Користувачі не можуть поділитися презентацій PowerPoint від Lync 2010 або Lync 2013 в Lync онлайн

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2423938 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби поділитися Презентація Microsoft PowerPoint від Microsoft Lync 2010 або Microsoft Lync 2013 в Microsoft Lync онлайн, можуть виникнути такі ускладнення:

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
СимптомПричиниУсунення
Під Вільний час спроби Поділіться презентацією PowerPoint через Lync 2013, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Деякі спільне сценарій виконання функції недоступні через проблеми підключення до сервера.
Lync 2013 не може зв'язатися із сервером Microsoft OfficeOnline PowerPoint. Microsoft Lync онлайн надсилає URL дійсне з'єднання, але Lync 2013 не вдалося підключитися. Це може бути викликано роздільну здатність або брандмауер обмежень доменної системи іменування (DNS).Див. Виправлення неполадок мережі
Під Вільний час спроби Поділіться презентацією PowerPoint через Lync 2013, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Вибачте, але презентації шаблон <filename>.pptx не вдалося передати. У нас виникають труднощі з підключенням до застосунок-служба. Якщо це повториться, ви можете зв'язатися з службою підтримки.</filename>
Зазвичай, це проблема зі службою онлайн Lync. Якщо серверів Lync Інтернет не вдалося підключитися до сервера OfficeOnline, вони не надсилатиме URL-адреса зв'язок "один-до-одного" Lync 2013.Перевірити на Приладна дошка Office 365 служби охорони здоров'я для відключення.
Під Вільний час спроби Поділіться презентацією PowerPoint у Lync 2010, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Сталася помилка перетворення презентації PowerPoint.
У презентації PowerPoint уже відкрито, пошкоджено, паролем, неправильний файл типу, або містить функції, які недоступні в Lync.Перевірка цілісності презентації PowerPoint.
організатор наради завантажує зображення слайдів PowerPoint. Однак, PowerPoint слайдів зображення не відображаються правильно.Деякі види засобів масової інформації в межах презентацій PowerPoint не підтримуються.Перевірка цілісності презентації PowerPoint.
Учасником наради не вдалося зберегти спільного вмісту в будь-якому форматі, наприклад рідному форматі або у форматі XML Paper Specification (XPS).Як правило, викликані дозволи проблем з каталог, сертифікат питання або проблеми з Microsoft формат XPS Document Writer.Перевірте локальний дозволи та параметри.

РІШЕННЯ

Виправлення неполадок мережі


Microsoft Office 365 транспорту надійності IP зонд (TRIPP) інструмент для Lync Інтернет може допомогти переконатися, що глобальна мережа може прийняти надійне з'єднання Lync онлайн. Щоб отримати додаткові відомості про те, як запустити засіб TRIPP, прочитайте статтю бази знань Майкрософт:
2409256 Не вдалося підключитися до Lync Online, або окремі функції не працюють, оскільки локальний брандмауер блокує підключення
Крім того, переконайтеся, що діапазон IP 65.54.54.0/24 відкрито у брандмауері. Цей діапазон охоплює OfficeOnline сервера, з якого є потоковим презентацій PowerPoint.

Перевірка цілісності презентації PowerPoint

 1. Якщо статичне зображення не відображається коректно, спробуйте відтворити проблему за допомогою ж PPT-файл, що містить зображення. Потім спробуйте відтворити проблему за допомогою різних PPT-файл, що містить той самий образ.
 2. Майте на увазі, що деякий вміст (відео, мультимедійні і так далі), буде видалено з палубі під Вільний час процесу завантаження.
 3. Переконайтеся, що презентації PowerPoint, які потрібно завантажувати не відкрито в будь-якій ще в системі.
 4. Переконайтеся, що у презентації PowerPoint не захищені за права управління інформації (IRM).
 5. Перевірте, чи немає відкриті діалогові вікна в PowerPoint. (Наприклад, діалогове вікно з'являється, коли ви клацнітьфайл і натисніть кнопку Відкрити.)

