הגדרת שרתי דואר ב- Outlook Express

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2419526
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

השאלות פשוט לעיתים קשים maddeningly תשובות. דוגמה חוזרת הוא פשוט לכאורה "כיצד ניתן להגדיר את שרת הדואר שלי ב- Outlook Express?"

מידע נוסף

התשובה פשוטה היא פשטות עצמו: לחץ על כלים, לחץ על חשבונות, לחץ על הוספה, לחץ על דואר ולאחר מכן בצע את האשף פשוט. האשף מבקש שמך (פשוטה), כתובת הדואר האלקטרוני שלך (גם לרוב קלה), ומבקשת מכן לך להגדיר את שרת הדואר שלך. היא כי פשוט לענות מדי קרובות נכשל מאחר משתמשים רבים, במיוחד חדשים, לא רק שאינך יודע את השמות והקלד של שרתי דואר שלהם, אך לעתים קרובות גם אינך יודע באיזה שרת דואר להלן.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
אשף הוספת חשבון מנסה להקל על הגדרת השרת, בתנאי שידוע לך את סוג שרת שמות.

שרתי דואר

שרת הדואר הוא מחשב שולח, מקבל דואר אלקטרוני עבור משתמשים ומאחסן. כמעט כל ספק שירותי האינטרנט (ISP) כולל אחד לפחות תיבת דואר בשרת הדואר שלהם כחלק שלהם שירות בסיסי. כל תיבת דואר בשרת יש שם ייחודי, שהיא בדרך כלל, אך לא תמיד, את שם הכניסה שלהשתמש כדי להתחבר לספק שירותי האינטרנט שלך. כל תיבת דואר גם משויך ייחודית כתובת דואר אלקטרוני מורכבת בדרך כלל בשילוב עם שם התחום של ספק שירותי האינטרנט ב- logon-name@example.com טופס שם הכניסה שלך. כדי לגשת לדואר בשרת, באפשרותך להשתמש תוכנית מחשב הנקרא לקוח דואר, או קורא דואר, כגון Outlook Express.

כאשר לקוח מתחבר לשרת, יש שני המחשבים לדבר באותה השפה, המכונה פרוטוקול. במקרה של דואר שרתי יש הם פרוטוקולי ארבע שיכול לשמש. בשימוש נרחב ביותר מיועד POP3, Post Office Protocol גירסה 3. הוא משמש כמעט תמיד ביחד עם ה-SMTPאו פרוטוקול העברת דואר אלקטרוני. POP3 משמש כדי לאחזר דואר משרת (הנכנס) כאשר נעשה שימוש SMTP כדי לשלוח דואר דרך השרת (היוצא). IMAP, או פרוטוקול Access הודעה אינטרנט, הוא פרוטוקול חדש יותר שאינו משמש במידה רבה כמו POP3. HTTPאו פרוטוקול העברת היפר-טקסט, הוא למעשה בפרוטוקול הנמצא בשימוש על-ידי שרתי אינטרנט, אך הוא יכול גם לשמש כדי לגשת לדואר במקרים מיוחדים, כגון Hotmail. Outlook Express תומך לכל ארבעת של פרוטוקולים אלה. בעוד כל הפרוטוקולים ארבע לבצע פונקציות דואר, קיימים הבדלים חשובים וכיצד הם פועלים בשרת.

שרת POP3

שרת POP3 כברירת מחדל לאחסן דואר אלקטרוני בשרת רק עד שמורידים אותן לתוך שלקוח הדואר שלך. מיד לאחר הורדת הודעה, הלקוח אומרת השרת קיבל את ההודעה יש למחוק את עותק השרת. ל- outlook Express אחרי התנהגות ברירת מחדל זו, אך גם מעניק לך את האפשרות "השאר עותק של ההודעות על השרת".

