Uživatelé nemohou sdílet prezentace aplikace PowerPoint z službě Lync 2010 nebo službě Lync 2013 ve službě Lync Online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2423938 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při pokusu o sdílení prezentace aplikace PowerPoint z aplikace Microsoft službě Lync 2010 a 2013 službě Lync společnosti Microsoft v aplikaci Microsoft službě Lync Online vyskytnout některý z následujících příznaků:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
PříznakPříčinaŘešení
Při pokusu o sdílení prezentace aplikace PowerPoint až 2013 službě Lync, obdržíte následující chybová zpráva:
Některé funkce sdílení nejsou k dispozici kvůli potížím s připojením k serveru.
Službě Lync 2013 nelze kontaktovat server Microsoft OfficeOnline PowerPoint. Microsoft službu Lync Online odesílá adresy URL platné připojení, ale službě Lync 2013 se nelze připojit. Důvodem může být omezení rozlišení nebo bránu firewall systému DNS (Domain Name).Viz Odstraňování potíží se sítí
Při pokusu o sdílení prezentace aplikace PowerPoint až 2013 službě Lync, obdržíte následující chybová zpráva:
Omlouvám se, ale šablona prezentace <filename>nelze odeslat soubory PPTX. Se vyskytly potíže s připojením ke službě. To udržuje děje, můžete kontaktovat tým podpory.</filename>
Obvykle se jedná o problém se službou službu Lync Online. Pokud službu Lync Online servery nelze připojit k serveru OfficeOnline, jejich neodešle URL připojení ke službě Lync 2013.Kontrola Řídicí panel stavu služeb Office 365 pro výpadky.
Pokud se pokusíte sdílet prezentaci aplikace PowerPoint ve službě Lync 2010, zobrazí následující chybová zpráva:
Došlo k potížím, převod prezentace aplikace PowerPoint.
Prezentaci aplikace PowerPoint je již spuštěna, je poškozen, je chráněn heslem, je nesprávný soubor typu nebo obsahuje funkce, které jsou k dispozici ve službě Lync.Zkontrolujte integritu prezentace aplikace PowerPoint.
Organizátor schůzky odesílání snímků aplikace PowerPoint. Snímky aplikace PowerPoint však nejsou správně zobrazeny.Některé druhy médií v rámci prezentace nejsou podporovány.Zkontrolujte integritu prezentace aplikace PowerPoint.
Účastník schůzky nelze uložit sdílený obsah v libovolném formátu, jako je nativním formátu nebo formátu specifikace XPS (XML Paper).Obvykle způsobeno problémy s oprávněním cílového adresáře, osvědčení nebo problém s Microsoft XPS Document Writer.Zkontrolujte nastavení a oprávnění pro místní.

ŘEŠENÍ

Odstraňování potíží se sítí


Nástroj Microsoft Office 365 dopravy spolehlivost IP Probe (TRIPP) pro službu Lync Online pomáhá ověřit, že sítě mohou vytvořit spolehlivé připojení ke službě Lync Online. Další informace o tom, jak spustit nástroj TRIPP, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2409256 Nelze se připojit ke službě Lync Online nebo některé funkce nefungují, protože připojení místní brány firewall blokuje
Dále zkontrolujte, že je v bráně firewall otevřít rozsah IP 65.54.54.0/24. Tato oblast se vztahuje na OfficeOnline serveru, ze kterého vysílání prezentací aplikace PowerPoint.

Zkontrolujte integritu prezentace aplikace PowerPoint

 1. Pokud statický obrázek se nezobrazí správně, zkuste problém reprodukovat pomocí stejného souboru PPT, obsahující obrázek. Poté se pokuste se problém reprodukovat pomocí různých PPT soubor, který obsahuje stejnou bitovou kopii.
 2. Uvědomte si, že některý obsah (videa, multimédií a tak dále) budou odebrány z paluby během procesu odesílání.
 3. Ověřte, že prezentaci, kterou chcete odeslat není otevřený kdekoli jinde v systému.
 4. Ověřte, že prezentace aplikace PowerPoint není chráněn podle Správa informačních práv (IRM).
 5. Ověřte, že neexistují žádná otevřená dialogová okna v aplikaci PowerPoint. (Například dialogové okno se zobrazí při klepněte v nabídcesoubor a potom klepněte na tlačítko Otevřít.)

