Користувачі не можуть приєднатися до Інтернет у Lync Online

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2423848 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Контроль проблеми

Припустімо, що потрібно для виправлення неполадок, які виникають при спробі приєднання до наради Lync Online, використовуючи Lync 2010, Lync 2013, Lync для магазину Windows, застосунок або Lync 2011 для Mac. Перш ніж почати, запитайте себе та будь-яких зовнішніх користувачів, що виникла проблема, на такі запитання:
 • Кількість користувачів впливає на проблему?
 • Користувачі мають внутрішній або зовнішній для вашої організації?
 • Відповідних користувачів, можна відтворити проблему на одному комп'ютері, або на кількох комп'ютерах?

Якщо відповіді на ці запитання, див. у наведеній нижче таблиці, щоб визначити тип випуску, що ви маєте справу. У цій таблиці надаються для цільова проблему на певні категорії. Проте деякі категорії може бути поза межами технічної підтримки від співробітника представник служби підтримки клієнтів Lync Online.

Читання таблиці, як показано нижче:
Кілька користувачів. (крім одного користувача) . відправника за межами організації.Не вдається, приєднання до наради Lync Online кілька комп'ютерів.: (як правило, викликані) Проблеми з об'єднання Lync або проблеми з зовнішньої мережі.

Зауважте, що стовпців та кожного рядка є взаємовиключними. Проблема впливає на одного користувача або декількох користувачів, а також проблему може відтворюватися на одному комп'ютері або на кількох комп'ютерах.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Одного користувача.Одного користувача.Одного користувача.Кілька користувачів.Кілька користувачів.
з в організаціїз за межами організаціїз в організаціїз за межами організаціїяк всередині і за межами організації
Не вдається підключитися до наради Lync Online з одного комп'ютераПроблеми з клієнтомПроблеми з клієнтомПроблеми з клієнтомПроблеми з клієнтомПроблеми з клієнтом
Не вдається, приєднання до наради Lync Online кілька комп'ютерів.Проблеми з ідентифікації користувача або підготовки проблему.Проблеми з об'єднання Lync або зовнішньої мережі проблемиПроблеми з мережі або збій у роботі службиПроблеми з об'єднання Lync або зовнішньої мережі проблемиЗбій у роботі або в мережі питання обслуговування

ПРОБЛЕМИ

ПриміткаMostof, що їх може бути вирішена, byfollowing, до приєднання до наради Lync, керуючись покрокові інструкції та виправлення неполадок, що на веб-сайт корпорації Майкрософт:Якщо ознаки, які перелічено в наведеній нижче таблиці не виникає, сценарій виконання scoping таблиці в розділі "Обсяг" звузити її до певного виду проблеми. Після цього виправлення неполадки, виконавши інтерактивні елементи, описані нижче.

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ОзнакаКатегоріяВиправлення неполадок
Під Вільний час спроби посиланням До онлайн-зустрічі в запрошення на нараду у Lync Online, з'являється одне з таких повідомлень про помилку в Microsoft Internet Explorer:

Сторінку не знайдено
Не вдалося відобразити сторінку
Підключення до мережіВиправлення неполадок в мережі
Якщо Lync Online, намагається запустити онлайн-зустрічі, клієнтська програма зависає.Проблеми з клієнтомУсунення проблеми клієнта
Під Вільний час спроби посилання Приєднатися до онлайн-зустрічі в запрошення на нараду, повторно вибрати один із попередження системи безпеки а не можна підключити до наради.Проблеми з клієнтомУсунення проблеми клієнта
Під Вільний час спроби посиланням До онлайн-зустрічі , запрошення на нараду, у, з'являється таке повідомлення:

Помилка: Зустрічі URL-адреса неприпустима.
Дані користувача або підготовка випускуВиправлення неполадок, посвідчення
Якщо використовується Lync Online приєднатися до конференції Lync, організовані іншої компанії, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

