Používatelia nemôžu pripojiť online stretnutia v Lync Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2423848 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Rozsahu problému

Predpokladajme, že chcete riešiť problémy, ktoré nastanú, keď užívatelia pokúsiť pripojiť k Lync Online schôdze pomocou programu Lync 2010, Lync 2013, Lync pre Windows Store app alebo Lync pre Mac 2011. Skôr než začnete, požiadať sami a externým používateľom, ktorí sa stretli s otázkou nasledujúce otázky:
 • Koľko používateľov ovplyvní problém?
 • Sú užívatelia interné alebo externé do vašej organizácie?
 • Aby sa ovplyvnení používatelia môžu reprodukovať problém na jednom počítači alebo na viacerých počítačoch?

Keď budete mať odpovede na tieto otázky, nájdete v nasledujúcej tabuľke určiť druh problému, ktorý ste sa zaoberajú. Táto tabuľka je poskytovaná pomoc rozsah problému na určitú kategóriu. Však, niektoré kategórie môžu byť mimo technickej podpory hranice Lync Online technickej podpory.

Čítanie tabuľky ako v nasledujúcom príklade:
Viac užívateľov... (ale nie jedného používateľa) .. .od mimo našu organizáciu...Nemôžete pripojiť k Lync Online stretnutie z viacerých počítačov: (je zvyčajne spôsobená) Lync federácie problém alebo vonkajšie siete problém.

Uvedomte si, že každý stĺpec a každý riadok sa navzájom vylučujú. Čiže problém postihuje jedného používateľa alebo viacerých používateľov, a problém môže byť reprodukované na jednom počítači alebo na viacerých počítačoch.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Jedného používateľa...Jedného používateľa...Jedného používateľa...Viac užívateľov...Viac užívateľov...
od vnútri našej organizácieod mimo našu organizáciuod vnútri našej organizácieod mimo našu organizáciuvnútri aj mimo našu organizáciu
Nemôžete pripojiť k Lync Online stretnutie z jedného počítačaKlient problémKlient problémKlient problémKlient problémKlient problém
Nemôžete pripojiť k Lync Online stretnutie z viacerých počítačovPoužívateľ totožnosť problém alebo poskytujúcu problémLync federácie problém alebo externej siete problémSiete problém alebo výpadokLync federácie problém alebo externej siete problémSlužba výpadok alebo siete problém

PROBLÉM

Poznámka: Mostof problémy môžu byť vyriešené byfollowing funkcia pripojenia k schôdzi Lync sprievodcom návod a poradcu, ktorý je na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:Ak ste nemajú skúsenosti jeden z príznakov, ktoré sú uvedené v nasledujúcej tabuľke, použite tabuľky tvoriacej v časti "Rozsah" zúžiť problém na konkrétny druh problému. Potom môže pri riešení problému postupujte podľa krokov, ktoré sú načrtol tu.

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
SymptómKategóriaRiešenie problémov
Pri pokuse kliknite na Schôdzu on-line pripojiť odkaz v pozvánke v Lync Online, zobrazí jedno z nasledujúcich chybových hlásení v programe Microsoft Internet Explorer:

Stránka nebola nájdená
Stránka sa nedá zobraziť
Pripojenie k sietiRiešiť problémy so sieťou
Keď Lync Online pokúsi začať schôdzu on-line, klientsky program zamrzne.Klient problémProblémov klienta
Pri pokuse kliknite na Schôdzu on-line pripojiť odkaz v pozvánke, opakovane sú prezentované s upozornenie zabezpečenia a nemôžu pripojiť ku schôdzi.Klient problémProblémov klienta
Pri pokuse kliknite na Schôdzu on-line pripojiť odkaz v pozvánke, dostanete nasledujúce hlásenie:

