Не вдалося знайти користувача до автономної адресної книги у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2427141 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час пошуку на людину з автономної адресної книги установи (OAB) в Microsoft Office Outlook 365, ви не можете знайти цієї людини.

РІШЕННЯ

Крок 1: Завантажити останню копію до автономної адресної книги

Завантажити останню версію з автономної адресної книги. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Виконайте одну з таких дій.
  • Якщо у вас є Microsoft Office Outlook 2007, далі на інструменти меню, пункт Надіслати/отриматиі натисніть кнопку Завантажити автономну адресну книгу.
  • Якщо Microsoft® Outlook® 2010 або Microsoft Outlook 2013 року на вкладці Надсилання й отримання , натисніть Груп надсилання й отриманняа потім команду Завантажити адресну книгу.
 2. У діалоговому вікні Автономної адресної книги зніміть прапорець завантажити змін, внесених після останнього надсилання й отримання і натисніть кнопку Подробиці.
 3. Натисніть кнопку ОК.
Якщо ви отримали протокол IMAP про помилку, коли ви завантажуєте до автономної адресної книги, можливо, проблеми з підключенням до служби автовизначення конфігурації сервера Exchange. Інструмент Перевірка автоконфігурації електронна пошта в Outlook для перевірки, чи працюєте служби автовизначення та служби доступності. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Запустіть Outlook.
 2. Утримуйте натиснутою клавішу CTRL, клацніть правою кнопкою миші піктограму Outlook в області оповіщень і виберіть команду Перевірка автоконфігурації електронна пошта.
 3. Переконайтеся, що правильну електронну адресу в на адреса електронна пошта поле.
 4. Натисніть Очистити на сценарій виконання Guessmart прапорець і на безпечну перевірку Spa Guessmart прапорець.
 5. На на Перевірка автоконфігурації електронна пошта сторінку, встановіть на використовувати автовизначення прапорець і натисніть кнопку перевірити.
Переконайтеся, що це випробування буде успішним, і що Outlook можна отримати правильні URL-адреси для служби доступності. Якщо цей тест не увінчалися успіхом, служби автовизначення є причиною, чому до автономної адресної книги не працює належним чином.

Крок 2: Перевірте, чи людина існує на порталі Office 365

Підтвердьте, що людина має обліковий запис А комп'ютера користувача, який є активним на порталі Office 365. Також, підтвердити, що людина має ліцензію. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.

Примітка. Ви повинні бути Office 365 адміністратора для виконання цього кроку.
 1. Ввійдіть до порталу (Office 365HTTPS://portal.Office.com).
 2. Клацніть адмініструванняа потім виконайте одну з таких дій:
  • Якщо ви Office 365 підприємств або Office 365 компаній середнього бізнесу бізнес-клієнтом, область ліворуч переходів, клацніть користувачі та групи.
  • Якщо Office 365 малого бізнесу клієнта, у розділі користувачі, натисніть кнопку Додати користувачів, керувати контактами і багато іншого.
 3. У на Пошук коробка, введіть ім'я користувача та натисніть клавішу Enter, щоб знайти цього користувача.
 4. Якщо користувач присутній, клацніть ім'я користувача і підтвердити, що ліцензія присвоюється користувача. Якщо користувач не присутній, або, якщо вони не мають ліцензії на Exchange Online, користувач може не настроєно у службі Exchange Online.
Якщо користувач присутня, але не є ліцензією, перейдіть до на "Крок 3: підтвердити, що людина має поштову скриньку Exchange Online" розділу. Якщо користувач не присутній, перевірте, чи користувач був навмисно видалено або якщо користувач повинен бути відновлений. Відомості про те, як відновити користувача див. Видалити або відновити поштових скриньок в Exchange онлайн.

Крок 3: Підтвердити, що людина має поштової скриньки Exchange Online

Примітка. Ви повинні бути Office 365 адміністратора для виконання цього кроку.

Переконайтеся, що скриньки Exchange Online не було видалено за допомогою Центру адміністрування Exchange.
 1. Відкритий обмін центру адміністрування. Щоб зробити це, ввійдіть до порталу Office 365, Adminі виберіть пункт обміну валют.
 2. На лівій навігаційній панелі виберіть пункт одержувачіі натисніть кнопку поштових скриньок.
 3. Перевірте, чи користувача настроєно у службі Exchange Online.
 4. Якщо особа, яка ви шукаєте у вашій організації, установіть Контакти знайти запис А. Якщо запис А було додано в останні 24 години, оновлення може не ще бути відтворена з GAL до до автономної адресної книги.

  Це може зайняти 24 до 48 годин для Гал для оновлення до автономної адресної книги. Перевірте ще одною 24 години чи оновлено до автономної адресної книги.
Якщо її не присутній, перевірити чи людини був навмисно видалено або якщо людина має бути відновлена. Відомості про те, як відновити користувача див.Видалити або відновити поштових скриньок в Exchange онлайн.

Додаткові відомості

Ця проблема може виникнути з кількох причин, включаючи наступні:
 • Основну простий Поштовий переказ протоколу SMTP-адресу користувача було нещодавно змінено.
 • Ви переглядаєте застарілу версію до автономної адресної книги.
 • Ви шукаєте для користувача, який вже не є активною або який було видалено.
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2427141 - Востаннє переглянуто: 13 липня 2014 р. - Редакція: 12.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2427141 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2427141

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com