Ako vyriešiť problémy, ktoré môžu nastať pri plánovaní schôdze v Lync Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2423906 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉM

Keď naplánujete schôdzu v Lync Online v Office 365, môžu sa vyskytnúť jeden z nasledujúcich príznakov.

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
SymptómPríčinaRiešenie
V počítači je nainštalovaný program Lync 2010 alebo Lync 2013. Však nemôžete nájsť možnosti v programe Outlook naplánovať alebo nastaviť stretnutia.Buď Lync conferencing add-in je vypnutý alebo nepracuje správne.Pozrite si Rezolúcia pre program Outlook 2010 a 2013

Pri pokuse upraviť možnosti pre schôdzu, dostanete nasledovné chybové hlásenie:

Zmeny tento výskyt sa nepoužijú pre schôdze v režime online priradené tejto série. Zmena schôdze v režime online, otvoriť sériu a potom vykonajte zmeny.
To je očakávané správanie, ak sa len snažíte upraviť jednorazovú schôdzu v radu opakovaných výskytov.Pozrite si rozlíšenie pre príznak 2
Telefonická konferencia informácií nie je obývaný v pozvánke. Alebo informácie, ktoré je obývané vo výzve nefunguje.Užívateľovi nie je povolené pre telefonická konferencia, alebo s nesprávne nastavenie.Pozrite si rozlíšenie pre príznak 3

RIEŠENIE

Predtým, než budete pokračovať, navštíviť a kompletný sprievodca návod a poradcu pre plánovanie Lync stretnutia na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Plánovanie a príprava na stretnutie Lync

Ak chcete odstrániť príznak 1 pre program Outlook 2010 alebo Outlook 2013


Overiť že schôdze v režime Online pre program Lync 2010 alebo doplnok Lync pre Add-in pre Microsoft Office je nainštalovaný a povolený v programe Outlook. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. V programe Outlook, kliknite na tlačidlo Súbor ovládacie prvky MožnostiTlačidlo Microsoft Office Pridať-Ins.
 2. Mať jednu z nasledujúcich akcií:
  • Ak doplnok je v Neaktívne aplikačné doplnky zozname, postupujte nasledovne:
   1. Do pola Spravovať Rozbaľovací zoznam v spodnej časti dialógového okna, kliknite na tlačidlo Doplnky COMTlačidlo Microsoft Office Ísť.
   2. Začiarknite políčko vedľa doplnku a kliknite na a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..

    Na Novú schôdzu on-line tlačidlo by teraz mala byť k dispozícii v Zobrazenie kalendára, a Schôdze v režime online tlačidlo by mali byť k dispozícii, keď vytvoríte nové položky kalendára.
  • Ak doplnok je v Telesne aplikačné doplnky zozname, postupujte nasledovne:
   1. Do pola Spravovať Rozbaľovací zoznam v spodnej časti dialógového okna, kliknite na tlačidlo Vypnuté položkyTlačidlo Microsoft Office Ísť.
   2. Vyberte doplnok a kliknite na tlačidlo Zapnúť.
   3. Reštartujte program Outlook a potom skontrolujte, že doplnok je zobrazený v Pridať-ins dialógové okno.

    Na Novú schôdzu on-line tlačidlo by teraz mala byť k dispozícii v Zobrazenie kalendára, a Schôdze v režime online tlačidlo teraz mali k dispozícii vytvoríte nové položky kalendára.
 3. V aplikácii Zobrazovač udalostí v denníku aplikácie vidieť či chyba bola zaznamenaná pre program Outlook pre program Lync 2010 a 2013 Lync Online pre Add-in pre program Lync 2010 alebo Lync pre Add-in pre Office 2013.

Ak chcete odstrániť príznak 2

 • Neupravujte určitého výskytu zasadania Lync Online. Namiesto toho upravte celý rad.
 • Ak musíte zmeniť len jeden výskyt schôdze, musíte vytvoriť novú schôdzu nahradiť jeden výskyt alebo celý rad zmeniť.
 • Ak sa chyba vyskytuje pre schôdzu, ktorá nie je súčasťou väčších série, odstránenie schôdze a potom ju znova vytvoriť.

Ak chcete odstrániť príznak 3


Overiť, že užívateľovi je poskytnutá správne pre Audio Conferencing poskytovateľa (AKT). Skontrolujte, či informácie pre daného užívateľa na Dial-In konferencie ovládacom paneli presne zhoduje informácie, ktoré poskytli krajiny AKT.

Ďalšie informácie o riešení problémov s AKT poskytovanie problémy, prejdite na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
Konfigurácia telefonického pripojenia konferencie

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2423906 - Posledná kontrola: 27. júna 2014 - Revízia: 17.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365022013 o365a o365e o365p o365m gwt guided walk through kbmt KB2423906 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2423906

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com