Користувачі не можуть приєднатися до онлайн-конференції в Lync онлайн

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2423848 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Оглядовий проблема

Давайте припустимо, що ви хочете для виправлення неполадок, які виникають, коли користувачі намагаються приєднатися до наради Lync Інтернет за допомогою Lync 2010, Lync 2013, Lync для магазину Windows застосунок або Lync для Mac 2011. Перед тим як почати, запитайте себе і будь-яких зовнішніх користувачів, які зіткнулися питання наступні питання:
 • Скільки користувачів проблема впливає на?
 • Є користувачі внутрішні чи зовнішні вашої організації?
 • Відповідних користувачів, можна відтворити проблему на одному комп'ютері або на кількох комп'ютерах?

Коли у вас є відповіді на ці питання, побачити у таблиці потрібно визначити тип питання, яке ви маєте справу з. У цій таблиці надається допомогти сферу проблема для певної категорії. Однак, деяким категоріям може бути поза межами технічної підтримки Lync онлайн підтримка інженера.

Читайте у таблиці, як у наведеному нижче прикладі:
Декілька користувачів... (але не одного користувача) .. відправника за межами нашої організації...Не можу приєднатися до наради Lync онлайн з декількох комп'ютерів: (як правило, викликані) Lync Федерації питання або питанням зовнішньої мережі.

Майте на увазі, що кожного впорядкована стопка карт з чергуванням кольорів та кожного рядка є взаємовиключними. Тобто, питання впливає на одного користувача або кілька користувачів, і питання можуть бути відтворені на одному комп'ютері або на кількох комп'ютерах.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Одного користувача...Одного користувача...Одного користувача...Декілька користувачів...Декілька користувачів...
від всередині нашої організаціїз за межами нашої організаціївід всередині нашої організаціїз за межами нашої організаціївід як всередині, так і за межами нашої організації
Не можу приєднатися до наради Lync Інтернет з одного комп'ютераПроблема клієнтаПроблема клієнтаПроблема клієнтаПроблема клієнтаПроблема клієнта
Не можу приєднатися до наради Lync онлайн з декількох комп'ютерівВипуск identity користувача або підготовки питанняLync Федерації питання чи проблеми зовнішньої мережіглобальна мережа проблеми або відключення застосунок-службаLync Федерації питання чи проблеми зовнішньої мережіВідключення або мережі питання обслуговування

ПРОБЛЕМА

Примітка.Mostof проблеми можуть бути вирішені byfollowing приєднатися до наради Lync керуючись Покрокове керівництво та усунення неполадок, який знаходиться на веб-сайті Microsoft:Якщо ви не один з симптомів, які перелічено в нижченаведеній таблиці, за допомогою scoping таблиці в розділі "Масштаб" звузити проблема до конкретного виду питання. Потім ви можете виправлення цієї неполадки, виконавши інтерактивні елементи, описані тут.

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
СимптомКатегоріяВиправлення неполадок
При спробі вибрати посилання Приєднатися до мережних зборів в запрошення на нараду в Lync онлайн, з'являється одне з таких повідомлень про помилку в Microsoft Internet Explorer:

Сторінку не знайдено
Не вдалося відобразити сторінку
Підключення до мережіВиправлення неполадок мережі
Коли Lync онлайн намагається почати мережних зборів, клієнтською програмою замерзає.Проблема клієнтаУсунення несправностей клієнта
При спробі вибрати посилання Приєднатися до мережних зборів в запрошення на нараду, ви неодноразово представлено з попередження системи безпеки і не може приєднатися до наради.Проблема клієнтаУсунення несправностей клієнта
При спробі вибрати посилання Приєднатися до мережних зборів в запрошення на нараду, з'являється таке повідомлення:

Помилка: Зустріч URL-адреса неприпустима.
Посвідчення користувача або підготовка випускуУсунення несправностей ідентичності
Під Вільний час сценарій виконання Lync онлайн приєднатися до конференції Lync, що організована ще одна компанія, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

