součástí aplikace Internet Explorer a systému Windows. Aplikace Outlook je plnohodnotné osobní informace správce, který je k dispozici jako součást sady Microsoft Office a také jako samostatný program.

Aplikace Outlook Express zpracovávat pouze pošta sítě Internet, ale také Internet news, funkce aplikace Outlook nevykazuje nativně. Ale Outlook hostitele funkcí, které nemá aplikace Outlook Express, jako je například kalendář, seznam úkolů, deník a automatické zálohování do souborů archivu. Adresář aplikace Outlook je systém velmi složitých kontaktů na rozdíl od jednoduché adresář používaný aplikací Outlook Express. Aplikaci Outlook lze programovat pomocí jazyka Visual Basic for Applications (VBA), ale aplikace Outlook Express nemůže. Aplikace Outlook je vysoce interoperabilní a tak lze použít v kombinaci s aplikací Word, například pro hromadnou korespondenci v e-mailu nebo k automatizaci odchozích e-mailových zpráv. Aplikace Outlook Express nespolupracuje s jinými programy tímto způsobem, s výjimkou pro vytváření novou zprávu, když ho program požaduje.

Aplikace Outlook má také velmi výkonné funkce nevyžádané pošty, která obdržela vysoké praise a je stejně jako vysoce envied mnoho uživatelů aplikace Outlook Express. Aplikace Outlook má v podobných žíly, pravidla pro zprávy pro příchozí i odchozí pošty v době, kdy aplikace Outlook Express můžete filtrovat pouze příchozí. Pravidla aplikace Outlook také nabízejí mnohem širší rozsah akcí než pravidla v aplikaci Outlook Express.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Aplikace Outlook obsahuje výkonné funkce nevyžádané pošty, která je závistí mnoho uživatelů aplikace Outlook Express.


Jedním důležitým rozdílem platí do prostředí sítě office intranet nebo domácí síti. Aplikace Outlook Express byla navržena pro použití v jednom počítači a tak nastavení a úložiště zpráv nelze uložit na server. Aplikace Outlook však byl subdodavatelský sítí a proto může být jeho úložiště zpráv na centrální server, který má přístup k mnoha počítačů. Pokud potřebujete získat přístup k e-mailu z více než jeden počítač v síti, aplikace Outlook Express je právě není řešení pro vás.

Seznam rozdíly snadno využívat veškeré místo pro tento sloupec prodlužuje. Další podrobnosti a pomoc při výběru viz Rozdíly mezi aplikacemi Outlook a Outlook Express. Sloupek Crabby Office Lady, svého pravidelného sloupce na webu Microsoft Office obsahuje porovnání funkcí v ruce tabulku Aplikace Outlook a Outlook Express: bratři, není twins.

Výběr výchozího klienta

Výchozí klient je aplikace, která používá systém Windows v případě, že některé akce provedená vyžaduje určitý typ programu pro zpracování akce. Klepnutím na odkaz na webové stránce pro odesílání e-mailu je akce, která vyžaduje e-mailový program, otevře se okno zprávy v jakémkoli program nakonfigurován jako výchozí e-mailový klient. Při otevření vizitky vCard, virtuální vizitky vyžaduje systém Windows otevřít výchozí klient seznamu kontaktů. Klepnutím na odkaz na diskusní skupiny nebo diskusní skupiny článku otevře jako výchozí diskusní klient.

Všichni klienti výchozí jsou řízeny na jednom místě.
  1. VSpustitnabídky, klepněte na tlačítkoOvládací panely.
  2. V zobrazení podle kategorií klepněte na tlačítkoSítě a připojení k Internetua klepněte na tlačítkoMožnosti Internetu.
  3. KlepněteProgramy na kartě.Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Na jednom místě snadno konfigurujte výchozí klienti.Máte-li aplikace Outlook a Outlook Express nainstalována, budete muset zvolit jeden nebo druhý klienta výchozí pro e-mail, diskusní skupiny a kontakt seznam.

