Düzeltme: SQL Server 2005'te Sorgu Tasarımcısı'nı kullandığınızda hata iletisi: "açılamadı 'user32.dll' 'GetWindowLongPtr' adında bir giriş noktası bulunamadı"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2428229 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft SQL Server 2005 Service Pack 3 düzeltme karşıdan yüklenebilir bir dosya olarak dağıtır. Düzeltmeleri toplu olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 R2 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:. SQL Server 2005 çalıştıran bir bilgisayarda, aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirin:
  • MDX Sorgu Tasarımcısı SQL Server Management Studio (SSMS) Analysis Services yönelik bir sorgu tasarlamak için kullanın.
  • Bir raporu oluşturduğunuzda, sorgu tasarım için teklifleri (Business Intelligence Development Studio), Sorgu Tasarımcısı'MDX kullanın.
Bu senaryoda, Sorgu Tasarımcısı çalışmayabilir. Ayrıca, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz::

'User32.dll' 'GetWindowLongPtr' adında bir giriş noktası bulunamıyor

Bu sorun oluştuğunda, teklifleri veya SSMS (yanıt vermemesi) kapatır ve Görev Yöneticisi'ni kullanarak kapatmak için program zorlamak vardır.

NOT:Bu sorun, genellikle, Windows x 64 tabanlı bir sistemin bir SQL Server 2005 çalıştırdığınızda oluşur.

Neden

Sorun, bazı derlemeler özel platform olduğu için oluşur. Ancak, derleme, platform bağımsız bildirilir.

Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri

SQL Server 2005 Service Pack 4

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk önce SQL Server 2005 Service Pack 4 için toplu güncelleştirme 1'de yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2464079SQL Server 2005 Service Pack 4 için güncelleştirme paketi 1
NOT:Yapılar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2005 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşünün önerir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın::
2485757SQL Server 2005, SQL Server 2005 Service Pack 4 yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur
Microsoft SQL Server 2005 düzeltmeleri belirli SQL Server hizmet paketleri oluşturulur. SQL Server 2005 Service Pack 4 yüklemesi için bir SQL Server 2005 Service Pack 4 düzeltme uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme sonraki SQL Server hizmet paketine dahil edilir.


Bu sorunla ilgili düzeltme, SQL Server 2005 Service Pack 3 için toplu güncelleştirme paketine 12 önce yayımlanmıştır. SQL Server 2008 R2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2345449SQL Server 2005 Service Pack 3 için toplu güncelleştirme paketine 12
NOT:Yapılar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 R2 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın::
981356SQL Server 2008 R2 SQL Server 2008 R2 yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sayfalarını ziyaret edin:
Raporlama Servisleri, sorgu Tasarım araçları
GetWindowLong işlevi

Özellikler

Makale numarası: 2428229 - Last Review: 23 Aralık 2010 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbmt KB2428229 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2428229

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com