посилання ID 43 (джерело ID 241)
Lync Федерації питанняПереконайтеся, що домен Федерацію або зовнішніх комунікацій правильно настроєні
Якщо клацнути посилання Приєднатися до мережних зборів в запрошення на нараду, з'являється діалогове вікно Відкриття файлів . Крім того, Lync Online не запускається мережних зборів.Неправильний файл АсоціаціїФіксація OCSMEET асоціації файлів в Windows
Спробував всі кроки в цьому документі і до цих пір не може приєднатися Lync онлайн наради. Ви налаштовані підключиться до роботи конференції, навіть якщо ви не можуть брати участь в аудіо, відео або чату.Не застосовуєтьсяПриєднатися до наради за допомогою Lync веб-застосунок
Ви змушені приєднатися Lync зустрічей з Lync веб-застосунок Windows 8.1 Preview.Не застосовуєтьсяПерегляньте статтю бази знань Microsoft 2867734.

Складніші клієнт Windows

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Щоб вирішити проблему будь-якого клієнта або комп’ютер-зразок, спочатку переконайтеся, що комп’ютер-зразок перебуває в актуальному стані. комп’ютер-зразок повинен мати останні оновлення операційної системи, аудіо та відео-драйвери і застосування оновлень програмного забезпечення щоб зробити підключення до Lync онлайн зустріч успішний досвід. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Запустіть службу Windows Update а потім переконайтеся, що інстальовано всі додаткові апаратні засоби оновлення. Зокрема, переконайтеся, що відео, аудіо та мережеві драйвери в актуальному стані.
 2. Перевірте, чи Lync в актуальному стані. Перейти на наступну сторінку TechNet за останніми оновленнями Lync:
  Lync завантаження та оновлення
  Виберіть вашу версію (2013 або 2010) а потім виберіть клієнта Lync підкатегорію.
Тепер, коли комп ' ютер до цього часу та відповідає усім вимогам мінімальним системним, ясно будь-який кешування даних фінансові дані або сертифікатів від попередніх вхід до системи:
 1. Переконайтеся, що користувач має правильний сертифікати з диспетчером сертифікатів. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Щоб відкрити диспетчер сертифікатів Windows. Щоб зробити це, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип certmgr.MSCі натисніть кнопку ОК.
  2. Послідовно розгорніть вузли особистіта сертифікати.
  3. Сортувати за IssuedBy стовпець а потім подивитися для сертифіката, який надається сервер зв'язок "один-до-одного".
  4. Перевірте, чи присутній сертифікат і що вона не минув.
  5. Видалити сертифікат і повторіть спробу входу до Lync онлайн. Якщо ви не можете увійти в Lync Online, перейдіть до кроку 2.
 2. Видалення облікових Lync онлайн диспетчер фінансові дані Windows. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Панель керуваннята виберіть пункт диспетчер фінансові дані.
  2. Знайдіть набору фінансові дані, які використовуються для підключення до Інтернет Lync.
  3. Розгорніть набору фінансові дані і натисніть кнопку видалити з Vault.
  4. Спробуйте увійти до Lync Online а потім введіть новий набір фінансові дані.
Lync онлайн падає назад "анонімні об'єднання" якщо він не може автентифікувати. Оскільки анонімні учасників явно не заблокована з приєднатися до зборів, вони повинні завжди зможуть приєднатися до наради.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Складніші мережі

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 1. Переконайтеся, що комп’ютер-зразок підключено до мережі. Визначити, чи комп’ютер-зразок доступ до інших веб-сайтів.
 2. Переконайтеся, що в мережі відповідає вимогам для підключення до Інтернет Lync за допомогою на Lync онлайн транспорту надійності IP зонд (TRIPP).

  Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання засобу TRIPP у розділі "Як переконатися, що всі мережі для Lync онлайн вимог" наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

  2409256 Не вдалося підключитися до Lync Online, або окремі функції не працюють, оскільки локальний брандмауер блокує підключення
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Фіксація OCSMEET асоціації файлів в Windows

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed

 1. Перевірте, чи на сайті Lync програмою за промовчанням, який використовується для відкриття .ocsmeet файлів. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Панель керуваннята натисніть кнопку Програми за промовчанням.
  2. Натисніть пов'язати тип файлу або протокол із програмою.
  3. Прокрутіть вниз до .ocsmeetа потім перевірити, що Microsoft Lync вибрано параметрПоточна за промовчанням .
 2. Якщо крок 1 не вирішує проблему, виконувати послугами служба відновлення інсталяції Office, або переінсталювати Lync 2010.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Складніші ідентичності

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Цей конкретний питання виникає, коли два користувачі тієї ж організації Office 365 поділитися те ж ім'я користувача (псевдонім). Тому як Lync генерує зустріч URL-адреси, на тому ж організації Office 365 якими користувачі мають однакове ім'я користувача буде одні й ті ж зустріч URL-адреси. Це викликає Lync онлайн конференції, пошкоджено.

Щоб вирішити цю проблему, змінити ім'я користувача, один з користувачів, хто має ім'я повторювані користувача. Відомості про те, як редагувати та змінювати облікові запис А бізнес-партнера користувачів у службі Office 365, такі довідки:
Створення або змінення користувачів
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Складніші Lync Федерації

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо зовнішні користувачі (і лише зовнішні користувачі) не вдалося приєднатися до наради Lync Online, спочатку визначити, чи є вони намагаються приєднатися як автентифікованих користувачів або анонімним користувачам.
 • Якщо користувач намагається приєднатися як автентифікований користувач від іншої Lync або OCS організації:
  • Lync на сайті організації повинні мати зовнішніх комунікацій включений, і зовнішніх комунікацій має бути повністю відкритий. Або зовнішніх користувачів домену має бути у списку дозволених .

   Допомога в ввімкнення та усунення несправностей домену Федерації відвідайте гідом Покрокове керівництво на Lync онлайн зовнішніх комунікацій:
   Настроювання Lync онлайн зовнішніх комунікацій
  • Зовнішні організації повинні мати Федерації настроєно належним чином, з свого боку, теж.
  • Щоб отримати додаткові відомості про інтеграцію Lync на сайті організації зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
  • Якщо автентифікованих користувачів приєднатися не працює, Lync повинні автоматично спробувати приєднатися як анонімний або гостьовий користувача.
 • Якщо користувач намагається приєднатися як анонімний користувач з Lync учасника, або Lync веб-застосунок або є набір номера в Lync онлайн-конференцію з ACP номер доступу:
  • Для анонімних приєднатися до роботи певний запис А DNS SRV повинні бути присутніми в DNS. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
   2693625 Зовнішні користувачі не можуть приєднатися до Lync Інтернет конференціях анонімно або якості гостей
  • Різні методи, що підтверджує запис А бізнес-партнера DNS онлайн Lync клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
   2566790 Виправлення неполадок конфігурації DNS для Lync Online в Office 365
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Приєднання до нарад за допомогою Lync веб-застосунок


Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Наведені способи виправлення не вирішує проблеми, якщо приєднатися до зборів відразу ж має більше значення, використати на Lync Web близько бути в курсі Lync веб-застосунок не включає голосової більш IP (VoIP) функціональність. Це означає, що учасники можна тільки переглянути обміну сесій. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Скопіювати URL приєднатися з на запрошення і вставте його в браузері Internet Explorer. (Увага: не клавішу Enter ще.)
 2. Додати «? sl = 1" до кінця URL-адресу а потім натисніть клавішу Enter.

  Примітка. Ви повинні мати Silverlight встановлений використовувати розширені функції Lync веб-застосунок.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2423848 - Востаннє переглянуто: 2 липня 2014 р. - Редакція: 13.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365p o365e o365022013 o365m gwt guided walk through kbmt KB2423848 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2423848

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com