Používatelia nemôžu zdieľať PowerPoint prezentácií Lync 2010 alebo Lync 2013 v Lync Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2423938 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Keď sa pokúsite zdieľať Microsoft PowerPoint prezentácie Microsoft Lync 2010 alebo Microsoft Lync 2013 v Microsoft Lync Online, narazíte na jeden z nasledujúcich príznakov:

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
SymptómPríčinaRiešenie
Pri pokuse o zdieľanie prezentácie programu PowerPoint prostredníctvom Lync 2013, dostanete nasledovné chybové hlásenie:
Niektoré funkcie zdieľania sú nedostupné pre problém s pripojením na server.
Lync 2013 nemôže kontaktovať server Microsoft OfficeOnline PowerPoint. Microsoft Lync Online pošle platné pripojenie URL, ale nemôže pripojiť Lync 2013. To môže byť spôsobené obmedzenia rozlíšenie alebo firewall systému DNS (Domain Name).Pozrite si Riešenie problémov so sieťou
Pri pokuse o zdieľanie prezentácie programu PowerPoint prostredníctvom Lync 2013, dostanete nasledovné chybové hlásenie:
Ospravedlňujeme sa, ale prezentácia šablóny <filename>.pptx nemožno odovzdať. Sme s ťažkosťami spojenie so slu?bou. Ak to stále deje, možno budete chcieť, kontaktujte svoj tím podpory.</filename>
Zvyčajne je to problém s službu Lync Online. Ak servery Lync Online nemôžete pripojiť k serveru OfficeOnline, nebudú posielať URL pripojenia k Lync 2013.Skontrolujte, či Office 365 služby zdravia Dashboard pre výpadky.
Keď sa pokúsite zdieľať prezentáciu programu PowerPoint v Lync 2010, dostanete nasledovné chybové hlásenie:
Tam bol problém konverzie prezentácie programu PowerPoint.
PowerPoint prezentácie je už otvorený, je poškodený, je chránené heslom, je nesprávny typ súboru, alebo obsahuje funkcie, ktoré sú k dispozícii v Lync.Overiť integritu prezentácie programu PowerPoint.
Organizátor schôdze obrázky obrázky snímok programu PowerPoint. Avšak, PowerPoint snímky obrázky nezobrazujú správne.Niektoré typy médií do prezentácie programu PowerPoint nie je podporované.Overiť integritu prezentácie programu PowerPoint.
Účastník schôdze nemožno uložiť zdieľaný obsah v akomkoľvek formáte, ako je natívny formát alebo formát XML Paper Specification (XPS).Obvykle spôsobené problémy s povoleniami cieľový adresár, certifikát problémy alebo problém s Microsoft XPS Document Writer.Skontrolujte nastavenie a lokálnymi povoleniami.

RIEŠENIE

Riešenie problémov so sieťou


Microsoft Office 365 dopravy spoľahlivosť IP sonda (TRIPP) nástroj pre Lync Online môže pomôcť overiť siete môžete aby spoľahlivé pripojenie k Lync Online. Ďalšie informácie o spôsobe spustenia nástroja TRIPP, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2409256 Nemôžete pripojiť k Lync Online alebo niektoré funkcie nefungujú, pretože v priestoroch firewall blokuje pripojenie
Okrem toho skontrolujte rozsah IP 65.54.54.0/24 otvorené brány firewall. Tento rozsah pokrýva OfficeOnline server z ktorého sú vysielané prezentácie programu PowerPoint.

Overiť integritu prezentácie programu PowerPoint

 1. Ak statický obrázok sa nezobrazuje správne, pokúste sa reprodukovať problém pomocou rovnakej .ppt súboru s obrázkom. Pokúste sa reprodukovať problém pomocou rôznych .ppt súbor, ktorý obsahuje rovnaký obraz.
 2. Uvedomte si, že nejaký obsah (video, multimediálne, a tak ďalej) sa odstráni z paluby počas odovzdávania.
 3. Overiť, že PowerPoint prezentácie, ktoré chcete nahrať neotvorí kdekoľvek inde v systéme.
 4. Overiť, že prezentácii programu PowerPoint nie je chránený podľa správy prístupových práv k informáciám (IRM).
 5. Overiť, že neexistujú žiadne otvorené dialógové okná v programe PowerPoint. (Napríklad dialógové okno sa zobrazí, keď kliknite na ponukusúbor a potom kliknite na položku Otvoriť.)