Перевірте локальний дозволи та параметри

 1. Переконайтеся, що у вас є правильний сертифікати з диспетчером сертифікатів. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Щоб відкрити диспетчер сертифікатів. Щоб зробити це, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип certmgr.MSCі натисніть кнопку ОК.
  2. Послідовно розгорніть вузли особистіта сертифікати.
  3. Клацніть заголовок для Видав застовпець для сортування впорядкована стопка карт з чергуванням кольорів а потім шукати сертифікатом, що виданий сервер зв'язок "один-до-одного".
  4. Перевірте, чи сертифікат присутній і не минув.
  5. Якщо сертифікат є недійсним, клацніть правою кнопкою миші сертифікат, виберіть пункт Усі завданняі виберіть команду Видалити.
  6. Спробуйте увійти до онлайн Lync. Ця дія буде завантажити новий сертифікат, якщо входу є успішним.
 2. Переконайтеся, що у вас є відповідні дозволи на збереження до цільового призначення.
  • Переконайтеся, що користувач має права зберегти вміст. Є провідним відкриття вмісту кошика (або вкладення, якщо файл є вкладенням), натисніть кнопку зі стрілкою вправо або клацніть правою кнопкою миші а потім натисніть кнопку Зробити доступними для. Переконайтеся, що Зробити доступним для ролі та людина, яка намагається зберегти файл.
 3. Якщо зберігається в мережному розташуванні, переконайтеся, що у вас дозволи на читання/запис спільній мережній папці.
 4. Якщо вміст не можна зберегти у форматі формат XPS тільки, перевірте формат XPS черги друку. Для цього натисніть кнопку Пуск, клацніть пристрої та принтери, відкрити Microsoft формат XPS Document Writer а потім видаліть усі відкладених завдань, що здається, застряг.

Додаткові відомості

В лог-файли Lync 2013 ви помітите, запис А такого вигляду, якщо не вдалося підключитися до сервера OfficeOnline:

<diagHeader>54018; причина = "Навігація WAC URL-адресою, не вдалося.";ClientType = Lync;Побудувати = 15.0.4128.1019;ContentMCU = "sip:SeanB@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:data-conf:id:FGJQ0KFG";ConferenceUri = "sip:seanb@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:FGJQ0KFG";URL-адреса = "https://sn1-broadcast.beta.officeapps.live.com/m/Presenter.aspx?a=0 &amp; e = true &amp; WopiSrc=https%3A%2F%2Fwebpoolsn20b07.infra.lync.com%2FDataCollabWeb%2Fwopi%2Ffiles%2F2F8-1-276EEDA &amp; access_token = AAMFEJlF2hMaA7Baog3cKZg8YU8GEBKuMdWWOkyOkQZnxLmGLC6BEJlF2hMaA7Baog3cKZg8YU-CAqWIgyBVhtC-f_hKD6jwOA3RRNo-lE7GIzHpLVIlGuE2NPyoooYIsdmqqvVpzwgIDURhdGFDb2xsYWJXZWI &amp; &lt; fs = ПОВНОЕКРАННИЙ &amp; &gt;&lt; rec = запис А &amp; &gt;&lt; thm =</diagHeader>
THEME_ID &amp; &gt;&lt; ui = UI_LLCC &amp; &gt;&lt; rs = DC_LLCC &amp; &gt; ";Код помилки = "0x800C000E"


Друге протокол IMAP про помилку якщо Lync Інтернет не може відправити вам URL-адреса зв'язок "один-до-одного" ви див такий запис А в лог-файли Lync 2013

<diagHeader>54006; причина = "ресурс не змогла бути завантажені в сервер веб-конференцій";ClientType = Lync;Побудувати = 15.0.4128.1019;ContentMCU = "sip:DeanH@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:data-conf:id:2TTC0TM5";ConferenceUri = "sip:deanh@trtcmd.com;gruu;opaque=app:conf:focus:id:2TTC0TM5";HrReason = "0x80F10248";</diagHeader>
PackedSize = "2489286";UnpackedSize = "2490375";ServerReason = "4";ServerReasonString = "UnknownFailure"


Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2423938 - Востаннє переглянуто: 26 лютого 2014 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2423938 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2423938

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com