Zkontrolujte nastavení a oprávnění pro místní

 1. Ověřte, zda máte správné certifikáty ve Správci certifikátů. Postupujte následujícím způsobem
  1. Otevřete konzolu Správce certifikátů. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ text certmgr.msca potom klepněte na tlačítko OK.
  2. Rozbalte osobnía pak rozbalte položku certifikáty.
  3. Klepněte na záhlaví Vystavilsloupce seřaďte sloupec a potom vyhledejte certifikát vydaný Communications Server.
  4. Zkontrolujte, zda certifikát je k dispozici a nevypršela.
  5. Pokud vypršela platnost certifikátu, klepněte pravým tlačítkem myši na certifikát, přejděte na příkaz Všechny úkolya klepněte na tlačítko Odstranit.
  6. Zkuste se přihlásit ke službě Lync Online. Tuto akci bude stahovat nový certifikát, pokud je přihlášení úspěšné.
 2. Ověřte, zda máte odpovídající oprávnění k uložení do cílového umístění.
  • Ověřte, zda má uživatel oprávnění k uložení obsahu. Mít předvádějícího otevření obsahu přihrádky (nebo přílohy, pokud je soubor přílohy), klepněte na šipku doprava (nebo klepněte pravým tlačítkem myši) a potom klepněte na tlačítko Chcete-li k dispozici. Ujistěte se, že Aby k dispozici je nastavena na roli toho, kdo se pokouší uložit soubor.
 3. Pokud uložíte do umístění v síti, ověřte, zda máte oprávnění pro čtení a zápis do sdílené síťové složky.
 4. Pokud obsah nelze uložit ve formátu XPS, zkontrolujte že XPS tiskové fronty. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Start, klepněte na položku zařízení a tiskárny, otevřete Microsoft XPS Document Writer a odstraňte všechny čekající úlohy, které se zdá být zablokované.

DALŠÍ INFORMACE

V souborech protokolu 2013 službě Lync si všimnete položka podobná následující, pokud se nemůžete připojit k serveru OfficeOnline:

<diagHeader>54018, důvod = "navigace na WAC URL se nezdařilo.";Typu klienta = službě Lync;Build = 15.0.4128.1019;ContentMCU = "sip:SeanB@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:data-conf:id:FGJQ0KFG";ConferenceUri = "sip:seanb@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:FGJQ0KFG";URL = "https://sn1-broadcast.beta.officeapps.live.com/m/Presenter.aspx?a=0 &amp; e = true &amp; WopiSrc=https%3A%2F%2Fwebpoolsn20b07.infra.lync.com%2FDataCollabWeb%2Fwopi%2Ffiles%2F2F8-1-276EEDA &amp; access_token = AAMFEJlF2hMaA7Baog3cKZg8YU8GEBKuMdWWOkyOkQZnxLmGLC6BEJlF2hMaA7Baog3cKZg8YU-CAqWIgyBVhtC-f_hKD6jwOA3RRNo-lE7GIzHpLVIlGuE2NPyoooYIsdmqqvVpzwgIDURhdGFDb2xsYWJXZWI &amp; &lt; fs = FULLSCREEN &amp; &gt;&lt; rec NAHRÁVÁNÍ = &amp; &gt;&lt; thm =</diagHeader>
THEME_ID &amp; &gt;&lt; ui = UI_LLCC &amp; &gt;&lt; r = DC_LLCC &amp; &gt; ";Kód chyby = "0x800C000E"


Druhá chybová zpráva Pokud službu Lync Online nelze odeslat adresu URL připojení se zobrazí následující položka v souboru protokolu službě Lync 2013:

<diagHeader>54006, důvod = "prostředek nemohl být odeslány na Server webové konference";Typu klienta = službě Lync;Build = 15.0.4128.1019;ContentMCU = "sip:DeanH@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:data-conf:id:2TTC0TM5";ConferenceUri = "sip:deanh@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:2TTC0TM5";HrReason = "0x80F10248";</diagHeader>
PackedSize = "2489286";UnpackedSize = "2490375";ServerReason = "4";ServerReasonString = "UnknownFailure"


Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2423938 - Poslední aktualizace: 27. června 2014 - Revize: 18.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Lync Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2423938 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2423938

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com