Skontrolujte nastavenie a lokálnymi povoleniami

 1. Overte, či máte správne certifikáty v správcovi certifikátov. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Otvorte Správcu certifikátov. Chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu certmgr.msc, a potom kliknite na tlačidlo OK.
  2. Rozbaľte osobné, a potom rozbaľte Certifikáty.
  3. Kliknite na nadpis Vydané podľastĺpca zoradiť stĺpec, a potom hľadať certifikát, ktorý vydala Communications Server.
  4. Skontrolujte, či certifikát je prítomný a nie je platný.
  5. Ak certifikát je platný, pravým tlačidlom myši kliknite na certifikát, ukážte na položku Všetky úlohya potom kliknite na tlačidlo odstrániť.
  6. Skúste sa prihlásiť na Lync Online. Táto akcia bude stiahnuť nový certifikát ak je prihlásenie úspešné.
 2. Overte, či máte príslušné povolenia na uloženie vašej cieľovej destinácie.
  • Overte, či má používateľ povolenia na uloženie obsahu. Majú moderátorka obsahu priehradky (alebo prílohy, ak je súbor prílohu) otvoriť, kliknite na šípku vpravo (alebo kliknite pravým tlačidlom myši), a potom kliknite na tlačidlo Sprístupniť. Uistite sa, že Sa k dispozícii je nastavená na rolu osoby, ktorá sa pokúša uložiť súbor.
 3. Ak uložíte do sieťového umiestnenia, overte, či máte čítanie/zápis oprávnenia pre zdieľaný sieťový prostriedok.
 4. Ak obsah nie je možné uložiť vo formáte XPS, skontrolujte XPS tlačový front. To urobiť, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na položku zariadenia a tlačiarne, otvorte Microsoft XPS Document Writer a potom odstrániť všetky čakajúce úlohy, ktoré sa zdajú byť prilepené.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

V roku 2013 Lync log súbory, spozorujete za položkou podobnou tieto Ak sa nemôžete pripojiť k serveru OfficeOnline:

<diagHeader>54018, dôvod = "navigácia WAC URL zlyhalo.";TypKlienta = Lync;Vybudovanie = 15.0.4128.1019;ContentMCU = "sip:SeanB@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:data-conf:id:FGJQ0KFG";ConferenceUri = "sip:seanb@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:FGJQ0KFG";URL = "https://sn1-broadcast.beta.officeapps.live.com/m/Presenter.aspx?a=0 &amp; e = true &amp; WopiSrc=https%3A%2F%2Fwebpoolsn20b07.infra.lync.com%2FDataCollabWeb%2Fwopi%2Ffiles%2F2F8-1-276EEDA &amp; access_token = AAMFEJlF2hMaA7Baog3cKZg8YU8GEBKuMdWWOkyOkQZnxLmGLC6BEJlF2hMaA7Baog3cKZg8YU-CAqWIgyBVhtC-f_hKD6jwOA3RRNo-lE7GIzHpLVIlGuE2NPyoooYIsdmqqvVpzwgIDURhdGFDb2xsYWJXZWI &amp; &lt; fs = FULLSCREEN &amp; &gt;&lt; rec = nahrávanie &amp; &gt;&lt; thm =</diagHeader>
THEME_ID &amp; &gt;&lt; ui = UI_LLCC &amp; &gt;&lt; r = DC_LLCC &amp; &gt; ";ErrorCode = "0x800C000E"


Pre druhé chybové hlásenie, ak Lync Online nemôže odoslať adresu URL pripojenia zobrazí nasledovný záznam v Lync 2013 log súbory:

<diagHeader>54006, dôvod = "prostriedok nemohol byť nahrali na Web Conferencing Server";TypKlienta = Lync;Vybudovanie = 15.0.4128.1019;ContentMCU = "sip:DeanH@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:data-conf:id:2TTC0TM5";ConferenceUri = "sip:deanh@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:2TTC0TM5";HrReason = "0x80F10248";</diagHeader>
PackedSize = "2489286";UnpackedSize = "2490375";ServerReason = "4";ServerReasonString = "UnknownFailure"


Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2423938 - Posledná kontrola: 27. júna 2014 - Revízia: 11.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2423938 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2423938

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com