עצה:  אם ברצונך לשמור עותק של הודעות בשרת הדואר מסוג POP3 שלך, באפשרותך לעשות זאת על-ידי גישה עמוד מאפיינים מתקדמים של החשבון:

 1. בתפריט Outlook Express כלים , לחץ על חשבונות.
 2. לחץ על הכרטיסיה דואר ולאחר מכן לחץ פעמיים על חשבון הדואר האלקטרוני שלך.
 3. לחץ על הכרטיסיה מתקדם .
 4. סמן את התיבה עם התווית "השאר עותק של ההודעות על השרת." פעולה זו מפעילה את שתי אפשרויות ניקוי:
  אם רצונך בכך, סמן את התיבה "הסר מהשרת לאחר 5 ימים". באפשרותך לשנות זאת לכל מספר בין 1 ל- 100.
  אם רצונך בכך, סמן את התיבה "הסר מהשרת לאחר מחיקה מהתיקיה 'פריטים שנמחקו'."
היה זהיר בעת השימוש באפשרות זו! רוב ספקי שירותי אינטרנט להגביל את הגודל של תיבת הדואר מסוג POP3. שמירת ההודעות על השרת עלול לגרום תיבת הדואר שלך כדי להפוך במהירות מלאה מאוד ולאחר ולכן ייתכן שלא תקבל הודעות חשובות עד שתמחק את העותקים של השרת.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
ל- outlook Express מאפשר לך לעקוף התנהגות ברירת המחדל ואת השאר עותק של ההודעות על השרת.

שרתי IMAP

שרתי IMAP מצד לאחסן את הדואר שלך לצמיתות בשרת. ל- outlook Express יכול גם לאחסן עותקים במחשב שלך, כך שהעותק המקומי שיקוף מדויק של כל מה שנמצא בשרת. בעת מחיקת הודעת דואר אלקטרוני בחשבון IMAP, אתה מוחק את העותק המקומי והן את עותק השרת. כדי למנוע מחיקות בטעות, שרתי IMAP לחלוטין תמחק הודעה עד להנפיק הפקודה מחק לצמיתות (הסר פריטים שנמחקו בתפריט עריכה , או לחצן סרגל הכלים ניקוי ). IMAP יש גם פקודה בטל מחיקה הודעה (נמצא גם בתפריט עריכה ). היתרון העיקרי של IMAP מעל POP3 הוא, מאז כל ההודעות נמצאות בשרת, באפשרותך לגשת כל הדואר שלך מכל מחשב עם חיבור לאינטרנט. באפשרותך גם ליצור תיקיות משנה בשרת (ואת החשבון המקומי שלך Outlook Express) כדי לארגן את הדואר שלך טוב יותר. החיסרון הוא כי רוב ספקי שירותי אינטרנט להגביל את הגודל של תיבת הדואר שלך, כך תיבת הדואר של IMAP ימלאו הרבה במהירות רבה יותר מאשר תיבת דואר מסוג POP3.

שרתי SMTP

שרתי SMTP הם סוסי העבודה של דואר אלקטרוני כפי שהם מחשבים שליחת כל אלה מיליוני הודעות מדי יום. אך כידוע לכל המשתמשים דואר אלקטרוני, רבים של הודעות אלה שהם נגועים עם קבצים מצורפים הונאתי, או הודעות זבל (אלקטרוני מסחרי שלא נתבקש), או הונאות (אנא הודע לי להשתמש חשבון הבנק שלך כדי לקבל מיליוני דולרים מחוץ ניגריה). כדי למנוע שולחי הודעות זבל ומשתמשים זדוניים לשלוח דואר דרך שרת שלהם, רוב ספקי שירותי האינטרנט שמיקמת הגבלות על מי רשאי לקבל גישה לשרת SMTP שלהם. עבור רוב האנשים זו אינה בעיה, משום רוב האנשים להשתמש ISP אחד בלבד וחשבון דואר אלקטרוני אחד המתארחים על-ידי ספק שירותי אינטרנט זה. אם תשתמש לעתים ISP השני זאת, או אם אתה משתמש כתובת דואר אלקטרוני שונה מזו שסופקה על-ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, שרת ה-SMTP עשוי שלא לזהות אותך כמשתמש מורשה ועל כך יסרבו שישלח את ההודעות שלך. במקום זאת, השרת מנפיקים הודעת שגיאה שבה Outlook Express יציג. הטקסט המדויק משתנה, אך בדרך כלל יכלול את קוד השגיאה "550 - ממסר לא מורשה."

