Nemôžete nájsť používateľa v adresári offline v Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2427141 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉM

Pri vyhľadávaní osoby vo vašej organizácii adresár offline (OAB) v balíku Microsoft Office 365 nemôžete nájsť túto osobu.

RIEŠENIE

Krok 1: Stiahnite si najnovšiu kópiu OAB

Stiahnuť najnovšiu kópiu OAB. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:
  • Ak máte program Microsoft Office Outlook 2007, na Nástroje ponuku, ukážte na položku Odoslať a prijaťa potom kliknite Na stiahnutie adresár Offline.
  • Ak máte program Microsoft Outlook 2010 alebo Microsoft Outlook 2013, na karte Odosielanie a prijímanie , kliknite Skupiny pre odosielanie alebo prijímaniea potom kliknite na položku Prevziať adresár.
 2. V dialógovom okne Adresár Offline , zrušte začiarknutie políčka Prevziať zmeny od posledného odosielania alebo prijímania a potom kliknite na tlačidlo Úplné podrobnosti.
 3. Kliknite na tlačidlo OK.
Ak prijmete chybové hlásenie, keď preberáte OAB, môže byť problém s pripojením k službe Exchange Autodiscover. Pomocou nástroja Test automatickej konfigurácie e-mailu v programe Outlook skontrolujte, či služba Autodiscover a dostupnosť služieb pracujú. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Spustite program Outlook.
 2. Podržte stlačený kláves CTRL, kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu programu Outlook v oblasti oznámení a potom kliknite na tlačidlo Test automatickej konfigurácie e-mailu.
 3. Skontrolujte, či na správnu e-mailovú adresu v e-mailovú adresu box.
 4. Kliknutím zrušte začiarknutie použitie Guessmart políčko a Secure Guessmart overovanie políčko.
 5. Na automatickej konfigurácie e-mailu Test stránku, kliknutím vyberte možnosť použitie služby AutoDiscover políčko a potom kliknite na tlačidlo Test.
Uistite sa, že tento test je úspešný a že Outlook môžete získať správne adresy URL služby Availability. Ak tento test nebude úspešný, Služba Autodiscover je dôvod, prečo OAB nepracuje podľa očakávania.

Krok 2: Skontrolujte, či osoba existuje v Office 365 portál

Potvrdiť, že osoba má konto používateľa, ktorý je aktívny v Office 365 portálu. Tiež potvrdiť osoba je licencovaný. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov.

Poznámka: Musíte byť správcom Office 365 na dokončenie tohto kroku.
 1. Prihláste sa do portálu (Office 365https://portal.Office.com).
 2. Kliknite na tlačidlo Admin, a potom vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:
  • Ak máte Office 365 podniku alebo Office 365 stredne veľké firemných zákazníkov, v ľavej navigačnej tably, kliknite na tlačidlo Používatelia a skupiny.
  • Ak ste zákazník Office 365 Small Business v zozname používateľov, kliknite na Pridať používateľov, správu kontaktov, a ďalšie.
 3. V Search box, zadajte užívateľské meno a stlačte kláves Enter nájsť užívateľa.
 4. Ak užívateľ je prítomný, kliknite na meno používateľa a potvrdiť, že licencia je priradený používateľovi. Ak užívateľ nie je prítomný, alebo ak používateľ nemá licenciu Exchange Online, používateľ môže nie byť nastavený v službe Exchange Online.
Ak užívateľ je prítomný, ale nie licencovaný, prejdite na "krok 3: potvrdiť, že osoba má schránku Exchange Online" oddiel. Ak používateľ nie je prítomný, skontrolovať, či užívateľ bol vymazaný úmyselne alebo ak používateľ má byť obnovený. Informácie o obnovení užívateľa, Odstránenie alebo obnovenie používateľských poštových schránok v službe Exchange Online.

Krok 3: Potvrdiť, že osoba má schránku Exchange Online

Poznámka: Musíte byť správcom Office 365 na dokončenie tohto kroku.

Výmena admin centrum sa používa na uistite sa, že výmena Online schránky nebol odstránený.
 1. Otvorenej výmeny Admin Center. K tomu sa prihlásiť do Office 365 portálu, kliknite Admina potom kliknite na položku Exchange.
 2. Na ľavej navigačnej table kliknite príjemcova potom kliknite na tlačidlo poštové schránky.
 3. Skontrolujte, či používateľ je nastavený v službe Exchange Online.
 4. Ak hľadáte kto nie je vo vašej organizácii, vyberte kontakty , vyhľadajte položku. Ak položka bola pridaná v posledných 24 hodinách, aktualizácie môže ešte byť replikované z GAL na OAB.

  To môže trvať 24 až 48 hodín pre GAL aktualizovať možnosť. Skontrolujte späť po druhom 24 hodín či OAB je aktualizovaný.
Ak poštová schránka nie je prítomný, skontrolujte, či osoba bola zámerne odstránené alebo ak osoba má byť obnovený. Informácie o obnovení užívateľa,Odstránenie alebo obnovenie používateľských poštových schránok v službe Exchange Online.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa môže vyskytnúť z niekoľkých dôvodov, vrátane nasledujúcich:
 • Primárna prenos protokolu SMTP (Simple Mail) adresa používateľ nedávno zmenil.
 • Si prezeráte zastaranú verziu OAB.
 • Hľadáte pre užívateľov ktorý už nie je aktívna alebo kto bol odstránený.
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2427141 - Posledná kontrola: 13. júla 2014 - Revízia: 15.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2427141 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2427141

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com