посилання на код 43 (вихідний код 241)
Проблеми з Lync об'єднанняПереконайтеся, що Федерація доменів або зовнішніх зв'язків настроєно належним чином
Якщо клацнути посилання Приєднатися до конференції запрошення на нараду, з'являється діалогове вікно Відкриття файлів . Крім того, Lync Online не запускається, мережних нарад.Неправильні файлові асоціаціїВиправлення OCSMEET зв'язки з файлами у Windows
Ви спробували всі кроки в цьому документі і все одно не вдається приєднатися до наради Lync Online. Ви налаштовані для підключення до конференції, навіть, якщо ви не брати участь в аудіо, відео або в чаті.Не застосовуєтьсяПриєднатися до наради, за допомогою веб-застосунку Lync веб-застосунок

Виправлення неполадок Windows-клієнта

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Для усунення будь-які проблеми з клієнтському комп'ютері, або Спочатку переконайтеся, що комп’ютер-зразок перебуває в курсі. комп’ютер-зразок, потрібно мати на останні оновлення для операційної системи, аудіо та відео драйверів і програми-оновлення програмного забезпечення, щоб переконатися, що підключення до Lync Online, зустрічі на успішно досвід. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
 1. Запустіть службу Windows Update і переконайтеся, що інстальовано всі оновлення для додаткового обладнання. Зокрема, переконайтеся, що відео, аудіо та драйвери мережних буде оновлено.
 2. Переконайтеся, що Lync оновлення. Див. на наступній сторінці TechNet пошук останніх оновлень Lync.
  Lync завантаження та оновлення
  Виберіть потрібну версію, (2013 або 2010) і виберіть клієнта Lyncкатегорії.
Тепер, коли комп’ютер-зразок до цього часу і всі мінімальним системним вимогам, зніміть будь-які кешування, облікові дані або сертифікати від попередніх вхід до системи:
 1. Переконайтеся, що користувач має правильний сертифікати Диспетчер сертифікатів. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
  1. Відкрийте диспетчер сертифікатів. Для цього запустіть, натисніть кнопку виконати, введіть certmgr.MSCпісля чого натисніть OK.
  2. Послідовно розгорніть вузли особистіта сертифікати.
  3. Сортувати IssuedBy стовпець, і потім знайдіть сертифікат, який видає сервер зв'язок "один-до-одного".
  4. Перевірте, чи наявний сертифікат і він не минув.
  5. Видаліть із сертифікатом та спробуйте увійти до Lync Online. Якщо ви не ввійшли до Lync Online, перейдіть до кроку 2.
 2. Видалення облікових Lync Online диспетчер фінансові дані Windows. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
  1. Натисніть кнопку Пуск, клацніть Панель керування та виберіть диспетчер фінансові дані.
  2. Знайдіть набору фінансові дані, які використовуються для підключення до Lync Online.
  3. Розширення набору фінансові дані і натисніть видалити зі пул носіїв поштових скриньок.
  4. Спробуйте увійти до Lync Online і введіть новий набір фінансові дані.
Lync Online буде "анонімного з'єднання", якщо не можуть пройти автентифікацію. Як анонімний учасників явно не блокується приєднання до наради, які завжди зможете приєднання до наради.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Усунення неполадок мережі

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 1. Переконайтеся, що комп’ютер-зразок підключено до мережі. Перевірте, чи на комп'ютері можуть отримати доступ до інших веб-сайтів.
 2. Перевірте, чи мережі, на відповідність вимогам для підключення до Lync Online. Щоб отримати додаткові відомості зверніться до такої статті в базі знань Майкрософт:

  2409256 Не вдається підключитися до Lync Online або певні функції не працюють, тому що в локальній брандмауер блокує з'єднання
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Виправлення OCSMEET зв'язки з файлами у Windows