ספקי שירותי אינטרנט להשתמש במספר שיטות לזיהוי משתמשים מורשים. חלק קביעת תצורה של שרתי SMTP שלהם כדי לקבל דואר רק ממחשבים המחוברים לאינטרנט באמצעות מודם בנק של ה-ISP, כבל או קו DSL. גם חלק להשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני של השולח ולדחות כל הודעות הדואר שנשלחו מכתובות לא המתארחים על-ידי ספק שירותי האינטרנט עצמו. חלק מאפשרות לך להעניק עם שרת ה-SMTP באמצעות אותו שם הכניסה והסיסמה המשמשים לגישה לשרת POP3. חלק להשתמש בשיטה הנקראת "POP לפני SMTP" לפיו עליך לגשת תחילה לשרת POP3 באמצעות שם הכניסה והסיסמה שלך, אשר לאחר מכן מעניקה לך הרשאת גישה לשרת SMTP עבור כמה דקות. אם אתה נתקל בבעיות הממסר, יהיה עליך לבקש צוות התמיכה של ספק שירותי האינטרנט שלך באיזו שיטה להשתמש ולאחר קבלת עזרה שלהם לקבוע את התצורה של חשבונות הדואר Outlook Express.

שרתי HTTP

ספק הדואר האלקטרוני הנפוצות המשתמשת ב- HTTP ב- Outlook Express הוא Hotmail. לרוב המטרות HTTP/Hotmail נראה מאוד IMAP, בכך את הדואר שלך מאוחסן בשרת הדואר Outlook Express יוצר עותק ראי במחשב שלך. ההבדל החשוב ביותר הוא Hotmail אינו משתמש בטל מחיקה ופונקציות מחק לצמיתות. מחיקת הודעה ב- Hotmail מעבירה את ההודעה אל התיקיה פריטים שנמחקו Hotmail. משם תוכל לאחזר אותה אם תשנה את דעתך על-ידי גרירתו בחזרה אל תיבת הדואר הנכנס או לתיקיה אחרת. גם התיקיה פריטים שנמחקו נמחקת אוטומטית לאחר מרווח זמן מסוימים.

תשובות פשוט

התשובה לשאלה אשר נגרמים בתחילת הפשוטה ביותר היא פשוט אכן: בדוק עם ספק שירותי האינטרנט שלך. בדוק באתר האינטרנט של ספק שירותי האינטרנט שלך לקבלת "התקנת דואר" או "שרת שמות" או אפילו "כתובות IP" וככל הנראה תמצא מה שאתה צריך. אם אינך מצליח למצוא את המידע באתר האינטרנט שלו, היתה אפשרות להתקשר עם צוות התמיכה של ספק שירותי האינטרנט שלך. רק ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לומר לך להבטיח שמות שלהם שרתי ומה שיטות אימות, עליך להשתמש כדי להגדיר כראוי את שרתי הדואר שלך ב- Outlook Express. באפשרותך גם לפרסם הודעה לפורום Outlook Express, אך להבין כי רק למי להשתמש באותו ספק שירותי האינטרנט סביר לדעת את שמות השרתים ואת שיטות.

לאחר מכוונים עם שם השרת, שם הכניסה של השרת שלך ואת הסיסמה לסוג השרת, אתה מוכן להשלים את אשף הוספת חשבון שבאמצעותו אנו החלה. אם אתה מגדיר חשבון Hotmail, הקלד את כתובת ה-Hotmail שלך כאשר האשף מבקש את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. ל- outlook Express זהה Hotmail ולהגדיר את השרת באופן אוטומטי עבורך.

אם כבר הגדרת את חשבון הדואר האלקטרוני וברצונך לשנות את פרטי השרת, באפשרותך לעשות זאת באמצעות לחיצות עכבר ספורות.

 1. בתפריט Outlook Express כלים , לחץ על חשבונות.
 2. לחץ על הכרטיסיה דואר ולאחר מכן לחץ פעמיים על חשבון הדואר האלקטרוני שלך.
 3. לחץ על הכרטיסיה שרתים .מאפיינים

Article ID: 2419526 - Last Review: יום חמישי 25 אפריל 2013 - Revision: 2.0
מילות מפתח 
kbaccounts kbmt KB2419526 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2419526

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com