Program Outlook Express i Outlook

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2419492 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W ciągu ostatnich trzech miesięcy moich znajomych zdecydowali się zakupić nowe komputery podziękowania dla specjalnych transakcji oferowanych przez największym dostawcą. Każdy komputer dostarczone z dużego dysku twardego ton pamięci systemu Windows XP Home Edition i całego pakietu oprogramowania, łącznie z pakietu Microsoft Office. Ponieważ I służą jako "komputer guru" dla każdego z trzech wszystkie one nazywane mi mnóstwo anonsowania. Zaraz po ich twierdzi że Office został dołączony wiedziałem, co zostało pochodzących. Sprawdź, czy wystarczająco wszystkie trzy zakończone w górę pytając mnie dokładnie pytanie: co to jest różnica między programami Outlook i Outlook Express i które z nich należy używać?

Więcej informacji

Podobieństwa

W programie Outlook i Outlook Express obsługuje podstawy poczta internetowa, łącznie z książki adresowej, reguły wiadomości, foldery utworzone przez użytkownika i obsługę kont pocztowych POP3, IMAP i HTTP. Obie zostały opracowane przez firmę Microsoft, a więc mieć dość podobne wygląd. Zawierają wyraz "Outlook" w ich nazwy. Believe nim lub nie jest niemal wszystkie one mają wspólne.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2419488


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
One zarówno obsługi poczty e-mail, ale nawet w tym różnią się.Różnice

W programie Outlook i Outlook Express zostały zaprojektowane przez różnych zespołów programowania dla różnych odbiorców z różnymi potrzebami. Program Outlook Express został opracowany jako część programu Internet Explorer z użytkowników domowych pamiętać podczas, gdy program Outlook został opracowany jako część pakietu Microsoft Office z firmowej użytkownika na uwadze. Program Outlook Express jest podstawowym program poczty Internet, który jest częścią systemu Windows i programu Internet Explorer. Program Outlook jest Menedżer profesjonalnych informacji osobistych, który jest dostępny jako część pakietu Microsoft Office, a także autonomicznego programu.

Program Outlook Express obsługuje nie tylko poczta internetowa, ale także internetowych grup dyskusyjnych, funkcja Outlook oryginalnie nie posiadają. Ale program Outlook ma hosta funkcje, które program Outlook Express nie ma, takich jak kalendarz, listy zadań, arkusza i automatyczne tworzenie kopii zapasowych na pliki archiwum. Książka adresowa programu Outlook jest systemem zarządzania kontaktami bardzo wyrafinowane w przeciwieństwie do książki adresowej proste, używany przez program Outlook Express. Program Outlook mogą być programowane za pomocą języka Visual Basic for Applications (VBA), ale program Outlook Express nie. Program Outlook jest wysoce interoperacyjnych i tak może służyć w połączeniu z programem Word, na przykład do utworzenia korespondencji seryjnej poczty e-mail lub do automatyzowania wychodzących wiadomości e-mail. Program Outlook Express nie współdziała z innymi programami w ten sposób, z wyjątkiem dla tworzenia nowej wiadomości poczty, jeśli program żąda on.

Program Outlook zawiera też bardzo zaawansowanej funkcji wiadomości-śmieci, który otrzymał wysokie praise i jest po prostu jako wysoce envied przez wielu użytkowników programu Outlook Express. W podobnych nerwów programu Outlook ma reguły wiadomości poczty przychodzącej i wychodzącej, podczas gdy program Outlook Express można filtrować tylko przychodzące. Reguł programu Outlook oferuje także dużo szerszego zakresu działań niż reguły w programie Outlook Express.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Program Outlook ma rozbudowanych funkcji wiadomości-śmieci, który jest zazdrości wielu użytkowników programu Outlook Express.


Jedną istotną różnicą stosuje się do środowisk sieciowych, czy w sieci intranet pakietu office lub sieci domowej. Program Outlook Express został zaprojektowany do użytku na jednym komputerze, a więc ustawienia i przechowywania wiadomości nie mogą być przechowywane na serwerze. Jednak program Outlook był wytworzenie Networks i tak może być z nim magazynie wiadomości na serwerze centralnym wiele komputerów można uzyskać dostęp. Jeśli potrzebujesz dostępu do wiadomości e-mail z więcej niż jednym komputerze w sieci, program Outlook Express jest po prostu nie rozwiązanie dla Ciebie.

Lista różnic można łatwo rozszerzyć, aby zużyć całą przestrzeń dla tej kolumny. Aby uzyskać więcej szczegółów i pomoc w wyborze zobacz Różnice między programami Outlook i Outlook Express. Oficja Ględzińska pakietu Office w swojej kolumnie regularnych w witrynie sieci Web pakietu Microsoft Office zawiera pod ręką tabeli porównano funkcje W programie Outlook i Outlook Express: Bracia nie twins.

Wybieranie domyślnego klienta

Domyślny klient jest aplikacją, używany w systemie Windows do określonego typu program do obsługi akcji wymaga niektórych działań, jakie należy podjąć. Kliknięcie łącza na stronie sieci Web, wysyłania wiadomości e-mail jest akcja, która wymaga programu poczty e-mail, tak aby system Windows zostanie otwarte okno komunikatu w niezależnie od programu jest skonfigurowany jako domyślnego klienta poczty e-mail. Otwarcie wizytówki vCard, oznacza to, że wirtualna wizytówka wymaga systemu Windows otworzyć domyślnego klienta listy kontaktów. Kliknięcie łącza do grup dyskusyjnych lub grup dyskusyjnych artykułu otwiera domyślnym klientem grup dyskusyjnych.