Chyba: Adresu URL schôdzky nie je platný.
Totožnosť používateľa alebo poskytovanie problémRiešenie problémov totožnosti
Pri použití Lync Online pripojiť Lync konferencie, ktoré organizuje iná spoločnosť, dostanete nasledovné chybové hlásenie:

referenčné ID 43 (zdroj ID 241)
Lync federácie problémUistite sa, že doména federácie alebo externej komunikácie sú správne nakonfigurované
Keď kliknete na Schôdzu on-line pripojiť odkaz v pozvánke, Otvoriť súbor dialógové okno. Okrem toho Lync Online nespustí schôdze v režime online.Nesprávny súbor združeniaStanovenie OCSMEET asociácie súborov vo Windows
Ste vyskúšali všetky kroky v tomto dokumente a stále nemôžete pripojiť k Lync Online schôdzi. Ste odhodlaný sa pripojiť ku konferencii, aj keď nemôžu zúčastniť audiokonferencie, videokonferencie alebo chatu.Neuplatňuje saPripojiť stretnutia pomocou aplikácie Lync Web App
Ste nútení zapojiť Lync stretnutia s Lync Web App Windows 8.1 náhľad.Neuplatňuje saNájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base 2867734.

Riešenie problémov klienta systému Windows

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Vyriešiť akýkoľvek problém klienta alebo počítač, najprv skontrolujte, či počítač aktuálne. Počítač by mal mať najnovšie aktualizácie operačného systému audio a video ovládače a aktualizácie softvéru aplikácií vytvoriť pripojenie na službu Lync Online stretnutie úspešné skúsenosti. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Spustite službu Windows Update a potom overte, či sú nainštalované všetky voliteľné hardvérové aktualizácie. Konkrétne, uistite sa, že video, audio a sieťové ovládače sú aktuálne.
 2. Overte, či Lync až do dnešného dňa. Prejsť na nasledujúcu stránku TechNet najnovšie aktualizácie Lync:
  Lync preberanie a aktualizácie
  Vyberte verziu (2013 alebo 2010), a potom vyberte klienta aplikácie Lync podľakategórie.
Teraz, že počítač je aktualizovaný a spĺňa všetky minimálne požiadavky na systém, jasné cache žiadne poverenia alebo certifikáty od predchádzajúceho prihlásenia:
 1. Overte, či používateľ o správne certifikáty v správcovi certifikátov. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Otvorte Správcu certifikátov systému Windows. Chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu certmgr.msc, a potom kliknite na tlačidlo OK.
  2. Rozbaľte osobné, a potom rozbaľte Certifikáty.
  3. Zoradenie IssuedBy stĺpca, a potom hľadať certifikát, ktorý vydala Communications Server.
  4. Overenie, že osvedčenie je prítomný a že to nie je platný.
  5. Odstrániť certifikát a skúste sa prihlásiť na Lync Online. Ak sa nemôžete prihlásiť na Lync Online, prejdite na krok 2.
 2. Odstránenie poverení používateľa Lync Online z poverenia správcu systému Windows. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, na položku Ovládací Panela potom kliknite na položku Správca poverení.
  2. Vyhľadajte súbor poverenia, ktoré používajú pripojiť k Lync Online.
  3. Rozbaľte súbor poverenia a potom kliknite na položku odstrániť z trezora.
  4. Skúste sa prihlásiť na Lync Online, a potom zadajte nový súbor poverení.
Lync Online padá späť na "anonymný pripojiť" Ak to nie je možné overiť. Ako anonymný účastníci nie sú explicitne blokovaný od vstupu na stretnutí, mali by byť vždy schopný pripojiť k schôdzi.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Sieťové riešenie problémov

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
 1. Overiť, že je počítač pripojený k sieti. Zistiť, či počítač môže pristupovať iné webové stránky.
 2. Použiť Lync Online dopravné spoľahlivosť IP sonda (TRIPP) overiť, že sieť spĺňa požiadavky na pripojenie na službu Lync Online.