Pokud zvolíte, aby aplikace Outlook pro e-mailového klienta, měli byste zvolit seznam kontaktů aplikace Outlook. Podobně pokud aplikace Outlook Express e-mailu, měli byste zvolit adresář pro seznam kontaktů. Ve starších verzích aplikace Outlook a Outlook Express bylo možné konfigurace aplikace Outlook Express ke sdílení složky Kontakty aplikace Outlook. V takovém případě aplikace Outlook Express může být výchozí e-mailový klient, ale musí být výchozí seznam kontaktů aplikace Outlook. Tato funkce již není přístupná v aktuální verze, je sice možné ji povolit úpravou registru. Není to doporučeno však, protože tato funkce nemusí fungovat vůbec v budoucích verzích.

Tip: Použít výchozí nastavení klienta pro všechny uživatelské účty systému Windows a vyžaduje práva správce měnit, takže zvažte, jak volba ovlivní ostatní uživatele počítače. Táta chce, aby aplikace Outlook jako výchozí klient, ale máma chce v aplikaci Outlook Express, každý nutné práva správce tak, aby každý můžete změnit výchozí nastavení po přihlášení k systému Windows. Předcházení konfliktům, je vhodné, aby všichni uživatelé dohodnou na výchozí výběr.

Při běžné instalaci systému Windows je výchozí diskusní klient Outlook Express. Starší verze aplikace Outlook zobrazit také jako možné diskusních klientů. Ale jak I již dříve, aplikace Outlook neobsahuje nativní podporu pro diskusní skupiny, tak, že to vyžaduje trochu vysvětlení. Je-li aplikace Outlook nastavena jako výchozí zde, způsobí spustit speciální aplikaci Outlook Express Režim čtení diskusních příspěvků v aplikaci Outlook. Tento režim odebere přístup k funkcím aplikace Outlook Express mail, pokud jste již vytvořili poštovního účtu v aplikaci Outlook Express. Také přidá Diskusní skupiny položky aplikace Outlook Přejít nabídka. Ale pravdou je, že program pro čtení příspěvků aplikace Outlook je ve skutečnosti aplikace Outlook Express.

Tip: Není nutné nainstalovat aplikaci Outlook zobrazit vzhled programu pro čtení příspěvků aplikace Outlook.

  1. Ujistěte se, že aplikace Outlook Express je uzavřen.
  2. Klepněte na tlačítkoSpustita klepněte na tlačítkoSpusťte.
  3. V OtevřítTyp pole Aplikace MSIMN /outnews.
  4. Klepněte na tlačítko OK.
Je jedna věc, kterou by se zmínit o diskusních skupinách a výchozí e-mailový klient. Při čtení diskusní příspěvek a klepněte na tlačítko Odpovědět autorovi, to vyvolá váš výchozí e-mailový klient. To surprises mnoho lidí, kteří očekávají, že odpověď zasílané aplikací Outlook Express, protože jsou již v programu pro čtení diskusní příspěvek. Ale to by bylo neslučitelné s jak výchozí klienti mají pracovat. Pokud aplikace Outlook Express v režimu příspěvků, vypadá klientovi výchozí pro všechny e-mailové funkce, které jsou požadovány. Podobně aplikace Outlook Express je v režimu poštu, klepnutím na odkaz do diskusní skupiny skupiny v otevře výchozího diskusního klienta, který může nebo nemusí být aplikace Outlook Express.

Nejlepší z obou světů

Po konfiguraci výchozí klienti jsou moci nadále používat aplikaci Outlook a Outlook Express, dokonce i ve stejnou dobu. Ve skutečnosti je co dělat vše den dlouhý. Všechny Moje práce související s e-mailové účty jsou nakonfigurovány v aplikaci Outlook tak, aby bylo možné zachovat lépe sledovat obchodní korespondence a propojit schůzky a kontakty. Moje osobní e-mailové účty, používající v kombinaci s diskusní skupiny jsou nakonfigurovány v aplikaci Outlook Express. Protože I zamlouvat jednoduchost a jednoduchost aplikace Outlook Express a také zamlouvat Správa informací a nevyžádané pošty aplikace Outlook, kombinace mi využívat nejlepší z obou světů skutečně umožňuje.
Vlastnosti

ID článku: 2419492 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbemailchatagent kbmt KB2419492 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2419492

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com