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed

 1. Переконайтеся, що Lync Online програмою за промовчанням, який використовується для відкриття .ocsmeet. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
  1. Натисніть кнопку Пуск, клацніть Панель керуваннята клацніть Програми за промовчанням.
  2. Натисніть кнопку, зв'язати тип файлу або протокол, з іншою програмою.
  3. Перейдіть до .ocsmeetа потім переконайтеся, що Microsoft Lync вибрано параметрПоточний за промовчанням .
 2. Якщо на кроці 1, не вирішує проблему, виконайте в Відновлення з інсталяції Office, або переустановіть Lync 2010.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Усунення неполадок посвідчення

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Цієї проблеми виникає, коли користувачі ж організації Office 365 відповідних імені користувача (псевдонім). Через те, як Lync створює, зустріч URL-адреси, два користувачі на тому ж організації Office 365 таким самим іменем користувача буде одні й ті ж зустрічі URL-адреси. Це призводить до пошкодження, конференції Lync Online.

Щоб вирішити цю проблему, змініть на ім'я користувача, один з користувачів, який має ім'я користувача, повторювані. Щоб отримати відомості про те, як змінити і облікові запис А бізнес-партнера користувачів, у службі Office 365 див. довідку:
Створення або змінення користувачів
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Усунення проблем з об'єднання Lync

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо на зовнішні користувачі (і лише з зовнішніми користувачами) не можна приєднатися до наради Lync Online, спочатку визначити, чи є вони намагаються автентифіковані користувачі, і анонімних користувачів.
 • Якщо користувач намагається приєднатися як автентифікований користувач з іншої Lync або OCS організації:
  • Lync Online організації має бути зовнішніх зв'язків, що ввімкнуто, і зовнішніх зв'язків має бути повністю відкритий. Або зовнішнього користувача в домені, має бути у списку дозволених .

   Довідка з Увімкнення та виправлення неполадок, Федерація доменів відвідайте активна проходження на Lync Online-зовнішніх зв'язків:
   Настроювання Lync Online зовнішніх зв'язків.
  • Зовнішній організації, потрібно мати об'єднання, які настроєно належним чином з їх боку, теж.
  • Щоб отримати додаткові відомості про інтеграцію з організацією Lync Online, перейдіть на веб-сайті Microsoft TechNet.
  • Якщо автентифікованих з'єднання, не працює, Lync повинна автоматично спробувати приєднатися як анонімний або гість користувача.
 • Якщо користувач намагається приєднатися як анонімний користувач із Lync учасника, або веб-застосунку Lync веб-застосунок, або є номером у Lync Online-конференції з ACP номер доступу:
  • Анонімний з'єднання для роботи певний запис А DNS SRV мають бути присутні в DNS.
  • Різні способи підтвердження запис А бізнес-партнера Lync Online-DNS клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
   2566790 Усунення проблеми з конфігурацією Lync Online-DNS у службі Office 365
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Приєднання до наради, за допомогою веб-застосунку Lync веб-застосунок


Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо ці інтерактивні елементи не вирішує проблему і приєднання до наради відразу, має більше значення, використовуйте в Lync Web приблизно бути в курсі веб-застосунку Lync веб-застосунок не включає голосу через IP (VoIP) функції. Це означає, що учасники можна тільки переглянути обміну сеансів. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
 1. Скопіюйте до URL-адреси з запрошення на нараду і вставте його в Internet Explorer. (Увага: ще не клавішу Enter.)
 2. запит на додавання "? sl = 1" в кінці URL-адресу, а потім натисніть клавішу Enter.

  Примітка Потрібно інсталювати використовувати розширені функції веб-застосунку Lync веб-застосунок Silverlight.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Як і раніше, потрібна допомога? Перейдіть до Спільноти Office 365 веб-сайт.

Властивості

Номер статті: 2423848 - Востаннє переглянуто: 12 серпня 2014 р. - Редакція: 14.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365p o365e o365022013 o365m gwt guided walk through kbmt KB2423848 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2423848

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com