  Ďalšie informácie o používaní nástroja TRIPP, nájdete v časti "Ako overiť, že sú splnené všetky požiadavky na sieť pre Lync Online" nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base:

  2409256 Nemôžete pripojiť k Lync Online alebo niektoré funkcie nefungujú, pretože v priestoroch firewall blokuje pripojenie
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Stanovenie OCSMEET asociácie súborov vo Windows

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed

 1. Overte, či Lync Online predvolený program, ktorý sa používa na otvorenie súborov .ocsmeet. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, na položku Ovládací Panela potom kliknite na položku Predvolené programy.
  2. Kliknite na položku Priradiť typ súboru alebo protokol k programu.
  3. Prejdite na .ocsmeeta potom overiť, že Microsoft Lync je vybraté akoAktuálne predvolené možnosti.
 2. Ak krok 1 nevyrieši problém, vykonajte Oprava inštalácie Office, alebo preinštalujte program Lync 2010.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Riešenie problémov totožnosti

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Tento konkrétny problém nastane, keď dvaja používatelia rovnakú Office 365 organizácie zdieľajú rovnaké používateľské meno (prezývka). Pretože ako Lync generuje stretnutie URL, dvaja užívatelia na tej istej Office 365 organizácie, ktorí majú rovnaké používateľské meno bude zdieľať rovnaké stretnutie URL. To spôsobuje Lync Online konferencie poškodil.

Ak chcete vyriešiť tento problém, zmeniť užívateľské meno jedného z užívateľov, ktorí má duplicitný používateľský názov. Informácie o tom, ako upraviť a zmeniť používateľské kontá v Office 365, pozri nasledujúce témy Pomocníka:
Vytvoriť alebo upraviť používateľov
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Riešenie problémov s Lync federácie

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Ak externým používateľom (a iba externým užívateľom) nemôže pripojiť Lync Online stretnutia, najprv určiť, či sa snažíte pripojiť ako overených používateľov alebo anonymných používateľov.
 • Ak používateľ sa pokúša pripojiť ako od inej organizácie pre Lync alebo OCS overenému používateľovi:
  • Lync Online organizácie musia mať externé komunikácia zapnutá a externej komunikácie musí byť úplne otvorené. Alebo externého používateľa domény musia byť v zozname povolených .

   Za pomoc pri povolení a riešenie problémov s doménou federácie, navštívte interaktívny návod na Lync Online externej komunikácie:
   Nastavenie Lync Online externej komunikácie
  • Externej organizácie musia mať federácie nakonfigurovaný správne z ich strany, taky.
  • Ďalšie informácie o federalizovaní s organizáciou Lync Online, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
   Konfigurácia federácie podporu pre zákazníka Lync Online
  • Ak overené pripojiť nefunguje, Lync by mal automaticky pokúsiť pripojiť ako anonymný alebo hosť používateľ.
 • Ak používateľ pokúša pripojiť ako anonymný užívateľ z Lync účastníka alebo Lync Web App alebo je vytáčanie v Lync Online konferencie s AKT prístupové číslo:
  • Anonymný pripojiť do práce, musí byť prítomný v DNS špecifický záznam DNS SRV. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
   2693625 Externí používatelia nemôžu pripojiť Lync Online konferencie anonymne alebo ako hostia
  • Pre rôzne metódy potvrdenia Lync Online DNS záznamov, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
   2566790 Riešenie problémov s konfiguráciou Lync Online DNS v Office 365
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Pripájanie k schôdzam pomocou Lync Web App


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Ak týchto krokov nepodarí problém vyriešiť, a pripája sa k schôdzi bezprostredne je väčšie obavy, použiť Lync Web App. Uvedomte si že Lync Web App nezahŕňa Voice over IP (VoIP) funkčnosť. To znamená, že účastníci môžu zobraziť iba zdieľanie relácie. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Skopírujte URL pripojiť pozvanie na schôdzu, a potom ju prilepiť do programu Internet Explorer. (Upozornenie: nie stlačte Enter zatiaľ.)
 2. Pridať "? sl = 1 na koniec adresy URL a potom stlačte kláves Enter.

  Poznámka: Ak máte Silverlight nainštalovaný používať rozšírené funkcie programu Lync Web App.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2423848 - Posledná kontrola: 2. júla 2014 - Revízia: 16.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365p o365e o365022013 o365m gwt guided walk through kbmt KB2423848 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2423848

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com