Wszyscy klienci domyślne są kontrolowane w jednym miejscu.
  1. NaStartmenu, kliknij przyciskW Panelu sterowania.
  2. W widoku kategorii kliknij przyciskPołączenia sieciowe i internetowe, a następnie kliknij przyciskOpcje internetowe.
  3. Kliknij przyciskProgramy Karta.Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Konfigurowanie wszystkich klientów domyślne w jednym miejscu łatwe.Jeśli w programie Outlook i Outlook Express, zainstalowany, należy wybrać jeden z nich dla domyślnego klienta poczty e-mail, grup dyskusyjnych lub listy kontaktów.

Wybierz klienta poczty e-mail programu Outlook należy również wybrać listy kontaktów programu Outlook. Podobnie jeśli program Outlook Express do obsługi poczty e-mail, należy wybrać książki adresowej do listy kontaktów. W starszych wersjach programu Outlook i Outlook Express było możliwe skonfigurować program Outlook Express, aby udostępnić folder Kontakty programu Outlook. W takim przypadku program Outlook Express może być domyślnym klientem poczty e-mail, ale program Outlook musi być domyślnej listy kontaktów. Ta funkcja nie jest już dostępne w bieżącej wersji, chociaż można włączyć przez edycję rejestru. Nie jest to jednak zalecane, ponieważ ta funkcja może nie działać w ogóle przyszłych wersji.

Porada: Domyślne ustawienia klienta stosuje się do wszystkich kont użytkowników systemu Windows i wymaga uprawnienia administratora, aby je zmienić, więc należy rozważyć wpływ innych użytkowników komputera wybór. Jeśli Tato chce, aby program Outlook jako domyślnego klienta, ale chce Mom programu Outlook Express, każdy potrzebuje praw administratora, tak, aby każda zmiana domyślnej po zalogowaniu się do systemu Windows. Aby uniknąć konfliktów jest najlepszy, że wszyscy użytkownicy zgadzają się na wybór domyślny.

Domyślnym klientem grup dyskusyjnych jest program Outlook Express w normalnej instalacji systemu Windows. Starsze wersje programu Outlook również pokazywać jako klienci możliwe grup dyskusyjnych. Ale jak powiedziano wcześniej, program Outlook nie ma macierzysta obsługa grup dyskusyjnych, więc wymaga bit wyjaśnienie. Jeśli program Outlook jest ustawiony jako domyślny w tym miejscu, powoduje programu Outlook Express do uruchamiania w specjalny Tryb przeglądarki grup dyskusyjnych programu Outlook. W tym trybie usuwa dostęp do funkcji poczty programu Outlook Express, chyba że zostały już utworzone konto e-mail w programie Outlook Express. Również dodaje Grupy dyskusyjne element programu Outlook Przejdź menu. Jednak prawdziwość jest przeglądarka grup dyskusyjnych programu Outlook jest naprawdę programu Outlook Express.

Porada: Nie trzeba zainstalować program Outlook, aby zobaczyć, jak wygląda Outlook Newsreader.

  1. Upewnij się, że program Outlook Express jest zamknięty.
  2. Kliknij przyciskStart, a następnie kliknij przyciskUruchom.
  3. W Otwórzpole typu Program MSIMN/outnews.
  4. Kliknij przycisk OK.
Istnieje jeden wykonywaną I należy wskazać temat domyślnego klienta poczty e-mail i grup dyskusyjnych. Jeśli czytasz wiadomości grup dyskusyjnych i kliknij przycisk Odpowiedz autorowi, to będzie wywoływał domyślnego klienta poczty e-mail. Surprises wielu ludzi, którzy oczekują, że odpowiedzi na wysyłane przez program Outlook Express, ponieważ są one już ten program do odczytywania wiadomości grup dyskusyjnych. Jednak w tym byłoby niezgodne z jak klienci domyślni powinny działać. Gdy program Outlook Express działa w trybie grup dyskusyjnych, szuka do domyślnego klienta wszystkie funkcje poczty e-mail, które są wymagane. Podobnie, gdy program Outlook Express działa w trybie poczty, klikając łącze w grupie dyskusyjnej zostanie otwarty tej grupy w domyślnym klientem grup dyskusyjnych, które mogą lub nie może być program Outlook Express.

Najlepszych stron obu rozwiązań

Po skonfigurowaniu domyślnych klientów jest nadal można używać w programie Outlook i Outlook Express, nawet w tym samym czasie. W rzeczywistości jest to, co zrobić jednocześnie. Wszystkie Moje konta e-mail związanych z pracą są skonfigurowane w programie Outlook, dzięki czemu można aktualizować lepiej śledzić korespondencji biznesowej i połączyć go z terminy i kontakty. Moje osobistych kont e-mail korzystających w połączeniu z grup dyskusyjnych są konfigurowane w programie Outlook Express. Ponieważ lubisz ułatwienia i uproszczenia programu Outlook Express, a także lubisz zarządzanie informacjami i wiadomości-śmieci programu Outlook, kombinacja naprawdę pozwala cieszyć się najlepszych stron obu rozwiązań.
Właściwości

Numer ID artykułu: 2419492 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
Słowa kluczowe: 
kbemailchatagent kbmt KB2419492 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2419492

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com